Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

Looka

Pro nadržený chlápky jasná jednička. Al Bunda by určitě chrochtal blahem. Na tuhle podívanou musí být prostě nálada. Naleštěný fára a polonahý kočičky, toť vše. ()

Chuppa

Pořád jsou tam pěkný holky, pěkný auta a pár pěkných scén ze závodů, nic víc jsem od toho nečekal a tohle mě taky vcelku uspokojilo. Být tam Vin Benzín možná by šlo hodnocení nahoru, škoda ho. ()

Ogrb

Ještě ne úplně zprasená věc, na kterou se dá v pohodě dívat a nezávazně se bavit, k tomu Eva Mendes, která je o dost hezčí než Michelle Rodriguez a Paul Walker, kterej má charisma pořád. Solidní průměr. 6/10 ()

hero_bk

Proč mi ty závody připadaly, jako kdyby byly dělané na počítači v Need for Speed? Ta dynamická kamera tomu ale vůbec nepřidává, naopak ubírá na důvěryhodnosti... Příběh je takovej docela přeplácanej a snad až moc intelektuální na takovejhle buranskej oddychovej film. Nepotěší, neurazí. ()

Zajija

Pokračování skvělého Rychle a zběsile byla pro mnoho lidí velké zklamání a zůstalo za očekáváním. Mě dvojka nezklamala jen musím být soudný a oproti jedničce byla dvojka slabá, možná je to absencí hrdinů z jedničky jako byl Vin Diesel atd., takže proto sou to odemě tři hvězdičky. ()

departed

Nemůžu, prostě nemůžu dát víc. Už od prvních minut jsem tušil, že bude zle. Těch nesmyslů, wtf momentů a apatického herectví většiny zúčastněných, všeho bylo dost, až moc. Po Singletonově výborných Čtyřech bratrech je tohle naprostý zklamání a rána pod pás pro diváky, kterým se první díl líbil (jo, jsem jeden z nich). Singleton se sice více zaměřil na auta (plus), ale na pořádný příběh /inteligentní scénář/ už asi neměl čas nebo se to napsalo během pěti minut a všichni byli happy, že budou hrát v nesmyslný břečce. Subjektivně mi už ani nesedla hudba či záporák Hauser, který možná trochu "děsí" vzhledem, ale herecky je to prkno prkenný, k smíchu. Víckrát už ne. ()

Peatrson

Po velkém těšení,přislo i veliké zklamání,po začátku kdy tomu kraloval závod,s úžasným Nissanem )jsem si myslel že to bude takové až do konce ,bouhžel tomu tak nebylo ()

baltik

no no néé že bych se divil tomu nízkému hodnocení.... ale ono to je asi pro lidi co maj rádi auta a ty si to můžou opravdu užít, já se za to nestydím, že já ano. Dle mě asi trochu slabší díl série, jenže když si spočítám kolikrát jsem ho viděl nemůžu dát jen 3* :) ()

MRPitivier

Od začátku mám jistý problém, tento film nebyl, není a nebude lepší než první díl. Nejenže z původního obsazení zbyl pouze Paul Walker, který nebyl tím hlavním tahounem ani v jedničce, ale režisérovi ujela ruka i v obsazování dalších rolích, které byli nevýrazné nebo dokonce až trapné...vtipnost se vytratila a přibylo stupidní povídání dvou hrdinů, kteří řídí každý jiný vozidlo, ale určitě se slyší! Zoufalá je i akce a hlavně nedomyšlený příběh! Zaráží mě, že producenti svolili k pojmenování tohoto filmu Rychle a zběsile, protože s prvním filmem toho má poskromnu společného! ()

snebka

Určitě horší než první díl, ale i tak mě dvojka bavila a viděl jsem ji opravdu hodněkrát. 71/100 **** (edit:19.5 2019) ()

Skratchy

Možná bych dal i 2 hvězdy,kdyby to na konci ten negr nenapálil s Challengerem do nějakýho auta a ten extrémně nesympatickej herec nezničil Camaro.Možná bych dal i 3 hvězdy kdyby ve filmu nebylo tolik hnusnejch rádoby drsně tuněnejch japonskejch aut s tak asi 20-ti stupnovou převodovkou. ()

RedRose

Mno... Druhy dil, klasicky vic nez jen zklamal... Bohuzel... Velmi slabe... Z dnesniho pohledu (2013), je v tom jen pozitivni role Gibsona ktery se pozdeji vratil a uz zustal... Jinak je tahle dvojka temer typicka nepovedena dvojka... Nemit to v nazvu Rychle a zbesile, tak bych k tomu mozna pristupoval jinak ale takto 43% ()

RAFT

A zde, máme pokračování ve kterém, se už nezůčastnil herec Vin Diesel ale, hlavní roli ve filmu se zhostil jeho parták Paul Walker.Co o tomto filmu jenom napsat ,tak za prvé je tento díl o trochu dejme tomu horši ,je tam všeho dost ,auta sou o třídu lepší .Místo herce Vina Diesla vystřídal hláškující herec Tyrese Gibson.Ludacris do filmu taktéž parádně zapadl,a herečka Eva Mendes je prostě naprosto sexy baba .Tot vše. 65% nic víc a ani nic mín. ()

papadoce

História si pamätá nespočet nepodarených pokračovaní úspešnej jednotky, ale toto je jedno z najhorších. Až je neuveriteľné, že po takej prázdnej dvojke plnej záberov na dupnutie na spojku a násilné preraďovanie rýchlosti bol niekto ochotný v sérii pokračovať. Samozrejme dnes už vieme, že sa jednalo o dobrý nápad, ale vtedy sa jednalo o riadny risk. A že Evka Mendez je nádherná bytosť, tak som v hodnotení štedrejší. ()

ardno5

Slabé pokračování, avšak v pozdějším ohlednutí důležitý díll, kde se poprvé objeví Roman, bez kterého by ostatní pokračování neměli odlehčujicí vtípky. 60% ()

Mkartaylas56

Velmi nudné a nezajímavé pokračování jinak vcelku povedeného prvního dílu, které se nesnaží o nic nového, příběhově je na tom dost bídně a tudíž jediným pořádným lákadlem, které tu zbylo, jsou rychlá auta a akce. To ale k vytvoření alespoň obstojného sequelu nestačí a tak musím hodnotit podprůměrnou známkou a upřímně se mi do dalších dílů moc nechce. 40% ()

Najt

Tak tohle je černý kůň série, a nejhorší díl. Film táhne pouze Paul Walker s Tyresem Gibsonem. Dvojka nenavazuje na jedničku ale jde svojí cestou, klidně můžete vynechat. Ale sám o sobě to není špatný. Průměrnej akčnák se skvělým BRIANEM OCONNEREM ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)