Helena

Komedie / Rodinný
Česko, (2012–2018), 25 h 3 min (Minutáž: 23–27 min)

Předloha:

Matt Williams (kniha)

Hudba:

Daniel Fikejz

Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Jan Maršál, Martha Issová, Petra Hřebíčková, Jaroslav Plesl, Pavlína Mourková (více)

Série(4) / Epizody(58)

Helena se snaží čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti. Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem... (TV Nova)

marttaN odpad!

takže po prvních dvou minutách skvělého, nového, kůůl a naprosto supr sitcomu, naši nejprdlešjí (a samozdřejmě ještě víc kůůůl atd. atd) televize Nova, jsem se zdárně poblil ..... podobnost k emerické sračce Roseanne je naprosto náhodná .... jedině co mě teď napadá (krom toho, že myslím na svůj prázdný žaludek) jsou slova jednoho písničkáře z Třince.... za co, pane Bože za co????? ()

lili6

Čekala jsem, že to regulérně nahradí Comeback, ale ani náhodou. Comeback mbyl vtipný, zábavný a působil tak nějak přirozeně oproti tomuhle sitcomu. Ten působí násilně, na vtipných pasážích je vidět,jak jsou tam vtlačeny jen proto, aby pořad působil zábavně, ale na místo toho působí nudně, až trapně. ()

waits odpad!

Vtipné to není, ale dobrá, prostě by se člověk dodíval i bez toho. Co mě ale spolehlivě donutí díl vypnout před koncem je domíchávaný huronský smích do naprosto standardních replik, u kterých se ani neusměju. Co takhle dávat třeba znovu Ulici s namíchávaným smíchem? Vtipné by to bylo asi tak stejně a vyšlo by to laciněji. Viděny necelé tři díly. ()

Kucndo odpad!

Sandra Pogodová se jako hlavní herečka SIT-COMU vážně nehodí! Leoš Noha taky nějak moc nezáří, když umí říkat 'r'. Působí to všechno trapně a vůbec ne vtipně... ()

fummyk

Někdy se člověk zasměje, ale jinak to je strašná prkotina a ujetina. Prostě TV Nova, co by jste chtěli. :-) ()

lardko

Dost blbej seriál ! Vůbec mi tenhle seriál nepříjde vtipnej ! Každá scéna i hláška v seriálu je buď nudná nebo trapná. Bože a herecké obsazení je úplně strašný. Každý herec v tomhle seriálu vůbec neumí hrát. Dal jsem jednu hvězdu , protože pár scén mě někdy rozesmály. Jinak je tento seriál na odpad. Nechápu jak tahle blbost se může někomu líbit. Celý seriál je o dementských buranech. ()

Mallinali

Čekal jsem to mnohem horší. Ale jestli to má nahradit Comeback tak to teda potěš koště - i když, dám tomu ještě čas. Záporů v okolních komentářích plujou hejna, takže já jenom vyzdvihnu jeden klad, za kterej v době stárnutí a vymírání našich zemí považuju určitou propagaci rodiny se třemi dětmi. Zatim dvě hvězdy. ()

noelcoward73

Viděl jsem zatím jen pár dílů, ale Helenu začnu sledovat pravidelně (to v případě sitcomů většinou nedělám). Je to 1 z nejlepších sitcomů! Navíc od tvůrců Comebacku. Vtipná je téměř každá scéna. Někdy mám co dělat, abych se nezadusil smíchy! Nejvíce mi sedí Sandra Pogodová a Leoš Noha. Kam se na Helenu hrabou jiné české seriály nebo filmy. ()

Bozvav

Tak Helena mi zas tak hrozná nepřišla. Jistě, žádný výbuch intelektu, ale do odpadu nepatří. Pár vtipných momentů by se našlo. Za mne 40% ve svém žánru. ()

bonifac odpad!

Kopírovat seriál z oku 1988 v roce 2012 a v trapnejch interiérech, který by ani v té Americe nefungovaly? Dialogy už ani není třeba komentovat, stejně tak jako strašidlo Pagodovou....3 minuty na odpor stačily! p.s. Tohle, že je byt rodiny s nedostatkem financí? Asi by se tvůrci měli rozhlédnout kolem sebe... ()

Krisa odpad!

Další české seriálové zlo. Proč se Nova neustále snaží vyrábět sitcomy, když není schopna sehnat lidi, jejichž scénáře by byly vtipné. Helena je Kameňák v seriálové podobě - 100 let staré vtipy, kterým se už opravdu nedá smát. ()

Gaia.M

No jo, zvykám si, že se mi líbí věci, co jiným ne. Helena je fajn sitcom. Vidím v tom naši rodinu, bohužel, bohudík? Baví mě. U jednotlivých dílů se zasměju, a o to jde. Nehledám v tom zázraky, hlubší významy a už vůbec srovnání s Comebackem. Je mi líto, že má tak špatné hodnocení. A nemůžu se ubránit dojmu, že ho má jen protože je to sitcom, který není Comeback a je z produkce Novy. No. Je to jen můj názor ;) Za mě dobrý. A vy si koukejte na co chcete. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj