Boxer Rocky Balboa si užívá bohatství, které jako mistr světa získal. Bojuje pouze proti snadným protivníkům. Pak je ale vyzván arogantním Clubberem Langem. Rocky výzvu přijímá, aby ještě jednou dokázal, že je jen jeden mistr. Jenže se stane nečekané: Lang vyhraje a stane se novým mistrem. V Rockyho už nikdo nevěří, kromě jednoho člověka: někdejšího mistra světa Apollo Creeda. A právě on se pokusí povzbudit Rockyho bojovného ducha a dostat jej zpět do vrcholné formy… (TV Prima)

herr_carter

Jakožto velký fanda celé této sérii de facto oceňuji i tento, suveréně nejslabší díl. Neměl totiž takový spád,jako ostatní asi i díky hlavnímu rivalovi Rockyho, kterého tu "hrál" Mr.T (pokaždé, když si nemohu vzpomenout na jméno, komolím stylem Ice T apod.), i tak ale nikdo nemůže říct,že by byl tento díl vyloženě slabý...............moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

jondoe

Pre mna je osobne treti diel Rockym najhorsim dielom tejto serie. Netvrdim, ze je zly, ale oproti prvy dvom castiam je pribeh moc strojeny a pisany ako keby na silu. Davam vsak tri hviezdicky za vyborneho zaporaka, za Taliu Shire, ktora az v tomto diele dostala sancu prejavit svoj herecky talent. A este sa mi moc pacila zaverecna bitka, ktora dokazuje, ze Stallonemu sice scenar nevyde vzdy, ale dokaze to nahradit velmi dobre zrezirovanymi efektnymi subojmi. ()

Ragdoll

Ano, mírný pokles již lze vidět a je jasné, že po pátém díle se jedná o nejhorší film ságy, ale já jsem se výborně bavil. Jde to pořád dokola, Rocky si najde nějakého hlavního protivníka, Rocky trénuje, Rocky bojuje. A vždy vyhraje. Mimo to, že snímek má opravdu na chlup stejný průběh jako předchozí díly, jsem žádný hrozivý pokles kvality nezaznamenal. Mr. T je po usměvavém Weathersovi zcela jiný typ záporáka, tudíž i zápasy s ním probíhají trochu jinak a bylo příjemné se dívat, jak tou svou velkou hubou konečně dopadl na zem ringu. Contiho tvorba, zvláště track Eye Of The Tiger, mě dokáže adrenalinově nabudit více než cokoliv jiného (kromě RATM) a je perfektní volbou, když si jdete například zaběhat. Rocky je tak trochu srdcovka, nedokáži říci, kolikrát jsem si celou sérii nebo jen jednotlivé pasáže pouštěl, a vždy mě bavily stejně. Smířlivých 80%. ()

Sygi

Myslím, že to takhle muselo dopadnout. Odněkud se vynořil zlý Clubber Lang, proti kterému se zlenivělý a namyšlený Rocky postaví a zjistí, že už na to nemá. Spřátelí se tedy s bývalým nepřítelem a společnými silami ho porazí. Je to taková nastavovaná kaše, no. ()

iXtr3m3

Keďže bola trojka slabšia a ja dávam stále plný počet, verejne sa priznávam, že tejto sérii nedám menej ako päťku. Kľudne sa do mňa pustite. Toto je už filmová história, toto je pamätník žánra. A že tam bol neherec Mr. T? To nikoho nezaujíma, ako ekvivalent k tupému Tysonovi, ktorý vo svojej dobe tiež dokázal zraziť k zemi aj bizóna a pritom bol drzáň, je to fajn. Btw. pozrite si, aký arogantný bol Muhammad Ali a predsa to bol borec... :) ()

Loki_Six

"Now, when we fought, you had that eye of the tiger, man; the edge! And now you gotta get it back, and the way to get it back is to go back to the beginning. You know what I mean?" ()

HiddenDragon

Bohuzel se neobejdu bez spoileru. Cili varuji a omlouvam se predem. // Vubec nevim, proc ma trojka nizsi hodnoceni. I kdyz pusobi misty trochu kycovite, je to schvalne. Rocky dosahl vrcholu, obhajil titul nekolikrat a uziva si luxusu a pohodlneho zivota plneho pozornosti a reklam, neco jako Apollo v jednicce. Jeho vyzyvatel Mr. T (z pozdejsiho A-Teamu) nema nic z toho. Je to vlastne takovy Rocky 1 v obracenem gardu. A italsky hrebec musi v sobe znovu najit dravost, ktera mu dopomohla drive k vitezstvi. “Eye of the Tiger", jak rika Apollo. Moc se mi zde libi, jak k sobe byvali protovnici najdou cestu, ktera byla ukazana vzajemnym respektem uz drive. Samozrejme ze fight je filmovy a opet se neustale rezou do kebule jako nic. Sly to opet i reziroval a nemam nic extra, co bych vytknul. Snad jen ta priteplena dementni tricka po bradavky....Toho navrhare, kdo tohle do 80. let prived, by meli serezat v ringu jako prvniho :-D ()

Han22

No ano. Rocky 3 je z filmového hlediska slabší. Film se zkrátil na hodinu a půl, vymizelo veškeré sociální drama a zbyl jen boxerský film, navíc s příšerně ošklivou, namyšlenou a nesympatickou držkou Clubberem Langem. Ovšem jako boxerský film to funguje možná nejlépe ze série. Rocky se zcivilizoval - stal se slavným, bohatým, komerční figurkou (zápas s Hulkem Hoganem), kašle na trénink a když jde do ringu s hladovým bijcem, dostane příšerně na prdel, načež musí najít sebedůvěru, změnit trénink a na pomoc přichází starý sok Apollo. A díky tomu to poprvé funguje jako jakžtakž reálný box - Rocky se učí hýbat, uhýbat a krýt a už nestojí a tupě nepříjmá rány (škoda že to ve čtverce opět zapomněl). A nakonec fungují i ty věci kolem - Mickyho smrt, Adrianin proslov na pláži a rodící se přátelství s Apollem. Výborné fighty a jako bonus ultimátní rocková pecka Eye of the Tiger od Suvivor, největší světový hit roku 1982 (v mém žebříčku na 3. místě), který se dočkal aspoň Oskarové nominace. Opět 4*. ()

B4TM4N

Poměrně značný krok zpět oproti předchozímu dílu. Přibylo sice boxu (což je jedině dobře), ale tentokrát je to celé takové ploché, Rocky bezstarostný floutek(do půlky filmu) a nezachrání to ani ultratvrdý chodící střed vesmíru Mr. T a.k.a. Clubber. Apollo Creed také zaostává za svými dřívějšími výkony a Mikey odchází ze scény poměrně brzy. Zůstávají tak bitky a to slavné Oko tygra, bez něhož již snad nelze uspořádat sportovní událost. Ale jsou to hodně dobré 3*. A z respektu k celé sérii a naprostému nadšení z ní, dávám tedy 4. ()

Mazlik4

Na trojku by se měli zaměřit všichni začínající kulturisté - je to takový menší anatomický průvodce svalů. Oba borci (Sylvester Stallone, Carl Weathers) jsou dokonale připravení (skvělý objem, svalová definice i barva) tak, že by mohli přímo z natáčení zamířit na závody. ()

Rssa

Setkání Slye s Mr.T pokračuje v sestupné tendenci kvality ságy o Italském hřebci Rockym. Nic víc, nic míň. Ale stále hodně koukatelný snímek. 70 % ()

Reckon

Pokračuju dále v moji rebelii v Rockyho filmech a musím říct, že se mně tento díl líbil víc než jednička. Bohužel se musíme obejít bez Mikeyho, ale Appolo je více než skvělým trenerém a trénink z tohoto dílu je vrcholem celého Rockyho. Výběr protivníka je taky velice šťastný. Vypadá tak hrozně, že se ho snad i černoši v Los Angeles bojí. (7/10) ()

Paity

Nevím jestli úplně, ale určitě jeden ze dvou nejhorších dílů Rockyho. Tohle mne nebavilo a to jsem přitom "vyrostl" na A-Teamu a tedy i na Mr. T. Tady to ale nějak nefungovalo a výsledkem je nemasný a neslaný Rocky III. ()

AdamesWWE

[6/10] Tretí Rocky má citeľne slabší scenár ako jeho dvaja predchodcovia, primeranú dĺžku filmu ktoré je vyplnená dobre, nieje tu priestor na nudné chvíľe ale stále tomu chýba to čaro predošlých dielov. Dokonca aj rozhovori medzi hlavnými postavami mi prišli o dosť slabšie, nemali dosť dobré emócie. Ale nevravím že Rocky III je zlý film, videl som ho už viackrát a stále ma dobre baví ale nejdem s hodnotením vyššie, aj ked´ potenciál film mal tak som pomerne sklamaný, je tu aj viacej boxerských súbojov ale v konečnôm dôsledku až na ten záverečný neprinesú nič hodné toho aby sme si to zapametali, až na záverečný súboj ktorý nesklamal a bol veľmi dobrý. Pridané nové postavy, Mr.T ako hlavná záporná postava nie príliš ambiciózna a sympatická, priemerný herecký výkon a ani Hulk Hogan a jeho malá postava tu nič prevratné neurobia, takže iba 3 hviezdičky. Ale musím pochváliť herca Burgessa Mereditho, ktorý mal veľmi zaujímavú a jednu z TOP úloh v tejto série a v tejto časti zomrel, čo je škoda ale aspoň bola jeho smrť veľmi dobre spracovaná, emotívne a dôverhyhodne. ROCKY III. je celkom dobrá dráma, slušná zábava, ktorá ale už nieje tak dobrá ako ostatné dve časti, čo je škoda. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers