Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ***

  Oživit legendární černohumorný horror Evil Dead s původní hlavní postavou zní jako fajně ujetý nápad a je pravda, že prvních několik dílů to jen potvrzuje. Bruce Campbell má na šedesátníka pořád dost energie a kde mu něco schází, tam to ihned vyplní podařeným vtípkem. Zprvu se zdá, že by seriál mohl představovat takovou odlehčenou verzi The Walking Dead, ale za to s mnohem většími brutalitami. Koupele krve, kousky mozku a střev letící přímo na obrazovku jsou středobodem každého dílu. Bohužel časem se ukáže, že scenáristé nemají, co dalšího nabídnout. Příběh vlastně jen slepuje náhodné scény, postavy nemají po 20 dílech o nic barvitější charakter, než po prvním dílu. Nápady došly nějak brzy... 6/10(4.12.2016)

 • sullafelix
  ***

  ... na skodu veci ..projekt posobi hororovo snad ani tak na 10 % ale zostava pozeratelny a putavy po celu dobu s vymimkou finalnej casti kde z nepochopitelnych dovodov tvorcovia absolutne nezvladli a prekomplikovali zaver do priemernej konsenzualnej absurdity medzi silami zla a dobra , takze v konecnom dosledku tym vyslo cele kreativne usilie navnivoc a anomalie v preudofinale v zmysle pravidiel nastavenych v doterajsom deji posobia amatersky , nelogicky, naivne a produkcne nekompetentne ...(6.1.2016)

 • PanCitron
  *****

  Pokračování kultu v tom nejlepším možném provedení. Všechno tu šlapalo jako hodinky. Děj každé části by sice vystačil na jednu větu, přesto se mi strašně líbilo, že seriál (snad až na sedmou epizodu) nezačal přešlapovat na místě a každý díl posunul příběh vpřed. K tomu tu byly správně vybroušené hlášky, přehnaně krvavé bitky a i pár děsivých momentů, u nichž jsem si zakrýval oči. Těším se na Ashe, Pabla a Kelly i v druhé sérii.(3.1.2016)

 • Ruut
  ****

  Po prvním dílu: jako za starých času původní trilogie - pěkné, ale teda koukat na stejný koncept bez inovace třeba podvacáté bych už nechtěl. Snad to někam posunou. - Po konci seriálu jsem nadšení - oni to opravdu zvládli posunout dál a hlavně v každé části nový kousek originální zápletky. i demoni celkově pestří. Velice se těším na druhou sezonu. Když někdo správně pochopí, že formát deseti dílů ročně úplně stačí, je radost pohledět.----- už po druhé sérii: ou jéé :-)(1.11.2015)

 • GILLWANDER
  *****

  Kto by si pomyslel, že sa k nám ostrieľaný Ash ešte vráti. Sen každého fanúšika jednotky lesného ducha bolo určite pokračovanie na vyššej pozerateľnej úrovni v lepšom vizuálnom kabáte s parádnymi crazy zábermi a netradičným humorom. Prvý diel seriálu Ash vs Evil Dead konečne dodal to, čo si od 80. rokov želáme - sľubné "remake"... 90%(2.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace