Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Louie

Pět hvězdiček za vydařené čtyři série. Pátá už tolik nenadchla a šestá se naprotsto ztratila v hledání nové cesty, jak (a o čem) vyprávět. ()

Parm1

Tak tenhle seriál mi ležel doma na stole přes 5 let, než jsem se na něj poprvé podíval. A pak přišel ten den a už jsem se nemohl nabažit. Dnes už opravdová klasika. 100% ()

Scharra

Jak to dopadne, když se jeden životní ztroskotanec z roku 2000 omylem nechá zmrazit a probudí se o tisíc let později? V podání Futuramy velice zábavně. Po světě se prohání plno mimozemských forem a robotů, neznámé technologie se staly součtáít (veškerého) života. V seriálu se setkáme s mnoha bizardními postavami (ať žije doktor Zoidberg) a narážkami na nynější dobu. Kéž by byli takhle s nadhledem zpracování i Simpsonovi. ()

Mastersn

Úplně jiní než Simpsonovi ale zároveň stejně zábavní,sice mi chvíli trvalo než jsem pochopil že to nejsou druzí Simpsonovi ale stálo to za to.Všechny postavy jsou strašně sympatické až snad na někdy dost nechutného Zoidberga. ()

fallanga

Matt Groening se zase předvedl. Po skvělých Simpsonových je tu další skvělý animák. Samozřejmě na populární žlutou rodinku nemá, ale i tak je to kousek, který málokterý animák předčí. Akce, přátelství, ale hlavně spousta vtipu z toho dělají skvělou věc pro celou rodinu (ale hlavně pro teenagery). ()

diodoros

Seriál od tvorcu Simpsonovcov až na úspech a úroveň autorových predošlých "detí" síce nedosahuje, ale aj tak to nič nemení na fakte, že je to jeden z najpremyslenejších a najzábavnejších animovaných a vôbec seriálov dneška. Každá postava má vlastný charakter, každá má vlastný komediálny náboj a každá zaručene pobaví. Animácia je výborná, hudba príjemná a scenár plný skvelých futuristických nových nápadov, ktoré vytvárajú jednotný príbeh (udalosti aj postavy sa v priebehu deja vyvíjajú a menia). Paródie a odkazy na ikonické prvky filmovej a americkej kultúry potešia aj pobavia. ()

umbjaz

velký kult a pro mě jeden z nejvýznamnějších seriálů vůbec. bohužel musím (stejně jako u Simpsonů) z aposlední série jednu hvězdu ztáhnout a dost možná že v brzku přijde i o druhou z původního pětihvězdičkového hodnocení. ()

kraval

Ve Futuramě se objevují jednoznačně dospělejší Simpsonovi, v nichž je navíc vidět láska tvůrců ke sci-fi prostředí, které jim na oplátku nabízí rozšířené možnosti ujetosti rozličných postav. Po úspěchu Simpsonových si Matt Groening pravděpodobně mohl splnit svůj sen. A ten sen byla Futurama. ()

Allegro.g.

Futurama je fenomén. Simpsonovi jsou báječní, ale Futurama, aniž by jim konkurovala, je překonává. Dr. Zoidberg je nejlepší maňas, co se kdy narodil. Komika mu proudí v žilách. Leela je ženská o které si můžeme všcihni nechat zdát, Fry vůl jako my všichmi a Dr. Farnsworth taková vědecká verze dědy Simpsona. Krásně uvěřitelné postavy a jejich fantastická a absurdně komická dobrodružství. Jsou tady ale dva problémy, veliké problémy: 1. NĚJAKÝ ekonomický "KOUMÁK" z nějakého zavšiveného studia POZASTAVIL VYSÍlÁNÍ FUTURAMY. 2. ČT vůbec neuvažuje o uvedení Furutamy, přinejmenším mi VůBEC NIKDO Z ČT NEODPOVĚDĚL NA MAIL, VE KTERÉM JSEM SE PTAL, ZDA ČT TŘEBA I JEN UVAŽUJE O ODVISÍLÁNÍ FUTURAMY, a to nanejvýš slušně a protokolárně. Co zachrání FUTURAMU před početní převahou zavšivených cifršpiónů a kancelářských krys? ()

KdG

Výborná věc, spousta lidí porovnává se Simpsonovými, ale je to nesrovnatelně o něčem jiném a víc pro dospělé. ()

fojtas

plno naprosto genialnich gegu, skvelych hlasek a neuveritelnych situaci.pro me je ale stale jednickou red dwarf a simpsonovi... ()

Looka

V současnosti asi o 200 procent vtipnější a nápaditější než Simpsonovi (které mám hodně rád). Ani se nechce věřit, že to je od stejných tvůrců. Nekorektní, drsné a cynické až na kost. Jen nechápu, proč se toho české televize nechytaj. ()

/:-D

Ked som toto obodoval piatimi hviezdičkami vtedy som videl dve časti. Jednu po nemecky a druhu po taliansky :D Smial som sa až mi slzy tiekli aj ked som nerozumel. Lenže teraz ked som mal tú česť si pozrieť viac, samozrejme s českými titulkami, ma to len utvrdilo že si to tých päť hviezd zaslúži !!!! ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006