Reklama

Reklama

Ash vs Evil Dead

(seriál)
Trailer 4
Akční / Komedie / Horor
USA, (2015–2018), 15 h 13 min (Minutáž: 27–43 min)

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Bruce Campbell, Ray Santiago, Dana DeLorenzo, Jill Marie Jones, Lucy Lawless, Samara Weaving, Hemky Madera, Peter Feeney, Damien Garvey, (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(30)

Seriál Ash vs. Evil Dead je dlouho očekávaným pokračováním kultovní hororové série, kterou odstartoval film Lesní duch. Bruce Campbell se vrací v roli Ashe, doplňovače zboží, stárnoucího proutníka a lovce příšer, který má místo ruky motorovou pilu. Posledních třicet let se mu úspěšně dařilo vyhýbat se zodpovědnosti, dospělosti i hrůzám ze světa zla. Když se však rozšíří smrtící epidemie a lidstvu hrozí zánik, Ash je konečně donucen čelit démonům - svým vnitřním i těm skutečným. Jak se ale ukáže, osud rozhodně nemá v plánu propustit tohoto nevšedního hrdinu ze svých "ďábelských" spárů. Vedle Bruce Campbella se v seriálu představí i Lucy Lawlessová jako tajemná Ruby, která věří, že za propuknutím nákazy stojí Ash; Ray Santiago v roli přistěhovalce Pabla Simona Bolivara, idealisty, z něhož se stane Ashův věrný parťák; Dana DeLorenzová coby Kelly Maxwellová, náladová divoška, která se snaží utéct před svou minulostí; a Jill Marie Jonesová jako Amanda Fisherová, zneuznaná policistka státu Michigan, která se rozhodne vypátrat darebného Ashe a dokázat, že je zodpovědný za strašlivou vraždu jejího partnera. (Cinemax)

(více)

Videa (7)

Trailer 4

Recenze (346)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Normálně nehodnotím seriály takhle brzo, ale nemůžu si pomoct. Tohle je naprostá DOKONALOST! V životě jsem neviděl dílo, které je více věnované věrné fanouškovské základně, než toto. Raimi si je vědom, co stvořil za kult a teď z pozice zazobanýho producenta dokonale využívá neomezené tvůrčí svobody a dává nám megaporce toho, co jsme vždycky chtěli vidět. To je prostě tak dobrý, že to slovy pomalu nejde vyjádřit. Jede to na komediální vlně, jako Armáda Temnot, Bruce Campbell nezastavitelně hláškuje, že se u toho gebim nahlas, ALE při hororových scénách to neucukne ani o píď a je to věrné tomu nejdrsnějšímu z prvních dvou dílů. Prostě gorefest se vším všudy. Kvituju i nové postavy, které k Ashovi sednou a opravdu se tam hodí. No a ten soundtrack! Fakt nevím jestli mi někdy nějaký projekt udělal větší radost a i kdyby od teď všechny díly (zatím jsem viděl 4) stály za hovno, tak to za to furt stálo. Totální zábava. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Myslim, ze 10 epizod je na dany tema trochu moc. Jasne, Ash je furt ten starej znamej namachrovanej idiot co nejde pro hlasku daleko a krev tu misty strika ze vseho a na vsechny strany, takze v tomhle ohledu bez problemu, jenze je to cely tak trochu stereotypni, obzvlast, kdyz clovek skoukne vsechny dily najednou. Rek bych, ze celkove je to tak pet skvelejch dilu a pet prumernejch. Nicmene bavil jsem se a na min nez 4* to rozhodne neni. ()

Reklama

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Ačkoli se seriál nese ve výrazně komediálnějším duchu, o litry krve i děsivé momenty tu není nouze. A když se do toho Ash po pomalejším rozjezdu opřel, byl to nářez, jak se patří. A i když je to občas trochu nevyvážené a sem tam se nějaká ta slabší epizoda najde, až do finále první řady jsem v podstatě neměla větších výhrad. O to víc mě překvapilo, jak na můj vkus mizerné season finale bylo, nudná přehlídka nechuťáren bez ladu a skladu, korunovaná naprosto idiotským chováním Ashe. Uvidíme, jak z toho ve druhé řadě vybruslí. 1. série - 80% ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Zatímco letošní rok s horory se jeví jako nejslabší, hororové seriály jedou na plný plyn.¨ Skvěle se povedl AHS:Hotel, Scream Queens, ucházející byl i Scream a teď to bude válet Ash vs Evil Dead, který svým pilotem zasáhl úplně každého. Zatímco Remake Evil Deadu se nesl ve velmi brutálním, syrovém a špinavém směru, který byl bohužél strhán kritiky, že neobsahuje humor..Já jsem však rád, že seriál i remake se každý nese v jiném stylu a oba dva jsou perfektní. Hateři se doufám klepají momentálně na čelo, pač kdo by 2x chtěl koukat na to samé viď? Bruce Campbell je zde ve vynikající formě a ve svých 57 letech nemá problém opíchat svůdnou kočku na hajzlu, hláškovat jak mladistvý a kosit démony v trátolišti krve. Takhle ultra brutální a vtipnou šlehu horor žánr akutně potřeboval jako sůl. Chválím i masky démonů a s oživlou panenkou bych si dal klidně i sólovku. Snad si i ostatní díly udrží obdobnou vysokou laťku, zatím nadměrná spokojenost a blížící se orgasmus.( Zajímavé, že najednou nikomu nevadí Slow Motion .. Pche sheep) Story 7/10, Atmosféra 9/10, Gore 10/10, Vizuál 8/10, Akce 9/10, Napětí 8/10,Humor 10/10 Zábavnost 10/10. 90% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,UŽ SE BLÍŽÍME! TVŮJ ČAS OPĚT NADEJDE…“ /// Ty nejlepší (osvědčený) triky a filmařský postupy z kultovní trilogie v novým příběhu, ve kterým se Sam Raimi a hláškující macho (jakej tady dlouho nebyl) Bruce Campbell znovu postavili svýmu osudu a vydali se (chvíli i společně) na cestu proti proudu sraček. A rozhodně není důležitý, že záměrně strašit začnou až v závěru. Tenhle démonobijec s motorovou pilou ve mně vyvolal hromadu nostalgickejch vzpomínek, který rozhodně ovlivnily moje hodnocení! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju!. 2.) Hledá mě moje ruka. 3.) Všichni mě považujou za hlupáka. Nakonec je stejně zabiju nebo vojedu. 4.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ * ()

Galerie (440)

Zajímavosti (13)

  • Ash (Bruce Campbell) používá k tahání svého pojízdného bytu automobil Oldsmobile Delta 1973. (TheDon)
  • Spočiatku sa malo jednať o ďalší film série, no keďže tvorcovia napísali veľké množstvo nového materiálu, rozhodli sa, že namiesto filmu rozbehnú seriál. (Steny94)

Reklama

Reklama