poster

Ztracený svět (TV seriál)

 • Austrálie

  The Lost World

 • Slovensko

  Stratený svet

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Austrálie / Kanada / Nový Zéland, 1999–2002, 47 h 57 min (Minutáž: 43–44 min)

Předloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Kamera:

Ben Nott

Hrají:

Peter McCauley, Rachel Blakely, Jennifer O'Dell, William Snow, David Orth, Michael Sinelnikoff, Lara Cox, Alan Dale, Grant Bowler, Simmone Mackinnon, Michala Banas, Nicholas Hammond, Gigi Edgley, Simone Kessell, Brett Tucker, Jessica Napier, Georgina Spelvin, Jane Badler, John Bach, Henry Nixon, Raelee Hill, Natalie Bassingthwaighte, Wayne Pygram, Paul Goddard, Peter O'Brien, Victor Parascos, Matthew Newton, Robert Mammone, Julian Arahanga, Natalie Hoflin, Nathan Kotzur, Christopher Kirby, Don Battée, Josephine Byrnes, Paul Gleeson, Ivar Kants, Marshall Napier, Chas Green, John Waters, Damien Garvey, Christopher Morris, Carmen Duncan, Martin Grelis, Robert Coleby, Craig A. Kocinski, David Hoflin, Dino Marnika, William deVry, Jared Robinsen, Jack Henry, Dawn Ford, Richard Dumont, Romi Trower, Nick Tate, Linal Haft, Sam Healy, Ben Seton, Nicholas Bell, Jason Chong, Steven Vidler, Kristian Schmid, Nicole Nabout, Kate Fitzpatrick, Amanda Douge, George Henare, Lani John Tupu, Jerome Ehlers, Rachel Leigh Anderson, Catherine Wilkin, Rebecca Gibney, William McInnes, Anthony Simcoe, Jeremy Sims, Claudia Karvan, Simon Bossell, Steve Bastoni, Zoe Coyle, Kenneth Ransom, Michael Sinelnikoff (a.z.), Richard Franklin, Jamie Croft, Marton Csokas, Belinda Gavin
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (156)

 • Johannka
  ****

  Rob Roy to shrnul. jen místo ,,herečky" vložím ,,Herci"...:D(3.12.2007)

 • Steve5cz
  ***

  Pro milovníky prehistorického světa skoro srdeční záležitost.(24.1.2012)

 • bmx6
  ****

  Na tento seriál vzpomínám v dobrém.Jako malý kluk jsem ho miloval,tak rád jsem se díval na každý díl.Všechny postavy se mi líbily,ale nejvíce jsem si oblíbil Neda Malona a samozřejmě nádhernou Jennifer O'Dell.Každý den jsem se taky těšil na dinosaury.Ta NOSTALGIE............(10.10.2012)

 • Horác
  **

  Pro mě je podstatné, že tvůrci si byli vědomi, jak správně obléci herečky.(29.4.2013)

 • Tercikkk
  ***

  Bylo mi tehdy 9 nebo nějak tolik..s mladším bráchou jsme na to koukali o celých prázdninách a milovali jsme to! Neviděla jsem to od té doby, ale mám na to skvělé nostalgické vzpomínky, proto 3 hvězdy :)(7.8.2013)

 • Marius_ss
  ***

  Jedno z mojich guilty pleasure či ako sa to hovorí. Spolu s Mortal Kombat : Conquest som to ako malý žral, keď to ešte chodilo na Markíze.(1.9.2018)

 • Djibril
  **

  začátek (první série) byla ještě celkem slušná a šlo se na ní dívat,ale od druhé se získal seriál totálně sestupnou tendenci a většina dílů jsou k uzoufání nudné a u těch s "duchy" člověk jen kroutí hlavou...dvě hvědičky za tu první sérii a sexy Veroniku(19.8.2004)

 • Fill16
  **

  ...a tohle se mi kdysi líbilo.... Děsivá představa :-( Kde jsi, kvalitní televizní tvorbo?(17.8.2007)

 • kmfilm
  ****

  Hezky udělané, zábavné seriálové dílko :)(5.5.2009)

 • Fritoll
  ****

  jak jsem byl menší strašně mě to bavilo, chtěl jsem vidět každý díl.... už kvůli Jennifer O'Dell jsem si to skoro nikdy nenechal ujít :-))(10.5.2009)

 • Joe16210
  ****

  Velmi pěkný dobrodružný seriál, ve kterém nechybí žádní zloduší, stvůry ani tajemné a neznámé síly...(13.4.2010)

 • zodiak217
  ****

  Je to také zvláštne komentovať tento seriál, pretože každú časť som videl aj niekoľkokrát a vždy sa mi to celkom páčilo. Možno ma to neohúrilo ale tí herci pôsobili tak príjemne a dobre sa na to pozeralo, napätie a všetko okolo, scény neboli nejako prepracované, no malo to niečo do seba. Neskôr ako to už býva zrejme scenáristi nevedeli o čom písať a dosť to zamotali zbavili sa Veroniky a podobne, no keby tento seriálový projekt vysielali aj dne nebránil by som sa jeho zhliadnutiu v TV. Príjemná záležitosť a nuda pri ňou určite nehrozí.(2.11.2010)

 • ThomYorke
  *

  Neskutečná kravina, ze které jsem sice viděl jen pár dílů, ale myslím, že s přibývajícím počtem zhlédnutých epizod by se na mém hodnocení nic nezměnilo, možná by se spíš převážilo na stranu odpadu. Takhle dávám jednu hvězdičku za Jennifer O'Dell, která představovala jediný důvod, proč jsem po prvním, náhodně zhlédnutém dílu na tenhle seriál ještě kdy přepnul.(13.12.2010)

 • ohinek
  ****

  pane jo, já jsem z toho seriálu už asi deset let nic neviděl, ale vzpomínám jak jsem každou neděli vstával brzo ráno abych se dívál na digimony, pokemony a nakonec na ztracený svět. Hrozně mě to bavilo. A nešlo už skoro ani o ty dinosaury.(12.7.2011)

 • Sydney85
  ****

  První hvězda za Marguerite, druhá za Roxtona, třetí za Marguerite a Roxtona a čtvrtá z nostalgie.(5.2.2012)

 • Vlking3598
  *****

  Myslite si o mne čo chcete, ale tento seriál dodnes zbožňujem. Hlavne kvôli dinosaurom a fešákovi (môj názor) Roxtonovi.(9.12.2014)

 • Lady Marcy
  *****

  To byli časy mýho dětsví:) škoda ž nakonec nenatočili další sérii :( nejlepší postava Roxton :)))(17.5.2015)

 • Yeonix
  *****

  Absolutně nechápu, proč má zde seriál tak nízké hodnocení, přitom ve světových databázích se drží minimálně na 7/10. Naprosto úžasný seriál, který staví hlavně na sympatických postavách, ze kterých se časem stane rodina, zajímavých příbězích z plošiny, úžasné hudbě a na tu dobu pro seriál výborné výpravě a efektech. První série byla takový pěkný rozjezd, velmi rychle jsem si oblíbil všechny postavy, všechny díly měly zajímavý příběh a hlavně měla 1.série výborné finále, které náramně nalákalo na druhou. První uděluji 90%. Ve druhé sérii už přešlo v některých dílech na trochu větší sci-fi, než které byla první, některý díly byly vyloženě fantasy a to přetrvalo i ve 3. sérii. Ale já patřím mezi ty, kterým to ani náhodou nevadí a rychle jsem si zvykl na víc fantasy v seriálu. Druhá série měla všechny díly ještě více promyšlené než ta první a příběhy byly zajímavější. O finále ani nemluvím, to skončilo snad ještě více napínavě než to první a 2.sérii uděluji 95%. Třetí série se velmi nelehce hodnotí. Asi by bylo rozumné dát hodnocení procentuálně někam mezi 1. a 2. sérii a to z jednoho prostého důvodu. Třetí série je mnohem pochmurnější než první dvě. Už to není takové to pohodové rodinné prostředí, protože se opravdu dějí zajímavé zvraty a hlavní příběh se posouvá mnohem více dopředu než u prvních dvou sérií, což je ale pro mě klad. Ovšem někomu nemusí sedět, že hlavní postavy odcházejí, přicházejí a humoru je o poznání lépe, série má mnohem více osudovou atmosféru, hlavně, co se týče Malona a Veroniky. Ale to všechno já beru spíše jako klad, ovšem pravdou je, že 3. série měla více těch ne tak dobrých epizod než 2.série. Také, ale měla jedny z nejlepších epizod (Out of the Blue, Hearth of the Storm atd...) a momentů seriálu vůbec. Uděluji ji za mě též 95%, ale přesto si myslím, že je ještě o chlup lepší než ta druhá. Škoda jen toho neuzavřeného konce. Poslední díl 3.série byl vážně top finálí tohoto seriálu a jeden z nejlepších dílů vůbec. O to více naštve, že 4.série byla v plánu, odložili ji a pak se k ní už nevrátili, přitom populární byl seriál dost. No když už nic, tak alespoň tvůrci vydali dokument o tom, co by bylo ve 4. sérii, ale já bych to přeci jen radši viděl natočené, ať už jako sérii, a nebo by úplně stačila alespoň třeba jedna delší epizoda, která by to ukončila. Zkrátka zamrzí, že už asi nikdy neuvidíme natočené, jak to vlastně celé dopadlo.(18.5.2015)

 • Pargin
  *****

  Srdcovka dětství, pro mě nejlepší serial o dinosaurech a podobně.. Všechny hlavní postavy jsou navíc sympatické, jen škoda, že to nedokončili.. :)(19.4.2016)

 • B. Haf
  ***

  Soudný člověk by seriálu dal odpad, ale kdo je soudný, ten se na něj nevydrží dívat.(28.8.2004)

 • CrashHP
  ****

  Na tento seriál som sa kedysi díval pravidelne a vôbec ma nenudil ako mnoho iných blbých seriálov. Vcelku slušný seriál o Stratenom svete.(3.6.2010)