Reklama

Reklama

Freddie Highmore si zahrál George, osamělého puberťáka odevzdaného osudu, který se dostal až do posledního ročníku střední školy bez toho, aniž by hnul prstem. George se spřátelí se Sally (Emma Roberts) - krásná a komplikovaná dívka v něm vidí svou spřízněnou duši... (HBO Europe)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (197)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně příjemné americké nezávislé léto, které dokáže být příjemné jenom tehdy, pokud Vám Freddie Highmore, kterej je chytrej jak rádio, sedne. Jeho postava je totiž inťouš na čtyřicet způsobů, který má svůj svět, svoje jednání a nehledí na nic jinýho. Všechno zachraňuje taky, i když trošku normálnějc, zvláštní Emma Roberts, která mi dělá radost v každém filmu. Někdo tvrdí, že je nepříjemná, já s tím takový problém nemám, ba naopak, moc hezky se na ní kouká. Uvidíme, jestli se časem objeví i v nějakém větším filmu. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Přemýšlivý trouba George ve mně vyvolal matné vzpomínky na dobu, kdy jsem se bezcílně poflakoval životem, připadal si hrozně moudrý a tak si zpětně do minulosti posílám pár facek, abych se probral. Musím se přiznat, že do chvíle, než osud George podobnými fackami shodil do života, tak příběh trošku moc filozofoval, romance se také nerozjížděla nejrychleji, ale závěr, ačkoli byl snadno předvídatelný, tak mne hodně potěšil. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ŽIJEME SAMI A ZEMŘEME SAMI." Všechno ostatní je jenom iluze“..... /// George je komplikovanej introvert s duší anarchisty a citem pro kresbu soustředící se na předmět..., měl by přestat blbnout a začít používat mozek...MÁM TO POD KONTROLOU... (ty vole, to tvrdí můj mladej taky...). NETUŠÍM CO TU DĚLÁM (to netuší asi nikdo...). Tak nějak (i po pár hodinách) říkám: ,,překvapivě sympatickej počin“. Žádná tupá ,,odrhovačka“ (má mě rád – nemá mě ráda...) a už vůbec ne komedie. Solidní dvojice (uvěřitelná), super myšlenky a kousky s citem pro umění. JSEM SVOBODNĚ MYSLÍCÍ JEDINEC! (moc přemejšlíš Georgi.) Teenegerský romantický drama se snahou vyjádřit pocity zamilovanýho nesmělýho kluka.... nemyslím si, že takovej je svět (všech) mladejch, ale možná mi to něco připomíná, tohle hledání smyslu života (bloudění prázdnejma ulicema), bloumání v temnotě mysli....ach jo....ŽIVOT JE DLOUHÝ. JEŠTĚ JSME NESKONČILI (tak rád bych věřil!)......(škoda že ten konec přesladili). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Věřím, že i když spolu lidi (dva) spí, nemusí jít o sex. 2.) Už se tě holka zeptala: ,,Měl jsi už sex?“ (a ty jsi odpověděl: ,,Nezkažme to“...). 3.) Thx za titule ,,Juditt“ a ,,Studko“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Proč čtyřku? Ano, našlo by se tam spoustu vad na kráse, ale mně tentokrát tenhle filmek pohladil na duši. Že Emma vypadala o dost starší? Komu by to mělo vadit, tak to je přece kolikrát i v reálu. Že hlavní hrdina vypadal, že se právě narodil? Asi to vzbudilo mé mateřské city. Že to takhle přece nechodí a s tím koncem to bylo klišé a patos a já nevím, co ještě. Nevadí. Vím, že se na něj už nepodívám, ale včera jsem ho asi potřebovala vidět, tak to nebudu párat a cupovat na hadry i když jindy bych to možná udělala. Takže to je všechno. Někdy stačí málo ke spokojenosti a pohodě, proč ne tahle pohádka a kus pravdy o mladých, kteří ještě neví, kam patří. Já to taky nevěděla a vy všichni ano? ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Mile nezávislý teenagerský film s tak typicky hořkosladkou náladou, okázale výjimečným hlavním hrdinou, se kterým se musí dospívající divák lehce identifikovat, ve výsledku je však hrdina načrtnut podle předem připravené šablony a snímek působí trochu mainstreamově a dobře ilustruje cestu, kterou americký filmový průmysl za tuhle dekádu urazil, neb dříve se nezávislý (východní) film vymezoval proti hollywoodskému standardu a dnes už jeho zákonitosti přejímá. Příjemný pocit z právě skončeného filmu ovšem zůstává... ()

Galerie (48)

Zajímavosti (3)

  • Původní název filmu byl "Homework". (Kacitr)
  • Film sa natáčal v New Yorku. (Laslo)
  • Film bol distribuovaný do kín pod krycím názvom Flunk. (Sufferer)

Reklama

Reklama