Film The Frozen Ground je inspirován neuvěřitelným, avšak skutečným příběhem aljašského policisty Jacka Halcombeho (Nicolas Cage), jenž se pokusí zastavit vraždící bestii Roberta Hansena (John Cusack), což je sériový vrah, který se již třináct let úspěšně skrývá. Když se těla prostitutek začnou v Anchorage hromadit, na město padne strach. Ačkoliv Halcombe riskuje vlastní život, vydá se na vlastní pěst najít zabijáka, aby tak zabránil dalším vraždám. Když získá informace od sedmnáctileté dívky (Vanessa Hudgensová), které se podařilo uprchnout, je konečně zabijákovi na stopě. Podaří se mu vraha dopadnout dříve, než zemře další oběť? (HBO Europe)

soulless

No Thriller je to teda na výsost špatný ... ale ten námět a především fotky na konci ... občas se divím, čeho jsou lidi schopni. 6/10 ()

maclib

...pro mne velké překvapení!Velmi dobře natočené napínavé krimi kde konečně má i slušnou roli Cage.Ale nejlepší práci odvedla V.A. Hudge.Temná a mrazivá atmosféra Aljašky téměř dokonalá.... Hodně se divím nižšímu hodnocení,u mne 80-90%. ()

PORTER44

Ze začátku docela nuda ,ale po chvíli se to rozjelo začalo to být napínaví.N.Cage jako vyšetřovatel vražd mladých dívek a J.Cusack jako násilník a vrah.Příběh je podle skutečnosti o to to byla zajímavější a poučnější podívaná. ()

Googooplexer

Mohol Cage radšej obživnúť do Kick-ass dvojky než tu klepať zubami Kjúzekovi u prdele na Aljaške.Normálny priemerný krimithriller. ()

in flames

hviezda naviac za to vcelku realistické stvárnenie skutočného príbehu, herecky samozrejme uspokojivé (kedže obsadenie tomu napovedalo) a aj ked atmosféra občas pokuľháva zbytočným naťahovaním, nenudil som sa ani chvíľku. Naj je krásna aljaška a neprestávajúce sneženie. Solídny kriminálny počin. Nejak sa ten Cusack v tých psychopatoch celkom nachádza, dúfam že ete zopár ich stvárni. ()

RonnieR

Rekonštrukcia prípadu masového vraha Roberta Christiana Hansena ktorý koncom 70. a začiatkom 80. rokov minulého storočia zavraždil približne 20 mladých žien väčšinou prostitútok. Je to celkom vierohodné spracovanie, či už herecké výkony (Cage, Cusack, Hudgens), atmosféra,drsné prostredie Aljašskej prírody s niektorými zbytočnosťami( scéna s losom). OK. Ako old scholl dobré! 74%. ()

awerto

Niekolko slabin: Cage nevedno ako a preco, ako computer vyhodi po 15 min filmu fotku vraha. Jak na to prisiel, nedozvieme sa (zo starych spisov). Konci sluzbu, nevedno preco, nakoniec zostane. Film dla skutocnych udalosti. A sceny predvidatelne. Nemam rad Cage, ani Cusacka, ale ok, ich problem film nie je Scenarista to neodhadol, rezijne... zakladna kvalitna filmarska praca. ()

lukas862

Toto je konecne raznejši herecky vykon od Nicolasa Cage . Napätia je v celom filme slusne . John Cusack je moj oblubeny herec a na rolu psychopata je priam stvoreny. Videne raz a myslim že aj stacilo ale filmik je to dobrý doporucujem. ()

JerryPilsen

Napínavé dílko,značně vybočující ze zažité šablony.Trochu škodí odhalení hned na začátku,ale jinak se jedná o pěknou rekonstrukci,která je i v kině koukatelná. ()

oondrejj

Uf...a ja že uvidím priemerný ničím nezaujímavý ale zábavný krimitriler ... dalo sa to dopozerať, čiže skoro by opis aj sedel, keby nie úplne dementného správania postav, hlavne tej Cindytútky. To si museli fakt silno domýšľať ten reálny príbeh, lebo takto sa niektoré veci v reále absolútne nemohli stať. A možno aj hej, veď ľudia sú fakt debili aj naživo. ()

Mate0

Od začátku filmu víte kdo je vrah a o co jde,slušný pokus,docela i povedeny....ALE.....po polovině snímku až moc jednoduchá dějová linie,a role V.Hudgensové mne pak už jen zkazila závěr filmu,když se snaží stále unikat a vracet....Nebýt této věci které bych tomu vytknul dal bych 4 hvězdy i skrz to že je to podle zkutečného příběhu...Ale.... ()

Hippi

Solidní kriminálka ze staré školy. Jen škoda té jednoduché zápletky, kdy již od začátku víte, kdo je kdo. ()

onevoice

Strašne som bol zvedavý ako Cusack zvládne úlohu psychopata, pretože neviem či som ho vôbec videl hrať zápornú úlohu. Zhostil sa jej nadmieru dobre. Dejovo to vôbec nie je také slabé ako tu poniektorí píšete. Ja som sa vôbec nenudil. Práve naopak v napätí som to sledoval až do konca a držal palce Cageovi nech ho dostane. Pri titulkách zavraždených obetí mi behal mráz po chrbte. .Ako niekto môže spraviť niečo také. Koľko ešte takých psychopatov behá po svete. Zabudol som ešte na 50 haliernika s tou frizúrou vyzeral neskutočne komicky. ()

marcelita

A to jako co má být...všichni vědí kdo to je,kde bydlí,ba dokonce co dělá,ale nikdo ho nesleduje,lítá si jak si zachce z letiště s holkama co vypadají jako by jedna po druhé spadli pod sekačku na trávu a ,že se nevrátí z ,,výletu" si jako nikdo nevšimne?? To ma poser. A až jich chybí,že by se ani Ted Bundy nemusel stydět se do toho vloží Cage a teprve se o to někdo zajímá? Moc nevysvětleného,nudného a pro mě rozčilujícího v jednom filmu. Pokud se mám bavit o hercích,tak Cage je jako vždycky výborný,ale Vanessa Hudgens? Tak to byla hrůza-ta holka může někde trdlákovat v muzikálu ze střední(toho at se drží)ale tady za mě další mínus filmu. ()

obyč.divák

Temný,depresivní snímek,ale brilantně zvládnutý.To co by člověk čekal že se stalo se zde stane,žádný superpolda,žádný superpadouch,stará dobrá poctivá kriminálka. Výrazně doporučuji zhlédnout bez dabingu,kterej je zde přimo odpadovej!! ()

Amigabyk

Na tento film jsem se celkem těšil. O to větší jsem zažil zklamání. Herecké výkony Nicolase Cage i Johna Cusacka jsou bídné. A kamera je přímo otřesná. Jako by se kameramanovi třásli ruce.Zachraňuje to jenom herecké obsazení. Za mě 2 hvězdy. ()

pravda1

Nicolas Cage ma svojími poslednými filmami doslova zhnusil a som rád že sa jeho úroveň týmto filmom znova trocha zdvihla.Konečne film od neho ktorý za niečo stojí a na ktorom som od nudy nezíval.Malo to atmosféru ,dobré zábery a príchuť skutočnej udalosti a to ma bavilo.Proste dalo sa.......a pokračovať a zlepšovať. ()