Star Trek: Podivné nové světy

• USA Star Trek: Strange New Worlds (více)
USA, (2022–2024), 28 h 4 min (Minutáž: 46–63 min)

Anson Mount, Ethan Peck, Christina Chong, Melissa Navia, Rebecca Romijn, Jess Bush, Celia Rose Gooding, Babs Olusanmokun, Bruce Horak, Dan Jeannotte (více)

Série(3) / Epizody(30)

Kapitán Pike, vědecký důstojník Spock a Jednička prozkoumávají nové světy v celé galaxii na palubě USS Enterprise. (SkyShowtime)

Recenze uživatele Milsa k tomuto seriálu (11)

Série 1 (2022) (S01)

Séria je celkom podarená a nemal som pocit, že je Discovery od toho až tak ďaleko ako sa o tom hovorí. Hoci je pravda, že toto sa na klasický Star Trek podobá viac. ()

Podivné nové světy (2022) (S01E01)

Zaujímavo podaní prvý kontakt. Nečakaná zápletka a prekvapivý koniec. ()

Děti komety (2022) (S01E02)

Toto ma dostalo. Nech robia, čo robia, aj tak to nemá význam. Alebo má? ()

Duchové Illyrie (2022) (S01E03)

Tu mi chýbalo, že to nebolo dostatočne vysvetlené prečo a ako sa to stalo. Možno to ako vysvetlenie niekomu stačí, ale mne nie. ()

Pamatuj na smrt (2022) (S01E04)

Tu mi chýbalo, že všetko sa točilo okolo Gornov, ale na druhej strane sme sa o nich nedozvedeli nič. Vyspelí, ale na druhej strane komunikujú morseovkou. A okrem toho, to ju mali od ľudí? Nedotiahnutá epizoda. ()

Spock má amok (2022) (S01E05)

Čiastočne prezrádzam koniec. Tak tu som skutočne nevedel, čo si mám myslieť. Či rozprávková epizóda alebo realita. Doktor sa s tým síce nestretol, ale vedel liečiť, takže neviem. ()

Povzneste nás tam, kam nedosáhne utrpení (2022) (S01E06)

Čiastočne prezrádzam časť deja. Toto bolo silné. Na druhej strane to ale zapasovalo do toho všetkého ako zadok na šerbel. Hviezdička ale chýba, lebo tam o stroji bolo povedané dosť málo a teda nevieme, čo vlastne robí. ()

Zpěv Sirén (2022) (S01E07)

Toto bolo celkom vydarené, ale aj predvídateľné. Rozhodne to ale stálo za to. ()

Elysejské království (2022) (S01E08)

Čiastočne nudná epizóda, ale aspoň to nakoniec dávalo hlavu a pätu, hoci túto časť deja série som očakával s iným koncom. ()

Všichni na cestách (2022) (S01E09)

Tak konečne niečo viac o Gornoch. A hlavne to stálo za to. ()

Kvalita milosrdenství (2022) (S01E10)

Zaujímavá epizóda, len škoda, že zmena o ktorej sa tam hovorí, je vlastne len dohad. Ale to dojem z epizódy nekazí. ()

30.12.2023

Comic-Con Prague už o víkendu!

Comic-Con Prague už o víkendu!

11.04.2023

Už od pátku do neděle hostí pražské O2 universum svátek nadšenců do filmů, seriálů, komiksů nebo her s primárně sci-fi, fantasy či hororovou tematikou. Comic-Con Prague, vyhlášený český festival… (více)

29.12.2022

Plány na čtvrtý Star Trek opět ztroskotaly

Plány na čtvrtý Star Trek opět ztroskotaly

28.09.2022

Těžko říct, co přesně studio Paramount provádí se čtvrtým Star Trekem, jedno je ale jisté, pokračování úspěšné série s Chrisem Pinem (To nic, drahá), Zacharym Quintem (Snowden) a Zoe Saldana (Avatar)… (více)