Ash vs Evil Dead (TV seriál)

Ash vs Evil Dead

• Austrálie

Ash vs Evil Dead

Akční / Komedie / Horor

USA, 2015–2018, 15 h 13 min (Minutáž: 27–43 min)

Úplne skvelá a vtipná splatterová prehliadka. Hlášky lietajú ako na bežiacom páse, vtipných situácií je veľa, čierny humor a nechutnosti na dennom poriadku, nejaké tie hororové momenty, hektolitre krvi a všetkého, čo k tomu patrí. Hlavne sa to nesmie brať veľmi vážne. Proste taká gore akcia v štýle 80.-90.rokov. Úplne spĺňa moje očakávania. Niektoré scény aj predčili moje očakávania. Palec hore. Druhá séria hádam ešte lepšia ako prvá. Veľa celému seriálu pomohol aj návrat do (už slávnej) chaty, kde to všetko začalo, pretože práve tam ešte len začína poriadny masaker. Bruce Campbell aj po rokoch dokazuje že je pán herec. No a nesmiem zabudnúť, že ďakujem tvorcom, že do hlavnej ženskej role obsadili nestarnúcu a čím ďalej tým viac sexi prdelku Xenu - Lucy Lawless. (Hodnotenie: 1.Séria ***** / 2.Séria ***** / 3.Séria ***** )(6.10.2019)

Ash sa vracia v celej svojej paráde a popri ručnej motorovke a brokovnici má so sebou plný mech nekorektných hlášok, ktoré sú perlou celého projektu. Epizódkovosť novému Evil Dead sedí jak riť na šerbel a nádych odlschoolu spolu s hektolitrami krvi ponúkajú skvelú dynamiku, tempo a hlavne zábavu, bez ktorej by to skrátka nebolo to pravé.(25.3.2016)

Návrat klasiky, hláškujícího Campbella jsou určitě největším pozitivem seriálu, kterému příliš brzo dochází tempo, nápady a šťáva. Ke skvělému hlavnímu hrdinovi se nepodařilo přidat zajímavé, stejně zábavné postavy. a spíše jsou mínusem. Krvavá jatka vypadají skvěle, ale díky chabému scénáři se příliš brzo ohrají a působí pořád stejně. Myslím si, že dvě série jsou tak akorát. Podrobnější popis každé série jsem napsal pod danou sérii.......6/10(11.3.2017)

Po prvním dílu bylo jasné, že tohle nebude jen nějaký seriál, ale že půjde o důstojné pokračování skvělé Raimiho trilogie Evil Dead. Jenže o důstojnosti nezůstalo, vše se zvrtlo ve skvělou komediální gore podívanou a Ash si v každém díle připravil své typické hlášky a já se bavil, tak jak už dlouho u žádného seriálu ne! První řada se povedla se vším všudy, tempo nepolevilo ani na minutu a to není moc zvykem. Pro tohle dílo mám jen samá superlativa a nikdy jsem nevěřil, že budu někdy měnit TOP3 a už vůbec ne TOP1. Ten den nastal právě dneska a jsem hrozně zvědavý na další sérii. Laťka je tak vysoko, že bude hodně těžké tento skvost překonat, ale držím palce! Tohle přesně fanoušek Evil Dead chtěl vidět.(3.1.2016)

Daly by se napsat mraky superlativů a pořád by to bylo málo. Ash vs Evil Dead je naprostým seriálovým zjevením, kult vypilovaný k dokonalosti, kde si každý fanoušek Lesního ducha musí ucvrknout do gatí. A vzhledem k tomu, že k uctívačům Raimiho dávného skvostu patří valná část veškerého hororového diváctva, budou mít pračky co prát. Dosud jsem neviděl seriál, kde by byla každá epizoda (ano, každá!) až tak na speedu a chrlila jednu povedenou scénu za druhou a já čučel jako tele na vrata, že už je šest ráno, já nešel spát a čeká mě sakra dlouhej pracovní den. Tý probdělý noci však nelituju, protože ASH SE KURVA VRÁTIL!!! Horror Challenge Tour 2016 (18.1.2016)