Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Strider

„Good news everyone!“ Futurama je můj druhý nejoblíbenější seriál. Tvůrci Simpsonů dokázali, že zásoba vtipů jim zdaleka nedošla. Tahle partička úchvatných individuí si mě během tří serií, které jsem doposud viděl, naprosto získala. Ať už jde o alkoholického robotického flákače Bendera, který zásadně nikdy nebere ohledy na ostatní stvoření, nebo doktora Zoidberga, jenž snad nikdy neslyšel pojem „anatomie člověka“ nebo Zappa Braningena, jehož nadutost je vskutku neuvěřitelná. Z každého jednotlivého záběru každé epizody přímo sálá skutečnost, že autoři si se seriálem doopravdy vyhráli. Hlavy amerických prezidentů, dokonce i samotného Matta Groeninga, všude kosmický nápoj Slurg… a do toho naběhne skupinka ignorantů, o jejíž inteligenci většiny z nich se dá s úspěchem pochybovat... Já si nestěžuju, dokonce jásám :-D ()

xladojx

Kvalit geniální rodinky Simpsonových sice tento seriál nedosahuje, ale i přesto je to skvělá podívaná, ve které nikdy nevíte co čekat. Hlavně postava alkoholického robota Bendera, který miluje harazd a kurvy, nemá nejmenší chybu. Ale i ostatní postavy se povedly, a to nemyslím zrovna ty hlavní. Celkově bych řekl, že příběhy jsou stavěny skvěle, humoru je zde opravdu hodně a hlavně, plno geniálních hlášek. "Dal bych si lidské mládě v housce! - Housky došly!" ()

wito

skvelá futuro alternatíva k simpsonovcom. matt groening je proste genialny, podobne ako veci, ktoré vytvára. ()

bond77

Hned od prvního dílu jsem veděl ,že Futurama je něco jiného než Simpsonovi. Například ten začátek ,jak Fry zamrzne a roztaje až o 1000 let dopředu. Tohle je prostě fantastický seriál!!!Skvělé postavy,vtipné hlášky,zábavný příběh. No prostě bomba!!!!! ()

Martin00x

Toto je nejlepší animovaný seriál, ba nejlepší seriál na světě. Mattu Groeningovi se to opravdu moc povedlo. Prostě fenomenální dílo, na které bych se zvládnul koukat celý den v kuse ! ()

Zajija

Výborná zábava! V žádném případě se tu nejedná o ztrátu času. Vím že Fry je tu ten hlavní, ale bez Bendera toho plechového blázna co si vychutnává doutníky, pořád chlastá a krade by byl Fry poloviční. Další výborný serial, ke kterému se rád vracím, škoda jen, že je tak málo dílů. ***** a polibte mi můj kovovej naleštěnej zadek. ()

Uhura

Futurama je výsměch součastnosti prostřednictvým budoucnosti. I lítý boj mezi ní a Simpsonovými u mě vyhrává, snad pro ty její chytře hloupé hlášky... Škoda toho prznícího dabingu, má dost špatně zvolené hlasy, které navíc mají zvuk, jako by se nahrávaly v místnosti 2x2 metry, a kazí většinu vtipů. ()

Tiiso

Je možné, že příběhy parodují spousty jiných příběhů, či jsou plné různých odkazů. Nu neznám všechno na světě a tak po prvních deseti dílech na mě seriál působí ne až tak zábavně a chybí mě v něm takový náboj humoru abych se dokázal smát častěji než jen párkrát za jednu epizodu. Takže pro mě čistý průměr. ()

Raven_PWL

Futuramu jsem začal sledovat později až to měli všichni shlédnuté nevim jestli to bylo dobře nebo špatně. Futurama na mě působí dojmem nevyužitého potenciálu života 1000 let starého mládence v budoucnosti i když to asi není zájmem scénáristů. Myslím si že je to takový průměr 3* ()

vojtik

Kultovní seriál od kultovního tvůrce dalšího kultovního seriálu (netřeba jmenovat - všichni alespoň trochu zasvěcení vědí). Co naspat? Je to prostě kultovní seriál s kultovními postavami a neméně kultovními epizodami. Budu nesmělý a vyzdvihl bych to na takovou úroveň jako jsou Monty Python's nebo Red Dwarf. Ááá nebijte mě! Ale já tenhle seriál vážně žeru :). ()

apollines

Jeden z nejlepších animovaných seriálů součastnosti, kvalitativně na stejné úrovni jako the simpsons, obsahově jsou ale někde jinde. Pojetí myšlenky "kluk z minulosti se dostal do budoucnosti" je zde dosažena k dokonalosti, jakou nelze slovy popsat, nýbž musí být viděna. ()

Jasika

Dlouho jsem Futuramu zavrhovala, a aniž bych shlédla jediný díl jsem tvrdila, že stejně půjde o "napodobeninu" Simpsonů, a je nemůže nic překonat. Jednoho krásného, ale nudného dne jsem se donutila si jeden díl pustit a co se nestalo? Futuramamánie! Stejně originální jako Simpsonovi a stejně tak i zábavné. Jasných 5* a místo v mém "BEST". ()

Akitenshi

Tenhle seriál se nebojí jít s humorem za kraj možností a zároveň si stále zachovává postupem času prvotřídně obroušené charaktery a lidská pouta (nejen mezi lidmi). Pro mě vážně nejlepší seriál, i když chápu, že tento názor spousta lidí nepodpoří... Asi jsem prostě taky jenom Philip... ()

rottik-cb

Po zhlédnutí prvního dílu jsem nechápala. Nepřišlo mi to vůbec vtipné, jen zkrátka divné. Nenechala jsem se ale odradit a nakonec jsem si Futuramu a všechny její bláznivé postavičky naprosto zamilovala. Líbí se mi také odkazy na jiné filmy a seriály a reflexe současných společenských témat. Lepší než Simpsonovi, to bezesporu, ale na 5 hvězd tomu ještě hodně chybí. Pozn.: Futurama filmy jsou výrazně slabší než seriálové díly, celovečerák prostě tahle parta neutáhne. ()

vetsinezobri

Futuramu mám radši než Simpsonovi, je to asi kvůli o fous absurdnějšímu humoru. Svět budoucnosti dává tvůrcům mnohem větší prostor a ti ho využít opravdu umí. U spousty scén si říkám, jak to jen někoho vůbec mohlo napadnout... Příklad za všechny - hhhypnožabááák dzzzzz :) ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006