Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

error17

Resident Evil jsem měl rád ale už předchozí díl byl capovina a tohle je ještě větší. Jediné co je tam dobré je akce ale i ta je tak bez rozmyslu... Vykrádačka předchozích Residentů 1,2,3 už asi nemají přijít s čím novým a tak to melou stále dokola. ()

snek888

Scéna během úvodních titulků byla hodně dobrá, ale laťka smysluplnosti se potom propadla hodně hluboko. Připadalo mi to jako bych se díval, jak někdo hraje počítačovou hru a moc mu to nejde. Každý druhý záběr je zpomalený a to se stane zanedlouho otravným. Aspoň, že se Milla i ostatní herečky umí dobře obléci k příležitosti zabíjení mutantů a válení se v -20° po zamrzlém moři. Novinkou jsou zombíci, kteří umí jezdit na motorkách a v autech a při tom ještě střílet, ... umí také technicky správně sprintovat. A nakonec musím zmínit mutanty s kladivosekerama, které tvúrci vystřihli z dílu "Afterlife" i s hudbou a použili zde. ()

BadWolf

Prosím scénáristy o definitivní zabití Alice. Teď už ten film není ani hloupý, už je pouze smutný. Zombie vojáci jak z 2.WW? hluchá holčička? a mateřský pud u krvežíznivé Alice k tomu? Udělejte nám laskavost a dejte nám pokoj s dalším pokračováním. Už teď to je dost zlé a má to sestupnou tendenci. After all maybe I am too old for this sh*t. Dave(24) ()

john.h

Neskutecna slatanina. Serie mela skoncit se slusnou trojkou. Na tomto dile neni skoro nic dobryho az na par fightu. Co je vsak sileny je stupidita scenare. Samozrejme bych se tim u takoveho filmu nezabyval, ale kdyz se cely odehrava v obrim podzemnim komplexu na Kamcatce, ve kterem jsou vybudovany repliky 4 svetovych metropoli, po kterych pobihaji tisice klonu ruznych lidi a hned na zacatku filmu je nam vysvetleno, ze to slouzi k demonstraci ucinku biologickych zbrani pripadnym zajemcum v podobe svetovych velmoci, tak pardon, to je stupidita. Neda se proste nepremyslet, ze postavit ten komplex muselo byt drazsi, nez pripadny zisk z prodeje tech zbrani. No a to pak cely film fakt nemuzete brat vazne. Ono ani vsechno to zpomalovani, dejove zvraty bez hlavy a paty a zadny vztah ke kladnym postavam neni neco, co by divaka primelo uvazovat o opaku. Kdyz mi je uplne jedno, ze nejaka z kladnych postav zarve obetovanim se pro zachranu zbytku tymu, je neco sakra spatne. ()

Snathoras

Mno...co k tomuto filmu říct...byla to hovadina, ale já se nenudil...aspoň né tak moc jak jsem čekal, ale jako vážně zombíci, kteří střílí z pistolí a jezdí na motorkách...to už trošku přehnali. Ale tento film můžu doporučit každé feministce mezi námi (protože ženy v tomto filmu mají nad muži jasnou převahu) a naopak odrazoval bych od shlédnutí doktory (protože s tolika zlomenými kostmi jako mají hrdinové v tomto filmu by člověk mohl sotva ležet a ne ještě bojovat). Nebylo to špatné, ale jsem rád, že jsem na tuto věcičku nešel do kina ^^ ()

Kinpr

Rozhodně nejhorší díl Paula Andersona a druhý nejhorší celkem. Nesourodé a tupé, živořící na předchozích filmech a nepřinášející nic nového. Bohužel s každým přibývajícím dílem klesá razantně kvalita a pokud série Residentů nemá skončit odpadem, už raději další netočit. ()

DjMetal odpad!

Unavne, trapne, kravina. Zabity cas pozeranim. Chcem mat tie neobmedzene zasobniky, byt nesmrtelny, nevediet aboslutne s armadou zastrelit par ludi,ale oni mna, trapnou priserou, sprostou zenskou, mat 50l krve. Bozeeeeeeeee.....odveci strasne....1000 nabojov vpalenych samopalmy do hlavy prisery ju nazabije ale 4 naboje od hrdinky ano.....Zastrelit sa radsej sam,ako to zase pozerat druhy krat. !!!!! Porovnanie s prvou castou je toto HOVNO ! Trapne strielanie, nelogicke uvazovanie, este by sa toho dalo napisat vela....A dorazlo ma to, ked som tam uvidel demona.....pardon, dokonca dvoch demonov zo Silent Hillu...preco? skoro by som zabudol na auto,ktore vydrzalo tolko veci, ze sa tank moze schovat. PLACEM pritom...O co v tom filme vobec slo? Hned mohla ist ta posledna cast....moje hodnotenia - cast 1-4*, 2-3*, 3-2*, 4-odpad. Som zvedavy na dalsiu cast. ()

Zombiepod

Každým dielom horšie a horšie. Retribution dokola recykluje všetkých svojich predchodcov, chýba tomu atmosféra, nápad, napätie, a len zázrakom som premohol nutkanie vypnúť film po prvej polhodine. Tu už jednoducho niet čo vymýšľať, Anderson už dávno žmýka z posledného a prestal ukazovať režisérsky talent, o čom svedčia aj odfláknuté herecké výkony, ktorým nepomôže ani nahá Mila prikrytá uteráčikom. Dvierka na pokračovanie samozrejme ostávajú pootvorené, hlavne že objekty lietajú z plátna a dementní nerdi za to platia že? Prečo teda nie odpad? Keď si odmyslíme, že to bolo myslené vážne, dá sa na tom miestami aj pobaviť, ako to len brak takéhoto formátu dovoľuje. ()

Clark_Kent

Residentů bylo už dost abych pravdu řekl! Tenhle je zbytečně přeplácanej nic moc jediný co se dá koukat je Milla Jovovich ta vypadá pořád dobře. ()

carott

Fuj, to byla ale slátanina, jaksi mně unikl děj nebo o čem to vůbec bylo. Akce sice na vysoké úrovni, ale obsahově naprosto o ničem, navíc film narušuje "zombie" horors pravidla, opravdu sem nečekal že zombící budou střílet. Totální propadák, kterej nezachrání ani víc profi zabijáckých bab v latexu a spousta přehnaných prvků z matrixu... ()

misar3

Příběh se prakticky nikam neposune, efekty vypadají občas dosti špatně a střih jednotlivých akčních scén také není nejlepší. Jenže je to stále jeden z nejlepších filmů o zombících, jaký se nám v dnešní době dostává. Přiznejme si, moc jich není... Ve filmu potěší návrat starých tváří, ale pár jich také ubyde. Například Ali Larter... ()

TommyDiamond

První půlhodina byla vážně super. Úplně mě to překvapilo. Nevěděl jsem proč se Alice (Milla Jovovich) ocitla v tom civilu a v té bitvě na lodi? Přišlo mi to zajímavý..... Ale jak se začaly otázky vyjasňovat a děj rozvíjet, tak mi došlo, že celý příběh je pořádná slátanina. Jediný co musím na tomto dílu Residenta ocenit je brutální a nekompromisní akce (úvod na lodi, battle se zombíkama v uličce, dva obří kati ze sekyrami, jízda vozem do podzemky + příšery)...hold na to se vážně dobře dívá. Jinak u mě v této sérii vévodí první díl a asi navždy bude. Víc než za tři hvězdy Resident Evil:Odveta nevytáhnu.... ()

departed odpad!

Si ze mě dělá Anderson piču, ne? Jak mohl takovouhle kolosální hovadinu někdo odsouhlasit? A co se hercům honilo hlavou při pročítání scénáře? Jovovich je nudná a nezajímavá, Guillory je parodie sama o sobě, Li není Ada a Urb není Leon. Akce je maximálně sterilní a nemá vůbec žádnej akční náboj. Scén k smíchu je až až. Korunku absurdnosti nasazuje samotná zápletka, která si hraje s tématem jakýsi kokotský simulace, jen aby se mohli vrátit někteří (mrtví) známí z předešlých dílů. Andersone, vyser se už na to. ()

Knor

Mám s touhle sérií velkou trpělivost, nevím čím to je, ale pořád jsem nad ní nezlomil hůl i když by si to asi zasloužila. Tenhle další díl je jen efektní přehlídka soubojů, střílení a akce bez nějaké hlavy a paty. Kdyby se tvůrci víc soustředili na děj a méně na to jak letící kulka vypadá ze všech stran od jejího vyklouznutí z hlavně až po rozstřelení hlavy, přístroje nebo výbušniny určitě by se z toho vykutalo mnohem víc. Protože RE je hodně rozvitý a dalo by se tam vymyslet spousta věcí. Takhle to stojí jen akci a samozřejmě díky těm superbabám se na to kouká opravdu dobře......no takže je mi jasné, že můžeme čekat další díl a já pořád doufám, že to bude lepší. Mám tuhle sérii docela rád a potěšilo mě kdyby další díl byl aspoň tak odbrý jako RE Zánik. Jinak spoustu akce, krásný holky, zdařilý mutanti a zombie. Efektní akční zábava na kterou se dá v pohodě koukat. ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy