Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Dobrodružný / Akční

USA, 2012–2017, 47 h 50 min (Minutáž: 22–25 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (57)

Nostalgie, oddechová zápletka a spousta humoru je skvělý večerníčkoví mix, na který rád mrknu nejen před spaním. Je to jeden z restartů ale povedených a poměrně věrný předloze. Seriál je cílený opět na děcka ale humor je tak častý a do pohody že u mne je plná spokojenost. Snad jen některé animace a výlevy jsou ve stylu Naruto a ruší. Animace je propracovaná tak akorát, grafika je trošku horší ale zdaleka ne šeredná. Na tomto seriálu může vyrůstat další generace fandů TMNT.(24.8.2014)

Tak dlouho to trvalo, ale nakonec jsme se dočkali. Každý seriál o želvách má něco do sebe. Nickelodeon začal poprvé v seriálu s počítačovou animací a vypadá parádně. Seriál je převážně pro menší publikum což je vidět. To ovšem vůbec nevadí a každý kdo vyrůstal na původním seriálu si musí tento taky zamilovat. S01E01-02: První dvě epizody jdou rovnou na věc a zrod želv je tady ukázán velmi rychle což je jen dobře, protože ho stejně každý zná. Akce je celkem hodně, srandy o kterou se stará a podle ukázek bude starat samozřejmě kdo jiný než Michelangelo je vtipná a celková komiksová podoba bezvadná. Celkově hodnotím první dva díly 100% a pro mě jednoznačně zatím nejlepší animák za tento rok. Cowabunga Dude!!! S01E03: Třetí díl byl opět velká zábava. Pokaždé všechno odnese Raphael. Chudák malej. Akorát doufám, že ve čtvrtém dílu se ten pan Trhačka už objeví. Chci vidět klan Foot v akci. Třetí díl 100% !!! S01E04: Čtvrtý díl byl parádní. Trhač se objevil jen na chvilku, ale konečně tady byl Foot klan a Trhačův učen. Do toho zase vtipnej a tak trochu naivní Mikey. 100%!!! S01E05: Pátý díl navštívil Baxter Stockman. Mikey dostal zvláštní MP3 přehrávač a samozřejmě se potom něco pokazilo. 100%!!! S01E06: V šestém dílu želvám tak trochu pomůže i nepomůže kovová želva kterou sestrojil Donatello. 100%!!! S01E07: Po městě se začne prohánět opice a ta zavaří Donatellovi a ostatní želvy ho pěkně vysmějou. Nakonec se, ale Donie předvede. Opět 100%!!! Nějak začínám být natěšený na každý nový díl. S01E08: Tak tohle byl nářezový díl. Parádní mlátička. Už jsem říkal, že dabing je parádní. 100%!!! S01E09: Želvy se setkali s Trhačem a jak to dopadlo se dozvíte v devátém dílu. 100%!!! S01E10: Desátý díl ukáže dalšího mutanta. Ten bude mít za úkol zničit želví bejvák. 100%!!! S01E11: Robo-myši útočí. Tihle myšáci se objevují snad ve všech sériích želv ninja. 100%!!! S01E12: Jen Mikey ví jak ochočit aligátora. 100%!!! S01E13: Konečně nový díl. Ta pauza byla nekonečná. Tenhle díl bude asi strašit děti, protože král krysa vypadá dost hustě. 100%!!! S01E14: Do města se vrátí mutant z druhého dílu (hadí rostlina) a taky se poprvé objeví dcera Trhače Karai. 100%!!! S01E15: April napadne robo-učitelka, Leonardo se zakouká do Karai a taky se objeví nový mutant, který bude obsahovat snad DNA ze všech zvířat. No a Trhač dostane od Karai robo-Kranga. 100%!!! S01E16: Želvy budou mít svůj vlastní dopravní prostředek a najde si je jejich fanoušek v želvím kostýmu. 100%!!! S01E17: Hnusní uslintaní Krangové chtějí otevřít portál do Dimenze X. To samozřejmě Želvy nemůžou dopustit a proto si vezmnou na pomoc Aligátorka. Ten za to tak trochu zaplatí. 100%!!! S01E18: Raphael má vítr ze švábů. Jeden zmutuje a bude z něj Terminátor. Kam se na něj hrabe Arnold. 100%!!! S01E19: Želvy se dostanou do bludiště kam je pošle Baxter Stockman. 100%!!! S01E20: Trhač jde kupovat zbraně tak ho přeci želvy musí zastavit. 100%!!! S01E21: Karai honí April a Želvy honí Krangy v jejich podmořské základně. 100%!!! S01E22: Fanoušek želv ninja se vrací a nedopadne to s ním zrovna moc dobře. 100%!!! S01E23: Leonarda kousne včela a infekce se začne šířit mezi všechny želvy. 100%!!! S01E24: Želvy se dostanou do vězení kde je napadne jeden vězen a nakonec zachrání otce April. Hlavně se bude činit Donatello. Akorát s tou záchranou to nebude tak horké. Trhač se spojí s Krangy a jak to dopadne uvidíme příště. 100% Ted už jen čekat na poslední 2 epizody, které půjdou naráz ve čtvrtek 8 srpna. S01E25-26: Finále bylo prostě super. Ultimátní nářez a nejlepší animovaná série o želvách ninja. Už se nemůžu dočkat na září a na 2 sezonu. 100%!!! S02E01: Tak želvy jsou konečně zpět a tentokrát na ně bude pálít Krang prdelním dělem. Táta April zmutuje a to si zaslouží 100%!!! S02E02: Želvy napadnou tak trochu jiní Alieni a bude to maso. 100%!!! S02E03: Karai nechá unést Leonarda a na něm bude zkoušet nové Foot ninji a želvy budou mít o zábavu postaráno. 100%!!! S02E04: Konečně se objeví Casey Jones a Donnieho kamarád Pulvelizer, který skončil v nádobě (poté co na sebe nechal v první sezoně nalít mutagen) bude pít mutagen tak dlouho až se utrhne ze řetězu. 100%!!! S02E05: Mikey na sebe stříkne mutagen a bude mít po těle pupínky, které můžou explodovat. 100%!!! S02E06: Nový ninja má za úkol unést April kterou chce jak Trhač a Karai tak i Krangové. Opět se objeví nový foot ninjové a želvy, Casey a April budou mít co dělat. 100% S02E07: Milá Raphaelova malá želvička Spike zmutuje a stane se z ní Slash. A co se stane uvidíte v 7 díle. 100%!!! S02E08:(30.9.2012)

Aneb o co člověk v práci nezavadí... Želvy jsou zpátky a to v plné parádě. Nenechte se odlákat pro někoho možná trochu dětinskou počítačovou animací a pusťte se do toho. Podobně jako je tomu u nedávného restartu legendárních Hromkoček, seriál určený pro děcka si možná ještě víc užijí právě pamětníci starších kousků. Dějově se to posouvá a zatím žádný díl nebyl vyloženě filler. Jen tak dál!(12.12.2012)

Kdyz dva delaji totez, neni to totez, ale presto to oboje muze byt skvele. Jakozto odchovanec starych zelv na tehdy jeste ceskoslovenske televizi jsem k novym zelvam pristupoval s mirnou neduverou, ale hned po prvnich minutach pilotu a par dalsich dilech potvrzujicich nastoupeny trend bylo jasne, ze tenhle serial klame telem. Samozrejme ma sve chyby (hezci ztvarneni zejmena lidi by urcite neskodilo), ale kdo to muze mit za zle, kdyz zelvaci konecne kazdy vyzaruji uplne odlisnou osobnost a nelisi se pouze barvou pasek, trousi hlasky o sto sest a za doprovodu libiveho soundtracku serviruji detem moudra, nad jejichz hloubkou nejednou uznale pokyne i dospely? Prave vybalancovanost mezi detskou a dospelackou slozkou cini z tohoto serialu kousek, ktery na ktery se nemusite stydet kouknout se svoji ratolesti a pobavite se vsichni.(23.4.2013)

Ninja korytnačky na moderný spôsob. Pôvodne som chcel dať lepšie hodnotenie, ale musím jednu hviezdu ubrať. Ide totiž o to, že tento nový korytnačí seriál je síce slušne spracovaný s moderným poňatím jednotlivých postáv, ale aj deja ako takého a jednotlivé epizódy majú celkom slušný spád, avšak na strane druhej veľa z nich je dosť na jedno kopyto a navyše tá posledná séria už išla kvalitou dosť dole. A hlavne animácie, ktoré tu boli použité, skutočne nie sú hodné nového tisícročia. Silné tri hviezdy si to ale zaslúži. 65 %(10.12.2017)

• sha.piro

Ze začátku to pro mě byla nejroztomilejší a nejvtipnější série s ninja želvami. Ač se zprvu můžou postavičky jevit jako příliš dětské, snadno si získají srdce nejednoho dospělého diváka. Ale za chvíli budete rychle předávkováni všemi těmi Krangy, běháním po střechách, přihlouplostí všech hrdinů, tak i celkovým směrem kudy se nové želvy vydávají.(12.3.2013)

Je mi skoro 26 a koukám na želvy ninja? :-D No sakra že jo vždyť to je seriál mýho mládí a ani tahle verze, která se pojala tak, že nám přiblíží začátky želv, rozhodně nedělá ostudu a já jsem se u hlášek docela pobavil :-) Prozatím čtyři a dál se uvidí :-)(18.2.2014)

Staré želvy z roku 89 jsem opravdu miloval, ale musím říct, že tento seriál je snad jediný ze všech želvích adaptací, který se mu může rovnat. Úžasný humor, krásný příběh, skvěle pojaté postavy v jiném světle, prostě super. Všechny změny od původního příběhu jsem přijal s úsměvem a celkově jsem velice nadšený. Je mi pětadvacet a jakkoliv vypadá animace "dětsky" tak jsem tomu naprosto propadl. První série geniální, druhá slušná, bojím se trochu třetí, protože poslední díl už napovídá, že to bude překombinované a divoké, ale kdo ví. :) Zatím plný počet bodů, nemám důvod dávat méně.(26.8.2014)

Když už někdo chce udělat nové pokračování/remake něčeho legendárního, tak nějak takhle by to mělo vypadat.(8.2.2015)

Brutálně dobré remake mého oblíbeného seriálu. Je to vtipné, chytré a zároveň i děsivé. pro fanoušky předlohy povinnost.(17.2.2015)

Jeden z nejlepších seriálů co jsem kdy viděl akce je tam svižná, trhač je pořádný záporák, i crangové tam nejsou trapní a vtípky tam jsou jedny z nejlepších co jsem kdy viděl. Ten kdo se na to chce koukat tak mu to vřele doporučuji kromně sérii na farmě.(9.10.2015)

dost slušnej nářez!(9.6.2016)

Zábava a ešte raz zábava. Takéto spracovanie si mladé Ninja korytnačky skutočne zaslúžili. Palec hore!(23.3.2013)

To co tenhle seriál postrádá v animaci (a že nejsem fanda takovýhle grafiky) to mnohonásobně vynahrazuje v příběhu a atmosféře. Hlavně- jak je tu několikrát řečeno, želvy jsou přesně takový jaký maj bejt a je fakt zábavný koukat na partu tak rozdílných charakterů která ovládá ninjitsu a nakopává záporáky jako před 20-to lety :)(29.6.2014)

Parádička, kdyby takhle vypadal každý restart tak by nikdo nic nenamítal. Fórků i akce dostatek, grafika i příběh žvýkatelný. Když se zamyslím, kolika vysokorozpočtovým filmům s výbornými herci v současnosti chybí příběh, akce nebo vtip, tak musím tomuto seriálu změnit hodnocení na plnou palbu, vždyť jsem se bavil líp než u většiny dnešních akčních komedii.(19.8.2014)

V dětství jsem se nedostala ani k původnímu seriálu, ani k tomu z roku 2003, takže tohle pro mě byla naprostá novinka, která mě ovšem hned od začátku nadchla. Děj, obsazení (jé, Raph je Sam z Pána Prstenů! A Trhač je Maurice z Tučňáků z Madagaskaru! A to ani nemluvím o svém oblíbenci Robu Paulsenovi...), postavy... Ale už by měli něco udělat s tím zatraceným milostným trojúhelníkem... (ups, spoiler!) Je to sice zajímavý nápad, ale už se to táhne dost dlouho... Jinak je to super a potěší i spousta narážek na jiné filmy a seriály.(4.5.2015)

Toto je typický príklad seriálu, ktorý bol zo začiatku výborný, ale vysielal sa veľmi dlho a postupom času strácal kvalitu.(21.6.2019)

1 2 3 následující >>