Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Recenze uživatele LachtanShows k tomuto seriálu (131)

Mezitím (2013) (S07E26)

Vlastně je škoda, že se Futurama (nejspíš) brzy dočká volného pokračování. Protože takhle milý konec by si zasloužilo mnohem víc seriálů. Epizoda sama o sobě nejen dojemná, ale skrze mnou oblíbené cestování v čase zase až třeskutě vtipná. ()

Příval seriálů (2023) (S08E01)

To, co jsme nikdo po tom milém zakončení vůbec nechtěli, se stalo skutečností a Hulu opravdu vzkřísilo jeden z těch superpopulárních animovaných seriálů, co byl tehdy utnut v nejlepším, i tady na ČSFD bez jediného modrého dílu. Já se k tomu nechtěnému pokráčku dostal až teď a i když to kouzlo je fuč a citelně tu postrádám bezkonkurenční český dabing, nápady věnovat se aktuálním tématům ocením a zkusím dát šanci celé sérii. ()

Bahnem zapomenuté děti (2023) (S08E02)

Čekal jsem lecjaký paskvil, ale můžu s klidem na duši konstatovat, že i v té záplavě původních dílů nedostali Kif s Amy lepší linku. ()

Divoký bitcoinový zápas (2023) (S08E03)

Chápu potřebu pověnovat se popularitě kryptoměn a cením zapojení zrovna do kulis Divokého západu, celkovým zpracováním mě ale epizoda příliš nechytla a spíš jsem se nudil, než bavil. ()

Cesta k parazitům (2023) (S08E04)

Parodie na mou milovanou Dunu vítána, ale více mě iritovala, než uchvacovala, což je bohužel zkrátka problém. Snad to další díly ještě vytáhnou. ()

Produkty související s prohlíženými položkami (2023) (S08E05)

Trefná parodie na Amazon, byť některé momenty už mě trochu omývaly pocitem trapnosti. I tak mám ale i nové, zpočátku nechtěné pokračování Futuramy vskutku rád. ()

Tajemství příštích Vánoc (2023) (S08E06)

Asi jako potřebná sezónní epka s vánoční tématikou ok, ale v záplavě této potřeby v konkurenci původní Futuramy nebo třeba bratraneckých Simpsonech zdaleka nejméně záživná. ()

Zkrocení zlé pandemie (2023) (S08E07)

Ať si remcá, kdo chce, co chce, mě tahle satira na covidovou pandemii pobavila v nejednom momentě, dokonce mě pocitově vrátila do časů, kdy byla Futurama správně vtipná v každém díle. ()

Zapp musí jít z kola ven (2023) (S08E08)

Dle názvu jsem se bál, že dorazil další nezáživný díl s nezáživným Zappem ve svém středu, o něm naštěstí epka primárně není a díky tomu slušně zabaví. ()

Jak jsem se stal hračkou (2023) (S08E09)

Nikdo se mi nemůže divit, proč mi zbylé dvě epky trvaly dokoukat tak dlouho, když mě zrovna od téhle odrazovala tak šílená čísla. Nejsou ve finále rozhodně příliš objektivní, ale že jde o tupou srajdu (až na pár OK fórků), se zapřít rozhodně nedá. ()

Až na dno (2023) (S08E10)

Vůbec jsem nepobral, co tím chtěli básníci říci. Zlaté časy Futuramy, co hravě parodovala filmy a všem bylo hej. Nejen tvůrcům, požívajícím psychotropní látky za účelem tvorby něčeho takového. Ale i nám, co jsme si sem chodili odpočinout a pobavit se. Ne se plácat po hlavě a i na poli pouhých 20+- minut odpočítávat vteřiny do konce. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006