Reklama

Reklama

Ash vs Evil Dead

(seriál)
Trailer 2
USA, (2015–2018), 15 h 13 min (Minutáž: 27–43 min)

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Bruce Campbell, Ray Santiago, Dana DeLorenzo, Jill Marie Jones, Lucy Lawless, Samara Weaving, Hemky Madera, Peter Feeney, Damien Garvey, Indiana Evans (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(30)

Seriál Ash vs. Evil Dead je dlouho očekávaným pokračováním kultovní hororové série, kterou odstartoval film Lesní duch. Bruce Campbell se vrací v roli Ashe, doplňovače zboží, stárnoucího proutníka a lovce příšer, který má místo ruky motorovou pilu. Posledních třicet let se mu úspěšně dařilo vyhýbat se zodpovědnosti, dospělosti i hrůzám ze světa zla. Když se však rozšíří smrtící epidemie a lidstvu hrozí zánik, Ash je konečně donucen čelit démonům - svým vnitřním i těm skutečným. Jak se ale ukáže, osud rozhodně nemá v plánu propustit tohoto nevšedního hrdinu ze svých "ďábelských" spárů. Vedle Bruce Campbella se v seriálu představí i Lucy Lawlessová jako tajemná Ruby, která věří, že za propuknutím nákazy stojí Ash; Ray Santiago v roli přistěhovalce Pabla Simona Bolivara, idealisty, z něhož se stane Ashův věrný parťák; Dana DeLorenzová coby Kelly Maxwellová, náladová divoška, která se snaží utéct před svou minulostí; a Jill Marie Jonesová jako Amanda Fisherová, zneuznaná policistka státu Michigan, která se rozhodne vypátrat darebného Ashe a dokázat, že je zodpovědný za strašlivou vraždu jejího partnera. (Cinemax)

(více)

Videa (7)

Trailer 2

Recenze (358)

malylada 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Návrat klasiky, hláškujícího Campbella jsou určitě největším pozitivem seriálu, kterému příliš brzo dochází tempo, nápady a šťáva. Ke skvělému hlavnímu hrdinovi se nepodařilo přidat zajímavé, stejně zábavné postavy. a spíše jsou mínusem. Krvavá jatka vypadají skvěle, ale díky chabému scénáři se příliš brzo ohrají a působí pořád stejně. Myslím si, že dvě série jsou tak akorát. Podrobnější popis každé série jsem napsal pod danou sérii.......6/10 ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Normálně nehodnotím seriály takhle brzo, ale nemůžu si pomoct. Tohle je naprostá DOKONALOST! V životě jsem neviděl dílo, které je více věnované věrné fanouškovské základně, než toto. Raimi si je vědom, co stvořil za kult a teď z pozice zazobanýho producenta dokonale využívá neomezené tvůrčí svobody a dává nám megaporce toho, co jsme vždycky chtěli vidět. To je prostě tak dobrý, že to slovy pomalu nejde vyjádřit. Jede to na komediální vlně, jako Armáda Temnot, Bruce Campbell nezastavitelně hláškuje, že se u toho gebim nahlas, ALE při hororových scénách to neucukne ani o píď a je to věrné tomu nejdrsnějšímu z prvních dvou dílů. Prostě gorefest se vším všudy. Kvituju i nové postavy, které k Ashovi sednou a opravdu se tam hodí. No a ten soundtrack! Fakt nevím jestli mi někdy nějaký projekt udělal větší radost a i kdyby od teď všechny díly (zatím jsem viděl 4) stály za hovno, tak to za to furt stálo. Totální zábava. ()

Reklama

Chrustyn 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lahůdka pro fajnšmekry, hororové veterány ale hlavně pro milovníky Sama Raimiho a původní trilogie Evil Dead. Nenáročný set jednohubek (jednotlivé díly mají 25 min) kde nechybí brutální násilí a litry umělé krve, herci se neskutečně baví a dobře naladěný divák také. Já to používám jako kulisu, protože mě to nikdy nevtahlo natolik, abych u toho vydržel sedět v kuse. ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

I pokud bych si měl udržet odstup a udělat ze sebe neznalý hovado, pořád by to byla nejlepší hororová komedie minimálně letošního roku. Co se Evil Dead relationshipu týče, doplním po skončení série. Doporučuju, je to nářez! Update: Po třech dílech můžu s klidem říct, že je to boží! Valíme regulérní oldschool Evil Dead sadu pouze s tím krásným rozdílem, že jsme v civilizaci. Evil Dead ve městě, chápeš to! Navíc se od třetího dílu začínáme dozvídat víc informací o historii a původu oné knihy, takže už teď jsem si jistý, že se ještě máme na co těšit. Je děsně sžírající, že díly mají pouze 30 minut, ale pokud si AvED udrží svý tempo, bude něco neskutečnýho pustit si celou sérku v kuse. Těším se a doporučuju všem, co aspoň trochu ví, co to je Evil Dead. 100% ()

HAL 

všechny recenze uživatele

He is back! Kašlat na Spider-Many a další velkofilmy, srdce Sama Raimiho patří splatteru a přesně tam koná největší režisérské dobro. V seriálovém Evil Dead vrací starý kult znovu na výsluní a srdce fanouška plesá radostí. Horor plný vyhřezlých mozků, rozjetých motorových pil a černého sarkastického humoru. ()

Galerie (440)

Zajímavosti (14)

  • Žltá Delta 88, na ktorej v seriáli Ash jazdí, je to isté auto, ktoré bolo použité v pôvodnej filmovej trilógii. Patrí totiž režisérovi Samovi Raimimu, ktorému ho kúpil jeho otec. (Steny94)

Související novinky

Sam Raimi slibuje další Evil Dead

Sam Raimi slibuje další Evil Dead

05.01.2020

Když zhruba před půl rokem připlaval do kin aligátoří horor Kořist, naznačoval jeho producent kultovní režisér Sam Raimi (Armáda temnot, Spider-Man), že se od něj fanoušci možná brzy dočkají i… (více)

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (více)

Sam Raimi a třetí světová válka

Sam Raimi a třetí světová válka

02.03.2016

Režisér kultovní "trilogie Evil Dead" momentálně tráví čas u návratu svého krvavého dítka, seriálu Ash vs Evil Dead. Fanoušci za něj Sama Raimiho opět milují a pomalu mu odpouštějí třetího Spider… (více)

Sam Raimi chystá remake Proroka

Sam Raimi chystá remake Proroka

26.01.2016

Režisér hned dvou slavných trilogií (s Ashem a se Spider-Manem) si už tři roky hledá svůj další filmový projekt. A teď to vypadá, že ho konečně našel. Sam Raimi jedná se studiem Sony o remakeu… (více)

Reklama

Reklama