Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

vikiii

Nevím proč, ale u mě dobrý! Zdá se mi, že vše britské je fajn svým osobitým způsobem, který se odlišuje od hlavního proudu. Zmetci jsou drzí zmetci. Co víc říct. Ač sci-fi, které nesnáším, Misfits můžu. Misfits: Zmetci - 75% ()

kavon

Naprosto geniální seroš :D Banda výtržníků dostane při bouřce superschopnosti a občas omylem zabijou sem tam nějakého toho probačního. Sprosté mluva, vulgární gesta, ale i romantika a trocha sexu je v tomhle serálu naprosto suprově zkombinovaná s dějem. Jasně nejni to úplně to nejlepší co se kdy natočilo a i kamera je místy dost rozklepaná, ale díky uvodnímu songu a simpatii herců se to dá prominout. Tenhle seroš je jeden z nejlepších co jsem kdy měl tu čest shlédnout. Prostě když jste teenager je to seriál přímo pro vás ;). ()

Krachen

Za první dvě řady bych byla dala 5 hvězd, ale jak pokračovaly změny v partě, upadalo moje nadšení a natlouklo si hubu, když se objevil transvestita se schopností krást ptáky... Skvělý seriál se přehoupl v Prci, prci, prcičky se superschopnostmi. Přesto parádní, povedený soundtrack, vyšperkovaná psychologie, vývoj postav a hlavně vtip (Nathan rules). 4 hvězdy jen kvůli prvním dvěma sériím, za zbytek stěží 3. ()

Jinpachi odpad!

Já osobně nevím, co je na tomto, pro Vás hvězdičkáře, co sem flákáte hodnocení vyšší než přirození King Konga, seriálu tak skvělého. Pro mě je to zcela nevkusná a nehloupější obdoba super-hrdinského seriálu, co byla natočena. Nesympatičtí herci, kteří by se tak hodili na to, aby si stoupli ke zdi a někdo aby nabil zbraň. Hloupý, až dětinský scénář a režie odfláknutá jako smažená vejce po noční párty studentů zvláštní školy. Zbytečnost. ()

Traktorista

Ke konci už to malilinko ztrácelo dech, ale jinka myslím, že to klapalo na max. Jestli si to někdo pouštěl v dabingu, měl by si ihned dát klystýr a vrátit se do školy - nastudovat čtení. Ale zpět k seriálu. Má to koule, má to super nápady, neskutečná prdel a rozhodně je to maximálně chytlavé. Hlavní hrdinové to táhnou každou sérii, o zvraty není nouze. Rozhodně se tvůrci nedrželi při zemi a tuna postav tak má wtfschopnosti, což je dostatečně odděluje například od Hrdinů. ()

Kouba08

Příjemné vzpomínky na tenhle seriál mám pouze jen dokud je tam postava Roberta Sheehana, protože z nich měl vyčnívat asi nejvíce a jeho narcistická povaha s polu s fekálním humorem mě celo tu dobu příjemně provázela,,ale pak nějak vyšuměla a pro mě to ztratilo kouzlo.. No i tak příjemný seriál.. tedy aspoň ze začátku.. Ale to je čistě jen můj názor.. ()

Weexrylo

Hlavní hrdina Nathan/Rudy jsou chodící příručkou "Jak setřít kohokoliv". Je to jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy viděl. Pozná se to tak, že jakmile skončí jeden díl, máte neodolatelné pokušení zapnout si hned další. A mimochodem, pokud se vám líbil Skins, bude se vám líbit Misfits. A naopak. ()

Venum

"Ja jsem nesmrtelny", serial jako samy osobe me dostal od prvniho dilu, neskutecne zpracovane a vymyslene, a jedno se musi nechat, cesky dabing konecne nesetril a je to i slusne nadabovane ! Jenme mrzi "SPOILER" ze herci z 1 serie tak rychle vymizeli, nathan byl primo luxus pro ten serial :( chybi mi tam neskutecne ()

JeyJ

Druh šílenosti, který opravdu můžu a nemůže se stát že by mě nudil nebo že se nevryl do paměti :) Postavy, ač se mění, člověk co je vybírá asi ví co dělá, protože každá je svým způsobem zajímavá a dodává seriálu šmrnc. ()

annacfd

Po třetí sérii jsem to ztratila. I když Rudy nebyl vyloženě špatnou náhradou Nathana, nebylo to už ono. První dvě série ale pořád zůstávají prvotřídním zbožím, o tom žádná. ()

ASSteroid

První série byla super, u druhé jsem se ještě bavil, třetí už se mi nijak nelíbila a čtvrtou už jsem nedokázal ani dokoukat. Bohužel další seriál s velkým potenciálem, který skončil velikým zklamáním.. ()

Duston_Movie

Prvé dve série úplne skvelé, no po predaji schopností a neskôr po odchode Roberta Sheehana to už prestalo mať šťavu a prestal som to pozerať. ()

Rathe

Tento seriál se mi velmi zalíbil už jenom tím, že se liší od těch ostatních. První série má pořádné grády. Je zajímavá a vtipná zároveň. Bavil jsem se od začátku až do konce. Některé hlášky jsou opravdu výborné a seriál si nebere žádné servítky. A i když další série nejsou už tak dobré, tak stále stojí za to se na ně podívat. A i když se celkově příběh nějak hlouběji nerozjel (kromě neustálého zabíjení probačních), tak zápletky v jednotlivých dílech byly většinou zajímavé. ()

Tanki

Je to vulgární, brutální a nadupané akcí, připočtěme si k tomu skvělou hudbu, dějové zvraty a zajímavé postavy, z nichž každá nabízí něco jiného - výsledkem je dost návykový seriál, jehož kvalita jde ovšem bohužel po druhé sérii výrazně dolů. 1. série - 90% 2. série - 100% 3.serie-70% Ze čtvrté jsem viděl jen první tři díly a dál už se mi nechtělo. Bez Simona, Nathana, Kelly i Alishy už pro mě prostě seriál postrádal smysl. ()

marvelgirl1

Za celý víkend jsem shlédla celý seriál. V první sérii byl skvělý Nathan.Pozorovat Nathan který chce mermomocí přijít na svojí schopnost řekněte mi koho by to nebavilo. V druhé sérii se Simon rozjel začala jsem ho mít i ráda. A řekněte mi kdo by čekal že skončí s Alishou? Musím říct že ale byli dobrý pár. Ve třetí sérii vystřídá Nathan Rudy.Říkala jsem si že ho nemůže nikdo nahradit.Jsem se strašně spletla. Rudy mě prostě dostal. Hned od první ho dílů se stal můj nejoblíbenější zmetek.Vím že měl stejný humor jako Nathan, ale v jeho podání se mi líbil víc.Pro mě žádná série nebyla špatná bylo to asi všechno na stejno v každé sérii se našly úžasné díly a ty méně zábavné v tom je kouzlo seriálů. Poslední hvězda patří Rudymu. ()

virus5161

tak nevim, prvni serie jo, dobry, duha, ale jo, taky dobry, ale jsem po tretim dile treti uz me to nebavi.... takze za dve serie, ctyri, za zbytek pro me ted jednu. z toho uz asi uplne se cti nevybruslej, vzdam to. drzi to uz jenom pan probacni a Cocney Kelly, to je malo. a stejska se mi po Nathanovi.-------nádech, přežil jsem nástup nacismu a hele, Rudy. Čtyři si rozhodně zasloužej. Kdybych byl teenager, dal bych to nejspíš z první. Škoda, že se každá látka vyčerpá, Misfits by se dali vydržet dlouho. ()

allthistime

Hodnotím 1. - 3. sérii. Na další nemám odvahu a po pravdě ani chuť po tom, co ze show odešla víc jak polovina původních zmetků.. Každopádně jednička válela, dvojka byla bezkonkurenční a na trojce už bylo znát, že je unavená.. Tak či onak, dávám plnej počet. Rozhodně jeden z mých oblíbených seriálů. ()

Dr_Nai

První a druhá série Misfits je pecka, u které se budete smát od ucha k uchu a i po příběhové stránce nemá chybu. Od třetí série jde však kvalita rapidně dolů. Nemohu říct, že by nebylo ještě pár dílů, které jsou nadprůměrné, ale příběhově jde celý seriál do kytek a nic na tom nemění ani průběžné doplňování a obměňování herců. Mohlo by se zdát, že vše způsobil odchod Roberta Sheehana, ale i když jeho postava odešla, jeho scénárista zůstal. Problém Misfits je v tom, že po druhé sérii nevěděl příběhově kudy kam a až do zrušení na to nepřišel. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V