Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

ANATHREIUS

Arnieho mám strašně rád, ale to co ztrácí v herectví už nestíhá dohnat muskulaturou, nepomáhají ani drsná tetování. Asi už je na čase si přiznat že na tohle nemá a začít točit jen komedie, nebo filmy typu Expendables (pro mě klidně expendables 7). Bohužel čas člověk nezastaví. ()

VaxMarkus

Velké zklamání Arny je pro mne v bodybuildingu frajer, ale tady už to není ono. Ani ta jednotka na mne nepůsobila nijak zvlášť autenticky. ()

Mark1983

Tak na tenhle film jsem dost zvědavý a musím uznat,že je na co koukat od začátku do konce.A po pravdě řečeno mě film teda nenudil,i když bych byl raději,kdybych ho mohl vidět s českým dabingem. ()

BaseDallas

Slabší Arnieho film. Síce sme zvyknutí, že na oskara to proste asi nikdy nebude, ale jeho herecký "výkon" bol tento raz poriadne zlý. Proste som po Escape Plan čakal od neho trošku viac. Film akoby ťažil iba z jeho mena, bol hrozne nesúrodý a zvlaštne poskakoval v gradovaní. Vyšetrovateľka sa po pár sekundách upreného pohľadu, bez okolkov vrhne Terminátorovi okolo krku a následne aj do postele. (Dofrasa, prečo?!) Strojené až strach. Kovbojka na konci to dorazila. Toto je fakt slabý priemer. ()

Epco

Bolo by to fajn ak by to malo trošku aspoň trošku logiky prípadne ak by bola tá nelogičnosť prebitá niečím iným ako len nadávkami. Od takto silnej party by som čakal lepší ťah na bránku. Za svojich starych čias bol Arnold uveriteľný ako samotár na nešťastie to na staré kolená skúša ako vodca, mentor učiteľ jednotiaci prvok ultimatívneho protidrogového tímu. Ani v jednej tejto polohe nie je uveriteľný a tak si človek oveľa častejšie ako je pri tomto žánry prípustné kladie otázku prečo? Bolo by to super ak by vo filme bolo menej Arnolda, viacej jeho tímu a viacej bezduchej akcie, bolo by to jednoducho super Bčko. ()

Bluerider odpad!

No, čekal jsem něco ve stylu prvních Expendables nebo aspoň The Last Stand, ale tohle je hrozná sračka. Scénář plný děr a navíc režijní pojetí, ze kterého jsem měl pocit, že sleduju spíš nějakou přiblblou reality show, kde po sobě lidé jen řvou a nadávají si. Tak tohle tedy ne. Největší zklamání byla Mirellie Enos jako fetující křivácká děvka. Tohle snad neměla zapotřebí. ()

gonzo

Sakryš, tohle bolelo. Scénář, jako z nějaké novější Seagalovky, zbytečná, místy až směšná brutalita, no a ti herci.. Marné, mám Arnolda rád, ale neměl by se asi pokoušet o herectví. A to jsem tak nějak doufal, že na stáří do toho nějak doroste. Ale ne. Je to dřevo. Dub. A Worthington? Od Avatara po zásluze zapomenut. Prostě špatné béčko. ()

zekon

Překvapivě svěží a dívatelná akčňárna s, bohužel, stárnoucím Arniem. Začátek je vynikající jízda, pak to hodně zvolní, nicméně rozuzlení jde pomalu a ne do úplně highendového konce. Skvěle zapracované flashbacky a divoká westernová přestřelka na konci s terminátorovým kukučem :) Taková 80. jízda v novém kabátě a profi zvládnutá. Já se bavil. ()

luco323

Arnold predvádza že ešte stále nepatrí do starého železa. Narážky na jeho predošlú kariéru ako cvičenie v posilňovni, reči o telesnom tuku či proteínoch ktoré sa tam mihnú sú vydarené ako aj tých niekoľko tímových akčných scén (okrem tej poslednej revenge scény ktorá je výsmechom divákovi ). Keď to však zoberiem z druhej strany, o nejakom zmysluplnom deji nemôže byť reč. Film taktiež nedáva žiadny priestor aby si divák vytvoril citové puto z členmi jednotky DEA a vžil sa do príbehu. Silné chlapácke slová v každej vete sú tiež viac na príťaž, predsa len počúvať hodinu a pol rôzne variácie slova fuck omrzí aj vetrom ošľahaného „fuckera“. Dve hlavné ženské postavy pôsobia asi ako mužská antikoncepcia a obávam sa, že ani dvojnásobne toľko záberov na striptérky by filmu už nepomohlo. Zhrnuté a podtrhnuté, priemerný film určite však nie ako sa hovorí „pre celú rodinu“. 60% ()

Allein4

Dobrý příběh, skvělý výběr herců, dobrý režisér. Tak co se sakra stalo, že za tohoto rozpoložení sil vznikl tak nudný, předvídatelný a bezduchý film? To vážně nepochopíš... Rozhodně má David Ayer na víc. Arnie "Černýčernoch" nezklamal, Sam Worthington se ukázal v zajímavé roli a Josh Holloway si odvedl své, i když rozhodně mu mělo být dáno mnohem více prostoru. Taková škoda, že se to tak hrozně nepovedlo...že by za tím byl Skip Woods, který už podobně pomrvil nejednu věc? ()

Johny24

Perfektní. Na to jak je Arnold starej tak tady mi seděl asi nejvíc. Tohle se mu povedlo. A samozřejmě film měl dobrej spád. Nenudil sem se ani vteřinu ()

Michaluss

Asi bych neřekl, že je to vyloženě špatné. Ale rozhodně bych nepoužil výraz vyloženě dobré. Arnie bohužel, ač je to k nevíře, vizuálně opravdu stárne, přičemž pokud ho vynechám z hodnocení, zůstane nám průměrný bezduchý film. Myslím, že nejvíc peněz z rozpočtu padlo na objednání takového množství (doufejme že) umělé krve. Na druhou stranu, film jsem dokoukal a moc jsem se nenudil. Ač jsou postavy nezajímavé a celkový spád filmu se odklání od thrilleru a akce k "fuck that madafaka" konverzacím, koukat se na to dá. A přece je tam Arnie! ()

agentkenny odpad!

Nemám rád, když mi někdo bere takovýmto způsobem čas. Arnie je snad zadluženej a potřebuje prachy. Nedovedu si jinak vysvětlit, jak mohl souhlasit s natočením tohohle braku.. ()

Margeline

*ťažký povzdych* No... Ako by som to asi... Myslím, že medzi hlavné nedostatky filmu patrí mrhanie potenciálom. Ako v prípade herečky Olivie Wiliamsovej, ktorej postava "preúžasne drsnej detektívky" by otvárala nožíky vo vreckách feministiek alebo hoci len normálnych rozumných žien. Druhá polovica ženského osadenstva s menom je neskutočne otravná a nesympatická krava. Špeciálne komando sú síce makači ale zároveň sú to odporné hovädá. Takže keď sa ožerú alebo im preskočí, boli by ste radšej, keby nemali ten špeciálny tréning... Arnie sa drží ale napriek jeho slušnému výkonu to nestačí. Jediná vec, od ktorej čakáte pozitívny efekt, má byť odpoveď na otázku "Kto je za tým". Tá sa ale akosi rozplynie a minie účinkom... Žiadna sláva, pomaly ani len priemer. ()

Snakefinger

Kdyby v tom nehrál Termi Arnie, tak by to snad nestálo ani za zmínku. Arnie prostě na to měl, má a bude mít vždy. Prostě se svým rakouským přízvukem na to bude mít vždycky. I kdyby to byla totální kravina tak Arnie svým charisma to vždy pozvedne z prachu. Co tady stojí jednoznačně za zmínku jsou akční scény nabité brutalitou. ()

Nobunaga

Tragédie podle Skipa Woodse, druhého největšího zabijáka příběhů v Hollywoodu, hned po Lindelofovi. Tentokrát to odskákal Arnie, rok předtím Bruce. Nuda, šeď, postavy naprosto nezajímavý, stejně tak i příběh. Nezbývá než se oklepat a vyhlížet hvězdnější zítřky :-) ()

ravenin

Vy všichni čuráci, co tady jen pičujete jak je Arnold starej a blablabla, jsem zvědavej jak budete ve skoro sedmdesáti vypadat VY!!!!!!!!!!!! ...A mimochodem, Sabotáž je skvělej biják.......... ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)