Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

kinderman

Tohle komorní rodinné drama (samí tátové, ale žádná matka) je svižnější než předchůdce (Perseus nedělá takové ofuky a vcelku brzo vyrazí za svým posláním), ale čtvrtou hvězdičku bych dal jedině v případě, že by R.Pikeová měla víc detailních záběrů a akčních výstupů. ()

stuntmanMIKE

ale ano... je to dobre... kto od toho caka velkolepe historicke fantasy tak bude sklamany ale ja som podla hodnotenia cakal Sindibadovku a tu som dostal vo velkolepom style... takze ja som spokojny... ()

dee-key

Tak na rovinu říkám, že žádný zázraky jsem nečekal. Jako u předchozího dílu jsem si myslel, že to bude v ranku "není to úplný průser ale žádná sláva taky ne". Och jak jsem se mýlil. Hele já vím, že to má být oddychový A-K-Č-Ň-Á-K, a už u první pitominy tohohle kousku (který zazněl asi v šesté minutě) jsem se zařekl, že logické přežblebty u takových filmů budu ignorovat. Jenže to nejde! Já tedy nejsem kdovíjaký stratég, ale nemůžu se tak docela ztotožnit s nápadem, chránit se zapálenou palisádou proti obřím nemrtvým HOŘÍCÍM zmutovaným démonům podsvětí který právě přiletěli z vybuchující sopky a čekat, že nad těmi čmoudícími prkny ty čtyřruký řezníci smutně pokrčí rameny a odkýblují se zpátky do pekla. Patrně ze stejné palice vzešel nápad, proti Kronovi, archetypnímu bohovi tvořeného z devíti desítin z lávy a s prackama o velikosti tří strahovských stradionů, postavit pár vychrtlých chlápků opatlaných kaolínem. No nic. Abych neblil jenom špínu musím říct, že efekty na jedničku, bludiště jako vystřižený z tetrisu si zaslouží zlatého bludišťáka a nnutno říct, že i bohové tam tentokrát dělali i něco jiného, než jen plodili své parchanty. Celkově vzato, nenáročná oddychovka na sobotní odpoledne. Palec nahoru za Verbalův komentář. ()

Parlay

Po delší době nechám vyjádřit své zlé a kritické já :-) Spousta výhrad (slabošský Perseus, plytký a nezajímavý děj, marné snahy o humor, až nepříjemná teatrálnost a s ní úzce související dialogy) a tuze málo chvály (pár hezkých nestvůrek a Andromediny půvaby). V případě návštěvy kina bych možná i žádal o navrácení vstupného. Ještě větší ptákovina než jednička. ()

maverick10

Lepsi nez jednicka a to predevsim v tom, ze ta debilita dialogu, je schovana za jeste monstroznejsi akci. Film zrealizovany predevsim programatory a grafickymi animatory. Jinak je to stale ten primocary a bezzuby pribeh, plny klise a lacineho sentimentu. Ale kdyz uz nic, hezky se na to kouka:-) ()

StrYke

Nevěřil jsem, že by mě dokázal Wrath of the Titans zklamat, ale bohužel... Prvního remaku jsem byl příznivec, ale tady bohužel divák postrádá vše, co by čekal - kvalitní epiky se nedočká, žádné pořádné akce, slibované nestvůry z traileru se objevují na malá nedůležitá camea, hromada klišé a stereotypů... Těšil jsem se na minotauruse, který měl bohužel jen krátký boj a navíc vypadal jako z deset let staré nízkorozpočtové pohádky. Snad jediným kladem je zlepšení se Worthingtona, který konečně alespoň trochu začal hrát. ()

Jigy

Imbecilní slatanina bez šletky nápadu a i ty efekty a všechny ty úžasné výbuch jsou o ničem, když celý film je jen slepeninou těchto "cool" soubojů. ()

berusche

Tak já si napravení Háda, hrdost Persea a slabost Dia docela užila. Mytologie je tu sice od toho, aby byla przněna, ale přiznejme, že oproti Spartě nebo Bitva 300 je tohle ještě slabý odvar prznění. Je mi trochu líto, že jsem film prošvihla ve 3D, protože v dabingu na compu to trochu ztrácí, vzhledem k efektům, které jsou vytvořené pro velké plátno. A je to o fous lepší, než byla samotná jednička, na kterou tenhle počin bezpochyby volně navazuje. ()

mikinhoo

Vůbec nevím, jak pojmout tohle hodnocení a komentář. Srovnat to s ničím moc nemůžu kromě jedničky (souboje). Okomentoval bych to následovně, dobrá oddechovka, která s kvalitním filmem neměla nic moc dočinění. ()

Chen

První díl (přestože jsem milovník původní verze) mě nezklamal, protože jsem je nesrovnával. Druhý díl ale srovnávat s prvním budu. Rozhodně je tu posun, pokud jde o množství akce, její kvalita mě ale trošku zklamala, protože jak je u Liebesmana zvykem, nebylo pořádně vidět, co se děje. Scenář je stále trošku děravý, postavy stále nemají velkou hloubku, ale alespoň Andromeda dostala více prostoru (i když bohužel ne v boji, což je velká škoda). Hlavní devizou filmu je, že odsýpá a nenudí. Chyb má spoustu, ale dostal jsem, co jsem čekal - slušnou akční zábavu s mytologickým nádechem a sympatickým obsazením. 7/10 ()

M.i.k.e

zběsile akční pokračování,které po "pomalejším" rozjezdu nasadí do otáček a neustoupí ani o píď až do konce.Nepříliš povedený první díl tak může být vesele zapomenut.Ne snad,že by dvojka byla hodna oscara,ale minimálně svým vizuálem dozajista potěší (nejlepší filmová monstra za dlouhou dobu) a dějově nikterak neurazí v porovnání se sobě podobnými.Jak píše Tom Hardy,kdyby všechna pokračování nepovedených "jedniček" byla takováto,vůbec bych se nezlobil...70% ()

Hennes

Vizuálně super zpracovaná letní pohodovka. Mně osobně se HNĚV líbil víc než SOUBOJ a taky se tady objevil Bubo :-). Snímek Vám určitě v hlavě nezůstane, jak děj a průběh přijdou, tak zase odejdou. Nemá význam přemýšlet o tom, že bůh umírá a podobně. Prostě se nechte unášet vizuálními digitálními efekty, dejde si popcorn a je to pohoda. ()

Giggo

Pokračování Souboje Titánů rozhodně dopadá lépe než první díl. Film je přímočařešjí a prostě jde jednoduše kupředu. Zbytečně si tu na nic nehrajeme krom pár rodiných dramat jde vlastně jen o jednu velkou bitku mezi pár lidma co maj moc, chcou mít větší moc a nebo sou jen pěšáky. Pokud si chcete posedět u bojovky a vypnout mozek je to vhodná volba na večer. ()

Hees

Film, ktorý tak rýchlo vyšumí s vašej hlavy, že ešte ho ani nestihnete dopozerať a už neviete o čom bol. (Hodnotenie 2,5) ()

MartinNDL

Ultimátní gerontofilní megařežba. Když se začne hádat nejvýznamnější řecká famílie, tak lítají blesky a plive se oheň. Syn zradil otce, bratr zradil bratra a rozhodli se pomoct otci/dědovi, který(ho) (je) dřív zradil. Synovec musí najít bratrance, aby zachránil otce a porazil bratra s dědou. Bratři se usmíří a nakopou otce. A pointa? Když milujete syna a on miluje vás, nikdo vás nenakope, naopak. ()

SallyZen

Po sračce přišla další sračka, akorát o něco lépe zpracovaná graficky i po režisérské stránce. Potěšili mě Chiméry, ale jinak je to jen americká pitomost bez trocha mozku. 40% ()

Martin741

Reziser Liebesman /Texas chainsaw massacre - Beginning/ natocil len dalsi nudny priemerny film. Film je to o to priemernejsi, ze tu sice hra britska herecka elita ako Toby Kebbell /Pustina/, a Liam Neeson /Schindleruv Seznam, Taken/ a samozrejme Worthington /Avatar/, ale celkove spracovanie, rezia a herecke vykony su hrozne priemerne. Prisery su sice na urovni a 3D divaka potesi, ale co z toho, ked o chvilu film vysumi do prazdna a neostane po nom ani stopy? Scenky su umelo pospajane, akcia az samoucelna a postavy prilis jednorozmerne. Takze za mna len priemer : 66 % ()

rakovnik

Velikášské nabubřelé nic. Velkolepé efekty, monstrózní scény a slaboučký scénář činí z tohoto filmu slaboduchou oddechovku, která neurazí, ale ani nepotěší. Další z řady velkofilmů na nudná nedělní odpoledne. ()

O´Neill

Bohužel první díl jak podle kopíraku. Tedy alespoň obecně...Trailer opět výborně sestřihán s úžasně zvolenou hudbou, která tomu dodává páru. Tam pochopitelně ty nejlepší akce z celého filmu. Samotný film pak stejný jako původní díl...Efekty někdy nadprůměrné, někdy jen průměrné. Hudba dobrá, opět ne tak dobrá jak v traileru. A to hlavní - akce - bohužel po většinu času jen nuda. Plusem jsou herci, kteří však nedostali patřičného prostoru. Suma sumárum, 55%.. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)