Zázraky života

všechny plakáty
TV spot
Česko, (2010–2012), 22 h 57 min (Minutáž: 45–52 min)

Hudba:

Džian Baban

Veronika Freimanová, Tatiana Dyková, Jiří Ornest, Jana Plodková, Roman Zach, Igor Chmela, Petra Špalková, Klára Melíšková, Jiří Hána, Jana Krausová, Jaroslav Plesl, Eva Leinweberová (více)

Série(2) / Epizody(28)

Mít, či nemít dítě je vážné rozhodnutí. Schopnost je skutečně počít je ale dnes stále palčivějším problémem. Příchod dítěte odjakživa symbolizuje naději a právě ta nebude chybět v novém původním televizním seriálu Televize Prima. Zázraky života vyprávějí příběhy personálu i pacientů soukromého rodinného zařízení asistované reprodukce Centrum Život. Každý den tu svádí boj o vznik nového lidského života její majitel a zakladatel prof. MUDr. Petr Diamant (Jiří Ornest). Odhodlaně mu v tom pomáhá jeho dcera, vynikající lékařka Eliška (Jana Plodková). Profesorovou pravou rukou je embryolog RNDr. David Salač (Roman Zach) a gynekolog MUDr. Marek Tichý (Igor Chmela). Žádná operace by se v Centru Život neobešla bez anestezioložky MUDr. Vlasty Klímové (Veronika Freimanová). V prostředí plném naděje i bolesti prožívají lékařské kapacity lásky i osobní tragédie a při tom soustředěně pomáhají ostatním lidem k naplnění smyslu jejich života. Nemocniční personál, doktoři a jejich pacienti, ti všichni přinášejí atraktivní náměty pro moderní vztahový seriál z prostředí soukromého zdravotnického zařízení, kde jsou si lidé blíž… (oficiální text distributora)

FOCKE_WULF odpad!

Nelidská, zlá sračka, ubíjející všechno to, pro co člověk vyhledává umění, ničím neobohacující, do nebohého diváka surově střílející těžkotonážními hovny klišé a nudy. ()

007. odpad!

Seriál, kterých se točí tucty, tentokrát ordinace v růžové zahradě obráceně a v podání primy. Vykradená hudba z Lásky nebeské (+ Americká krása) má vytvořit atmosféru jako v Ln, ale naopak ukazuje na markantní rozdíl mezi nimi. Doktorka než oznámí dobrou zprávu, tak z toho udělá pořádné drama, od začátku je nám servírováno vše , co jde, aby to mělo pořádné "grády". 2. Díly % ()

Astrebleue odpad!

Neuvěřitelně nepříjemná záležitost. Všichni se tam chovají tak arogantně a z domněle sympatické Plodkové je najednou ta největší potvora. Zajímavé to může být tak pro adeptky těchhle služeb. ()

DKNY odpad!

Chudinka hudba z Love . actually.. "vaše embryo se přestalo vyvíjet..to se někdy stává" "ale jsem těhotná, že" na ot lze řici jen velice inteligentní:OMFG ()

warhammer odpad!

To nejsou Zázraky života, ale zázrak, že režiséra ještě nikdo nesejmul. To je neuvěřitelný! Natočí se jedna sračka. Pak druhá, třetí, čtvrtá... Natočí už tady u nás někdo seriál, kterej není úplně stejně píčoidní jako ty ostatní za posledních x let?! To jsem zvědav co příjde příště. Kravín na růžové pasece? Ordinace na dvorku? Rodinná pouta-Počátek? Nebo se dočkáme pokračování seriálu Ulice pod názvem Silnice + volné pokračování Chodník? ()

Prubner

Už úplně první scéna 1.dílu byla tak zoufale strašná, že jsem ztratil i ty poslední iluze, které jsem snad měl. Od Papouškové jsem po Pojišťovně štěstí nic nečekal, ale doufal jsem, že se za ty roky už naučila aspoň základní řemeslo. No, nenaučila se nic. Dialogy jsou fádní, nenápadité, místy přitroublé a nechtěně směšné. Herci jsou většinou strašní, oni nehrají, ale jen deklamují naučené věty a jsou duchem úplně jinde (asi přemýšlejí, za co utratí honorář). Netuším, proč si účinkováním v tomhle paskvilu kazí pověst takoví herci, jako Vilhelmová, Ornest, Freimanová. Plodková mě zklamala, od držitelky Českého lva bych čekal lepší práci. Ale je fakt, že ty hrozné dialogy se ctí odříkat asi nejde. Prostředí asistované reprodukce je sice zajímavé, ale nevím, co z něj chtějí vytěžit, řekl bych, že tam se moc zápletek nenabízí. ()

Gooran odpad!

No, ještě horší, než jsem původně myslel. Herecké výkony, kvalita dialogů, interiéry.... No hrozný..... Edit č. 1: To je snad soutěž o co nejhloupější dialog nebo co?! No prostě otřesné... ()

Mav07 odpad!

Tak jsem to přetrpěl celé, už jen ze zvědavosti, jestli to bude až do konce taková hrůza. Dialogy jsou úplně nesmyslné, hlavní ženská postava je tak pozitivní až to bolí, pan profesor v plášti vypadá jak školník ve výslužbě a navíc to trapné jméno Diamant. ()

iveta234

Musím reagovat na níže uvedené komentáře, je vidět, že toho opravdu moc v hlavě nemáte, někomu se líbí to, někomu ono, to ještě neznamená, že budu ponižovat herce za jejich výkony. Je obdivuhodné, že tu práci dělají, někdy lépe, někdy hůře. Sledovat se to rozhodně dá. Ani jsem neutrpěla žádnou újmu.... ()

pupidup odpad!

takový fujtajbl jsem snad ještě neviděla....a to jsem zahlédla část jednoho dílu.....kdo je ta příšerně hrající Plodková? Kde tohle sehnali......hm. Ta mě nakonec dorazila krásným scénáristickým monologem, kdy s opravdu optimistickým nadšením doporučila ženě počít pohrobka, aniž by se jí na to žena vůbec zeptala (když zjistila, že si její muž před smrtí nechal zmrazit sperma...:O))), tak krásně amorálně napsaný scénář by se opravdu těžko hledal, jen se modlím, aby tomu tak opravdu nebylo ve skutečném životě, neboť potom se skutečně "Apokalypsa blíží"!!! Už ani díl! ()

Mrs.Christie odpad!

Váhala jsem nad jednou hvězdičkou pro Jiřího Ornesta. Ale jinak je to tak stupidní, že bych stejně musela jít s hvězdičkami do mínusu. ()