Helena

Komedie / Rodinný
Česko, (2012–2018), 25 h 3 min (Minutáž: 23–27 min)

Předloha:

Matt Williams (kniha)

Hudba:

Daniel Fikejz

Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Jan Maršál, Martha Issová, Petra Hřebíčková, Jaroslav Plesl, Pavlína Mourková (více)

Série(4) / Epizody(58)

Helena se snaží čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti. Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem... (TV Nova)

Amroth666 odpad!

Nelze jinak, prostě to nejde. Když jsem se na ten jeden díl odhodlal, tak mi akorát pak bylo všech těch tvůrců a herců strašně líto, ale čeho je největší škoda je toho drahoceného času. Proč se nemůže místo těchto všemožných sraček ušetřit trochu peněz, abychom pak byli hrdí na nějaký "slušný" seriál nebo nějaký film. Doteď jsem to nepochopil. ()

filmmovier

Podle mě je tady Helena dost podhodnocená. Je sice pravda, že na Comeback tenhle seriál nikdy mít nebude a je taky pravda, že má teprve po prvním dílu, ale já už jsem si o něm utvořil vcelku velmi kladný a pozitivní obrázek. Pobavil jsem se výborně a to je hlavní, hlavně u role Leoše Nohy. Nemám nic ani proti hereckému obsazení, děcka hrají výborně a Martha Issová, překvapivě taky, právě od ní jsem očekával, že seriál zkazí. Na druhou stranu se tady našlo i několik nepovedených vtípků, ale ty epizodě uškodili jen zlehka. Uvidíme, jak se to vyvine dál. Po prvním dílu regulérních 80%. ()

MagsMoses

Tento seriál mi přijde naprosto zbytečný. Seriál ukazuje každodenní starosti jedné rodiny. Hloupé "vtipy", neschopnost a dětinskost dospělých a trapný umělý smích. Aspoň ten si mohli odpustit. ()

kinghome

Tenhle sitcom měl navázat na úspěchy Comebacku, ale to se rozhodně nepovedlo. Příšerně stupidní postavy a hlavně špatní herci v seriálu úspěch přímo odpuzují. Převládá většinou trapnej humor a většinou jsem rád, když se alespoň pousměju nad nějakým blbým vtipem. Comeback se mi líbil, ale tohle je blbost, která comebacku nešahá ani po kotníky. ()

Mrkvič

Tuctový produkt tv nova jako Comeback, Nováci a další sitkomy. Skoro každý si tam i něco málo ze sebe v nějaké postavě najde. Některé frky nejsou zlé, ale jinak to je docela trapárna. Ale vydržet se těch 25 minut dá. ()

civalII

No tak tohle je masakrální píčovina. To nejhorší co jsem kdy na Nově viděl. Slabší Horáci. Nehodnotím odpadem jen proto, že jsem viděl jen jeden díl a to by ode mne vůči seriálu nebylo fér. Na druhou stranu, víc než jeden díl už nedám. ()

Compadre odpad!

Slovo sitcom mám tak nějak spojeno s Americkým seriálem přátelé..ano jsem rozmlsanec nejhrubšího zrna, ale když už kurva točim nějakej sitcom, tak by nemohl být aspon trochu kvalitní?? Seriál Helena absolutně postrádá vtip, vypadá, že je smatlanej na koleni a herecké výkony jsou na tom všem to nejhorší. Samozřejmě každá scéna a každej blebt přítomných "herců" je doprovázen hurónským nahraným smíchem, což vyznívá ještě víc trapně..tohle už netočte! ()

rumczeis

Hodnotím po prvním díle, má to o trochu slabší humor než Comeback, ale věřím že takový propadák to zase nebude a svého diváka si to najde. ()

Dagoussek odpad!

Po shlédnutí pár dílů jsem si řekla, že už další český sitcom nechci nikdy vidět. Je to snad trapnější než Nováci. ()

voleman odpad!

Proboha tak tohle je opravdu čistej odpad!!! Viděl jsem asi 10 minut z jednoho dílu a ty super trapný vtipy a výstupy jednotlivých herců, kteří se nějakému komediálnímu nebo hereckému talentu vyhli velikým obloukem, opravdu nedali vydržet. Nechápu jak se při takovémhle pořadu dokáže někdo bavit. Comeback se dal ještě v pohodě sledovat a byl i celkem vtipný, ovšem tohle je opravdu příšerné. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj