Reklama

Reklama

Ash vs Evil Dead

(seriál)
Trailer 4
USA, (2015–2018), 15 h 13 min (Minutáž: 27–43 min)

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Bruce Campbell, Ray Santiago, Dana DeLorenzo, Jill Marie Jones, Lucy Lawless, Samara Weaving, Hemky Madera, Peter Feeney, Damien Garvey, Indiana Evans (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(30)

Seriál Ash vs. Evil Dead je dlouho očekávaným pokračováním kultovní hororové série, kterou odstartoval film Lesní duch. Bruce Campbell se vrací v roli Ashe, doplňovače zboží, stárnoucího proutníka a lovce příšer, který má místo ruky motorovou pilu. Posledních třicet let se mu úspěšně dařilo vyhýbat se zodpovědnosti, dospělosti i hrůzám ze světa zla. Když se však rozšíří smrtící epidemie a lidstvu hrozí zánik, Ash je konečně donucen čelit démonům - svým vnitřním i těm skutečným. Jak se ale ukáže, osud rozhodně nemá v plánu propustit tohoto nevšedního hrdinu ze svých "ďábelských" spárů. Vedle Bruce Campbella se v seriálu představí i Lucy Lawlessová jako tajemná Ruby, která věří, že za propuknutím nákazy stojí Ash; Ray Santiago v roli přistěhovalce Pabla Simona Bolivara, idealisty, z něhož se stane Ashův věrný parťák; Dana DeLorenzová coby Kelly Maxwellová, náladová divoška, která se snaží utéct před svou minulostí; a Jill Marie Jonesová jako Amanda Fisherová, zneuznaná policistka státu Michigan, která se rozhodne vypátrat darebného Ashe a dokázat, že je zodpovědný za strašlivou vraždu jejího partnera. (Cinemax)

(více)

Videa (7)

Trailer 4

Recenze (356)

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Znám původní Evil Dead dost dobře, hrála jsem i hru. Vzhledem k tomu, že už filmy byly bizardnost, tady se můžu opravdu zasmát u každé hlášky jak Ashe, tak jeho sekundujících partáků, kteří jsou jako děti, které nikdy neměl. Šílenou zápletku střídá ještě šílenější zápletka a fakt si tu půlhodinu dokážu vždy náramně užít. Tento seriál je zdrcující jízda, která vesměs díky krátké stopáži nemá žádná hluchá místa. Děj se neustále posouvá dopředu, což viditelně Ashe hodně baví. Postavy Pabla a Kelly na mě zpočátku působily celkem nuceně, ale nakonec jsem jejich osobnosti pochopila a postupem času i oblíbila. Pablo je celkem komickou vložkou a vnáší do děje trochu toho optimistického a hrdinského duchu. Kelly zase ztvárňuje celkem silnou ženskou osobnost, vedenou touhou po pomstě. Ash je postava pro Bruce jako ušitá. Frajer ve svých letech, který klátí jednu za druhou stejně tak rychle jako odhazuje prázdné flašky od piva, kdy na jeho bedrech spočívá osud celého světa. Bruce si celou situaci a Ashe náramně užívá a jde to poznat i na jeho výkonu. Jedná se o skvělou komedii, se silně místy nechutnými chvilkami, zábavnými charaktery, hutnou atmosférou a vynikajícími herci. Efekty jsou na dobré úrovni, soundtrack je skvělý. - "Well, good news. I found a piece of pie with no blood on it. Anybody want a bite?" ()

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: CINEMAX = ?.3.2016, réžia českého znenia (HBO 2016) = MARTIN VELDA - Sam a Bruce konečne po rokoch opäť spojili svoje sily a spáchali regulérny EVIL DEAD (namiesto tej rimejkovej sprasenice, ktorú mnohí velebia ako prepytujem kvalitnú). Pilot potešil a na ďalšie epizódy som preto fakt zvedavý. (1.11.2015) ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1 séria 100% 2.séria 80%Ona sa to môže zdať ako variovanie rovnakých prvkov z predchádzajúcich dvoch sérií. Ale bez rozdielu celý tento svet funguje. Či už bojujeme s démonmi. Hláškujeme, alebo počúvame Deep Purple. Postavy prechádzajú určitým vývinom a hlavne sú tak dobre napísané, že im skrátka aj napriek všetkému držíte palce. Plus tu máme konečne temnú dimenziu, Ashovho potomka a náznak post apo. Takže v zásade spokojnosť. A je tu omnoho viacej wtf momentoch ako v predchádzajúcich sériach. 3. séria - 80%. A ďakujem Ash. Bola to super jazda! ()

Psychor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ash se vrací a s ním přichází i zcela nevhodně umístěný humor, přepálené CGI efekty a lacině vypadající masky. Při tom potenciál smrtelného zla je obrovský. Jen by si tvůrci museli rozmyslet, jestli chtějí natočit kvalitní hororový seriál nebo primitivní zábavu pro popkornové publikum. Oboje dohromady zkrátka zkloubit nelze. Jakožto hororový znalec tedy Ash vs Evil Dead uděluji pouhé 2 hvězdičky a to především za poslední epizodu, kde ke slovu konečně přichází opravdová hororová atmosféra. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Chýr o tomto seriálovom počine veru neklamal. Až na jednu časť v druhej sérii dokonalé (tá, kde sa snažia zlomiť Ashovu myseľ)... Málokedy sa podarí takto výborne rozvinúť pokračovanie nejakej kultovej postavy. Humor tu na diváka srší doslova z každej strany a Ashove hlášky sa tu sypú rýchlejšie ako z guľometu. Do toho dej, ktorý nenudí no a samozrejme aj splatter ako sa patrí. Proste Evil Dead v civilizácii, ktorý nedá vydýchnuť, ani si nepamätám kedy som sa pri niečom takto nasmial. Jasná päťhviezda. ()

Galerie (440)

Zajímavosti (14)

  • Bruce Campbell (Ashley 'Ash' J. Williams) je jediný herec, který se objevil ve všech dílech Evil Dead. (TomySCZ)
  • Žltá Delta 88, na ktorej v seriáli Ash jazdí, je to isté auto, ktoré bolo použité v pôvodnej filmovej trilógii. Patrí totiž režisérovi Samovi Raimimu, ktorému ho kúpil jeho otec. (Steny94)

Související novinky

Sam Raimi slibuje další Evil Dead

Sam Raimi slibuje další Evil Dead

05.01.2020

Když zhruba před půl rokem připlaval do kin aligátoří horor Kořist, naznačoval jeho producent kultovní režisér Sam Raimi (Armáda temnot, Spider-Man), že se od něj fanoušci možná brzy dočkají i… (více)

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (více)

Sam Raimi a třetí světová válka

Sam Raimi a třetí světová válka

02.03.2016

Režisér kultovní "trilogie Evil Dead" momentálně tráví čas u návratu svého krvavého dítka, seriálu Ash vs Evil Dead. Fanoušci za něj Sama Raimiho opět milují a pomalu mu odpouštějí třetího Spider… (více)

Sam Raimi chystá remake Proroka

Sam Raimi chystá remake Proroka

26.01.2016

Režisér hned dvou slavných trilogií (s Ashem a se Spider-Manem) si už tři roky hledá svůj další filmový projekt. A teď to vypadá, že ho konečně našel. Sam Raimi jedná se studiem Sony o remakeu… (více)

Reklama

Reklama