Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

Wally

Velký průšvih....Arnold sám už film neutáhne (v Expendables se ztratí) a zbytek hereckého osazenstva nevytáhl žádný velký herecký výkon...on to možná ani scénář nedovoloval, abych byl férovej. Problém je příběh je prostě špatný...ve finále se smějete a říkáte si, že tohle snad není možné...a pár nechutných krvavých scén to nevytrhne... ()

iXtr3m3

Drsňáčina ako sviňa. Na Arnieho super spracovanie, jeho bad-ass s odznakom mu sedel rovnako ako jeho "umelé" tetovania a to jednoducho skvele. ()

Kredy

Sice mě vytáčí doběla, když borec co na jeden zasobník zvládne vyřídit pět padouchů a pak potřebuje pět zásobníků a trefí hovno, ale jinak celkem dobrej Schwanciho film. ()

Loki_Six

"The only thing anyone in law enforcement has is their credibility. It's like virginity. Once it's gone, it's gone forever." ()

keoma26

Nedavalo to vubec zadnej smysl v jednotlivostech ani v celku, ale dobre se na to koukalo - v podstate dokonala definice akcniho Becka. ()

Corpsegrinder

Po delší době konečně akční film s přehlednou akcí kde se vytrénovanej tým sice v soukromí chová jako banda čuráků, ale během akce jim to šlape a vypadá to realisticky. Nečekejte ale akční nálož, z celýho filmu je víc jak hodina jen tlachání a docela jsem se nudil, pro pobavení bych od navrácenýho Arnolda bral spíš Last Stand, tohle je film co se bere možná až moc vážně. ()

Litvicek

Kvalitní krvavý akčnák. Zabil bych toho, kdo překládal titule, stály pěkně za hovno, nicméně člověk s trochou inteligence si přeloží nedostatky a i tak si užije film. Hodně krve, střílení a nadávek, to mi chybí v některých dnešních filmech s akční porci. Víc se budu těšit na český dabing sice ale momentálně tento film splnil moje očekávání. Chtěl jsem střelnou řežbu, dostal jsem ji, víc není nutno dodat. Ten kdo tomuhle filmu dá odpad, tomu bych zaťukal na čele. ()

dopita

Mohl to bejt hodně dobrej film. Mohl, není. Především mě vyloženě srali všichni členové speciálního komanda (kromě Arnolda), stejně tak i policajti kteří vyšetřujou to, jak všichni ti namachrovaní, vysvalení a potetovaní dementi s hovnem v hlavě jeden po druhým chcípaj. A když mě je sympatická jen jedna postava, je to průšvih. Mimochodem Arnolda mám rád, takže mi jako jedinej ve filmu nevadil, ale jeho hereckej výkon (nebo jak to nazvat) je tragickej. On to nikdy nebyl žádnej herec, natož dobrej herec, ale povětšinou jsem neměl problém ho ve filmu akceptovat. To co předvádí tady je k pláči a ani v parodii bratři Zuckerů by s tímhle neobstál. Ale k filmu. Příběh se mi líbil, stejně tak i přístup režiséra k prezentování akce, nebo k násilným scénám. Film i docela pěkně graduje. Nicméně nějak se nemůžu zbavit jisté pachuti. Prostě to mohlo bejt o dost lepší. ()

ruhebitte2010

Není to špatný film, ale postrádám u něj atmosféru a napětí. Prostě se díváte, ale že by vás to nějak vtáhlo to asi ne. Kdyby nebylo slušného hereckého obsazení, byl by to podprůměr. Navíc nic proti sexistickým vtípkům, jenže tady jsou jenom takové. 60% ()

Hanys_

Drsnější detektivka, která celkem solidně odsejpá a když člověk vidí rozklepaného Worthingtona, tak tuší že to asi prdel nebude. Arnie je fain a jeho tlupa seriálových hvězdiček (výtečný magor Mireille Enos!) mu solidně sekunduje, ale boužel to Skip Woods možná až zbytečně překombinoval. Takže průměrný akčnák s potenciálem na thriller půlroku.6.5/10 ()

Witta

Do půlky super, ale pak se to trochu zvrtne, každej se začne chovat divně, takže jsem se v tom trochu ztrácel. Vše vyvrcholilo drsným závěrem, kterej mi ale přišel přepálenej i na akční film. Nakonec je z toho pouze průměr, ale mám pocit, že tohle mělo na víc. ()

POciSEM

Naprostý zjevení mezi současnýma akčňákama a zároveň nejtemnější Arnoldův flick.Srát na to že je mu skoro 70.Pořád drží opratě pevně v ruce a dokáže držet krok s dobou,i ty primadony co se tady snaží zviditelnit.Pryč je doba kdy cedil hlášky mezi zubama a kosil zlořády a predátory.Teď je z něj nejdrsnější velitel zásahový jednotky co nemá slitování s nikym (Ostatně měl vůbec někdy slitování?) Připadá mi to tu jak v mateřský školce nebo v politickym kroužku když si pročítam ty komenty.Tohle je nářez jako prase a navíc s extrémně našlapanym dědulou na kterýho sme musely čekat 10 let.Kdyby tam Arnie nehrál tak je to na 4* ale s nim chčiju na objektivitu a dávám ultimátních 5* Proti konečný (na kterou taky nedam dopustit) je to uplně jiná liga.Goslingu,Stathame i ty přičmoudlej Johnsone.Král není mrtev,král is back i když má čelo skoro až na záda ()

AdamesWWE

[6/10] Druhá Arnoldova sólo akcia od návratu na filmové plátnu po vydarenom filme Konečná. Arnold sa tu ocitá ako vedúci skupiny komanda, vždy mu takáto úloha sedela a je to zaujímavé sledovať ho po dlhšom čase v úlohe lídra, hrá taký svoj štandart, síce ničím nevyniká a neponúka nič iné okrem svojho štandardu, ale aj tak sa nedá povedať že by sa tam nehodil alebo by bol zlý. Ostatní herci sú pre potreby filmu dostačujúci. Keby bol príbeh lepšie spracovaný, aj by som uvažoval o lepšom hodnotení, nieje to zlý film ale je tam privela kecania kde sa príbeh nerozvíja a to trochu brzdí tempo. Ale čo sa týka akcie tak tá bola dosť dobrá, väčšinu tvoria prestrelky a cením aj dostatočnú drsnosť a krv pri niektorých úmrtiach. Takže konečné rozhodnutie sú 3 hviezdičky, Sabotáž ma v podstate nesklamala ani neprekvapila, čakal som niečo podobné a myslím si že sa to dá v pohode pozrieť aj viac krát, s prihliadnutím nato že som fanúšik Arnolda. ()

jurasino

Tak tohle se povedlo!!!!! Po case zase skvely film s Arnoldem v hlavni roli, spoustu akce a napeti, skvely pribeh a vydareny zaver. Takovy uspech jsem zdaleka necekal! Podle me lepsi nez Last Stand a Bullet to the Head. (videno v U.S.A.) ()

Lefty86

Na plný počet to není, i když film odsejpá a má grády něco tomu chybělo. Dost drastické- chvílema mi to připomínalo Sedm- ale Sabotage je o dost brutálnější. Pryč jsou akční filmy z 80.-90. let kde manželku zabili tím že do ní střelili z metru a jí vytekli tři decy krve. Tady byl způsob tohoto jednání mnohem ........ Nebudu nic prozrazovat. Konec se zúčtováním v Mexiku byl ten pravej Arnoldovskej. 85% ()

Sufferer

Doposiaľ najslabší Ayerov počin nespasí ani miestami sústredená réžia, ani realisticky zmajstrovaná esesácky drsná akcia, ktorá stavia naivne malú bariéru dovidieť až na dno scenáristického imbecilizmu. Film zo všetkého najviac sabotuje angažmán zúfalo nekompatibilnej hviezdy Arnieho formátu, kvôli ktorému ustupuje do úzadia komplikovanejšia stavba príbehu i motivácii. Je priehľadné, ako sa prakticky každá jeho veta či hláška snaží byť hodná miesta na nálepke. O jeho svoloči radšej pomlčím. Chcem späť toho Ayera, kde je všetko podriadené celku. A to hneď! ()

Dyas

Filmy od Ayera mám rád, ale víc jak čtyři jsem dát nemohl. Je to skvělý akční krimi thriller s božím Arnoldem a jeho brutálním týmem, v němž najdeme dokonce zmagořenou ženskou. Nechápu jak to mohlo v USA tak propadnout. Každopádně drsná mluva a drsný přístup k řešení problémů se mi v téhle novince zalíbil a já se těším na její další shlédnutí :) Trochu mi tam chybí nějaký dobrý fight, ale pašák Arnie to alespoň vynahradí :) ()

SHit4U

Co to do Woodsovi prdele mělo bejt? Pochopil bych snahu udělat tvrďácky nahláškovanou, béčkově brutální vysekávačku o jakýsi zradě uvnitř smyčky DEA jednotky a jejich šéfovi, kterej se chce za každou cenu pomstít tomu největšímu grázlovi z Mexika. A tak to asi chtěl i Ayer. Ale to, co z toho udělal Skip (jeho zblitej prasopis jde na každý větě poznat), je něco, za by zasloužil přibít 12 cm hřebíky na strop kuchyně ve svojí lesní chatce. Takovouhle ostudně přehrávanou, občas totálně nesmyslnou (ano, samozřejmě že nejlepší agenti protidrogové jednotky netrefí sami sebe navzájem na 10 metrů, ale na 125 metrů se trefí přímo do spánku a ano, zcela jistě budete střílet v pokleku z otevřeného kufru auta zatímco řidič dělá obraty o 180 stupňů a ještě o tom pro jistotu slovně informuje diváka) a hlavně trapnými pokusy o hlášku v každé větě naplněnou slátaninu jsem dlouho neviděl. Nevim, co dělal Ayer, ale tady byl poznat jenom jeho vizuál. Jako by se staral jenom o to, jak má film vypadat a zbytek nechal na Arnoldovi, kterému by měli povolit říkat v každém filmu pouze věty typu " Let's kill them" nebo "I kill you motherfucker". ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)