Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

panMartin

Tak to teda takhle ne to se nepovedlo celou dobu jsem byl zmatenej hrdinové se někde objevili nekoho zmlátili a pak se objevili někde jinde... Závěrečná bitva celkem ušla ()

Nivenx

Tak oproti Andersonovu prvnímu dílu znatelný pokles kvality. To, že Raidena nehraje Lambert mi až tolik nevadilo, tento herec taky tak špatný nebyl. Nemůžu tomu dát úplný odpad, jelikož jsem docela fanoušek hry a postavy byli vymyšleny dobře. Příběh také docela ušel, i když to nebylo to pravé ořechové. Bohužel zde totálně selhal režisér a efekty byly totálně k smíchu a kazí celý film. 35% ()

SeanLSD

V kvalitatívnom páde a hnusnosti pri tvorbe pokračovana sa tejto odpornej sračke vyrovná snáď len NEKONEČNÝ PRÍBEH 3. Alebo analytickejšie - veľmi snaživý veľmi zlý film, pri ktorom zohráva svoju úlohu nekritické zbožňovanie prvej časti mojou maličkosťou. Je tu toho ďaleko viac, než v jednotke, ale realizované je to takmer nepredstaviteľne horšie. Do výtvarnej podoby a efektov bolo vložených minimálne toľko isto nápadov a nadšenia, takisto kvalita bojovej choreografie je silne premenlivá, ale réžia katastrofálne zlyháva a herci sú ťažko otrasní ochotníci. ()

Decker odpad!

Totalni s****a! Jednicka byl proti tomuhle sh*tu zazrak! Samozrejme na druhou stranu se misty budete velice smat ha ha ha! :) ()

COF_666 odpad!

Možná že i Gappa měla lepší efekty a kulisy než tohle! Jo a jednička je proti tomuhle mistrovský díl! ()

Triple H odpad!

Jednotka bola fajn. Dvojka fajn nie je. V skutočnosti je to odporná kaďa toho najgrcnejšieho filmového hnusu, ktorý patrí do najzapadlejších dedinských videopožičovní. Nemohli z toho vykresať aspoň slušný akčňák? V kine som vtedy JEDINÝ krát v mojom živote naozaj zvažoval či odísť, alebo neodísť. Vydržal som, ale ku koncu už v polospánku. Efekty nestoja za reč a herci...samý malinový materiál. James Remar je ako Raiden tak tragický, že mi bolo až do plaču. Charizmy má v sebe asi toľko ako moja ľavá ponožka. Obrovská škoda a dúfam, že trojka sa podarí lepšie. Leonetti môže radšej režírovať reklamy na chipsy. ()

BROKEN_ odpad!

Takové utrpení během sledování jsem nezažil ani od filmů Asylumu. Hodně ŠPATNÝ! Tu úvodní část z hlavy asi ztěžka dostanu..... Ach božínku, tohle nemělo nikdy vzniknout. Oproti tomuhle je první díl snesitelný film.... i když mi to během sledování tak nepřišlo. ()

Ertai odpad!

No teda, to zas bylo utrpení. Už od prvních chvil je jasné, že to jako jednička asi nebude, pročež nás v tomto dojmu utvrdí "bojová sekvence" Raidena s trapným záporákem. Říkal sem si wtf? a nebylo to rozhodně naposledy, pak už to jen jelo - padouši v ponožkách na hlavě, hrůzné triky, rádoby hláškující postavy, především ten negr "silná ručka", maglajz postav atd. atd. Kdyby to byl film neprznící skvělý MK1 možná bych tomu dal tak 3*, za to jak je to špatný až je to dobrý. Tady sem se ale nesmál a na tvůrce byl jen nasr..., především za to, co udělali z mého oblíbence Lorda Raidena. ()

Beky odpad!

Příšerná sračka!!! Jeden z těch filmů, které neměly nikdy vzniknout!!..a neni to ani taková sračka, abych se tomu mohl zasmát, je to nudící sračka a to je horší!!!...0% bez slitování!! Jednou větou: Jsem vlastně rád, že existují špatné filmy, mohu si pak v klidu myslet, že bych to natočil ,,rozhodně,, lépe!! ()

ywo666

Jednotke som dal z protekcie 4* a dvojka bola o hviezdu horšia. Dej je hlúpy, ale nie viac ako som čakal. Nevadil my ani často kritizovaný Rayden. Najväčší problém bol, že som postavám neveril ich bojové umenie. Viem, že Robin Shou je celkom zbehlý vo wushu. Ale či už to bola Sonya, alebo Kitana alebo iní tak tam bolo vidiet, že v podstate nič nevedia. Herecky to bolo slabé. Tak mohli aspoň vylepšiť bojové scény a obsadzovať profíkov v bojových umeniach: Lebo neznášam, (doslova nenávidím) keď nejakého majstra bojových umení hrá niekto, kto s nimi nemá moc spoločného a je to vidieť. Stále dúfam v kvalitný Mortal Kombat. A či už to bude rebirth alebo niečo iné je mi to jedno. Ale chcem kvalitný (naozaj kvalitný) Mortal Kombat, kde dám 4* bez protekcie a ešte budem aspoň sekundu rozmýšľať na piatou. ()

lennyd odpad!

Ač hrdinové pod vedením Raydena vyhráli turnaj a tím zachránili Zemi, vládce vnějšího světa se rozhodl porušit pradávná pravidla, a přece jen přenést veškeré zlo na Zemi. Naštěstí zde je stále Rayden a jeho přátelé, a společně zůstávají poslední nadějí pro budoucnost... I když bych z objektivního pohledu možná jednu hvězdičku přece jen dal, tak za zprznění oblíbené počítačové hry nedám. Ani náhodou. A když to vezmu konkrétně - herci naprosto otřesní (kde vyhrabali toho herce co hrál Raydena fakt netuším), příběh budiž, vizuální efekty otřesné a vůbec. Od tohoto filmu se radši držte dál... ()

geklon

Tento snímek má takový Olsenovic syndrom, nikdo vlastně neví, jestli je ta první verze, lepší než ta druhá. Správná odpověď je: Je to chyták ani jedna není dobrá. Stojí za vyliškáďěr, ale stejně si je člověk občas připomene. ()

Aven

Neuvěřitelná sračka. Pan "režisér" prostě vzal kopu postav, které se spolu během filmu mlátí, doplnil to vizuálnímy triky, které jsou na úrovni Cesty do pravěku, promíchal a předhodil ke konzumaci s tím, že oni to ti blbečci v kině nějak vezmou. ()

Danny F.

Naprosto nepoužitelný materiál. Vhodné leda tak pro uspání dětí. Bojové akce vše zachraňují ale není to jen o tom. 20% ()

sskrblik odpad!

Jednička ještě ušla, ale tohle je katastrofa. Ze začátku to vypadalo, že by to mohlo být i stejně pitomé béčko jako první díl, ale tohle je vyložené utrpení. ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)