Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

Movie Gourmet odpad!

Zde jsem musel změnit své hodnocení ze 2* na Opdad! Pokud jsem psal, že u Mortal Kombatu od Paula W.S. Andersona (Mortal Kombat, 1995) si nemůže fanoušek herní série nechat film ujít, tak zde si ho MUSÍ nechat ujít protože, to je neuvěřitelná ...čka! Byl to prostě krok vedle. Verdikt: Odpad! a 0 %. ()

H4ku11

Dopozeral som to len kvôli tomu, že som fanúšik Mortal Kombat. Nie, že by jednotka bola niečím úžasným, ale toto je riadny krok vedľa. ()

Oralfabet

Celkem surrealistický zážitek. Líbilo se mi, že většina postav vypadala stejně zmateně jako já. Hlavně Liu Kang, který se za film nechal asi dvacetkrát zmlátit a akorát pořád dokola opakoval, že vyhrál předchozí Mortal Kombat. A nástup Nočního vlka (nebo tak nějak) byl vskutku impozantní. ()

rsimonyi

Všechna plus z prvního dílu zmizela a tak zbyla jen bezduchá napodobenina jedničky. Znatelně tu chybí i Christopher Lambert v roli Lorda Raydena. Jsem zvědavý jestli vznikne už 6 let stále ohlašovaná trojka, do které by se údajně Christopher Lambert měl do role Lorda Raydena vrátit. Uvidíme ()

husokachna odpad!

Chtěl jsem tomu dát z hecu pět hvězdiček, protože je to tak špatný, až je to skoro dobrý, ale ne, je to hrůza a nedá se na to dívat. I když se musím přiznat, že jsem na tom byl kdysi v kině (kdo nehrál Mortala?). Jako rozbuška pro partu lidí s bongem je to ale dokonalý. ()

Antaeus

No tak je to brak, a čo má byť? :) Pointa hry (ktorá slúžila ako predloha, keby to náhodou ešte niekto nevedel) bolo vykynožiť toľko protivníkov, koľko mi popraskané žilky v očiach (a rodičia) dovolili :)) Od filmu sa NEDALO čakať viac. Všetky nápady boli vybúchané v predošlej časti. Mohli prísť jedine nové rúbačky. A na tých som sa bavil :)) ()

PanTumnus

Všechno je tu špatně. Od scénáře až po úděsné CGI. Ale souboje mi přišli lepší, tempo rychlejší a celkově mě to prostě víc bavilo tím, jak je to strašně nestydatě debilní. K dokonalosti mi chyběl jen ten Lambert z jedničky. ()

honelnik odpad!

Jooo tak toto bola zase jedna mrdka akých je na prime v poslednom čase neúrekom. Na filme s presahom niekam do kategórie D sa na rozdiel od filmov, kde ICE-T s tvrdým, ale napriek tomu chápavo-výchovným pohľadom podáva svojmu synovi-gangsterovi (inak dobrému chlapcovi, ktorý vždy nakúpi svojej chorej mamke, len mal zlých kamarátov) čipku proti malárií, moc nenasmejete. Nevídané sa stalo skutočnosťou a borcovi Leonettimu sa do 90tich minút preplnených neprehľadnou (a dosť smiešnou) akciou podarilo napchať príbeh, avšak ten je úplne debilný a totálne neprehľadný. Film začína tak, že Liu, Kitana, Sonia a Rayden volade stoja, vlezú do veľkých gúl, ktoré ich vyplujú na opačnej strane sveta a idú neviem kam robiť neviem čo. Sonia sa ocitne pri opustenej vojenskej základni kde leží pripútaný Jaxx, ktorý si nechal prirobiť na ruky take findrlátka aby mal 4x väčšiu silu. Prepadne ich KHANOVO VYHLADZOVACIE KOMANDO (c), čo je asi 200milionov ninďžov bez trička (len kukla, tepláky a te ich nindžovské cvičky) a začína sa boj. Sonia pevne rozhodnutá so svojimi 30 kilami zmasakruje asi 10 pandrlákov z KHANOVHO VYHLADZOVACIEHO KOMANDA (c) a Jaxx zatiaľ dostane na prdel od takeho žltého robota čo striela z hrude rakety. Vyjdu von a po 5tich hodinách blúdenia nehostinnou púšťou Jaxx trefne poznamená "Nejsou tady žádné cedule, kde to jsme?" Film obsahuje neuveriteľné množstvo spinpointov - Liu: “Sub Zero! Teba som predsa zabil v Mortal Kombate!“ Sub Zero: “To bol môj starší brat!!!“, Raiden: “Shao Khan je môj starší brat!“, Kitana: “Je to moja mama!“, no proste človek sa nestačí diviť. Človek čo to celé zostrihal by zaslúžil po gulách olovenou trúbkou a nemenej aj človek čo vyberal hudbu. Hrôza, a pritom filmári mali len polovičnú prácu, mali aký-taký príbeh, napísané postavy aj s ich špeci schopnosťami (na ktorých mohol celý film stáť) a takto to posrali..ODPAD!!! ()

Venous666

Tohle byla snad největší chyba. Po prvním dílu, ke kterému nemám žádné námitky, příjde díl druhý, kde bych těch námitek měl hafec. Děj stojí za prd, herci za větší prd a o efektech ani nemluvě. Za název a hudbu 20% ()

malcolm

Jeden z mala filmov, ktorym sa podarilo byt tak zlymi, az to je zabavne. Velmi zle vykony, komicke specialne "efekty" a pseudodrsnacke hlasky sposobili ze som sa miestami nevedel prestat smiat. Ale seriozne by to bolo na odpad. ()

Bozvav odpad!

Děsná hnačka, co se fakt nepovedla. Pokus o návrat nevyšel a i s úcty k jedničce, nemohu dát nic jiného. Nefungovalo tady vůbec nic. ()

zdeny99

První díl byl perfektní převedení jedné z nejslavnějších počítačových her na filmové plátno, které ovšem chyběl příběh. Byla to přehldíka fantazy hrdinů a lidských bojovníků, kteří spolu bojují v jistém fantazy světě na tropickém ostrově. Exteriéry byly úchvatné, především ty asijské pláže, tak asijské starodávné chrámy. Stejně tak úchvatné byly precizní interiéry doplněné nejrůznějšími sochami zvířat, koster atd. Do toho všeho hrála úderná hudba, které nade všechno velí úderná titulní skladba. Ale ten příběh... ten to postrádalo. A tohle pokračování už postrádalo i ty skvostné exteriéry a interiéry. Triková část je také na štíru. Je to o hodně slabší než jednička, spíše je to jen její zbytečné natahování. [8739. hodnocení, 317. komentář, 29%, 511. nejhorší film] ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)