Star Wars: Vize

• USA Star Wars: Visions (více)
USA / Japonsko / Španělsko / Velká Británie / Indie / Irsko / Jihoafrická republika / Jižní Korea / Francie, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (více)

Série(2) / Epizody(18)

Tato antologie animovaných krátkých filmů z celého světa oslavuje bájesloví Star Wars jedinečným pohledem různých kultur. (Disney+)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (13)

Souboj (2021) (S01E01)

Tohle jsou moje Star Wars. ()

Dvojčata (2021) (S01E03)

Tak presne tento styl anime me nebavi. Ale alespon tu nebyly zadne debilni pisnicky. ()

Vesnická nevěsta (2021) (S01E04)

Stokrat videny pribeh v osklivem anime kabatku? Ne, diky. ()

Sith (2023) (S02E01)

Dejte Filonimu na chvili volno a nechte tyhle lidi produkovat dalsi SW serial, prosim. Nebo jeste lepe nechte je udelat celovecerak! ()

Vřeštilina srtž (2023) (S02E02)

Tak i moje oblibene animacni studio dostalo sanci udelat si vlastni SW. A bylo to moc hezke. ()

Já jsem tvá matka (2023) (S02E04)

Tak i Aardman studio si udelalo vlastni Hvezdnou Valku a bylo to presne takove, jak bych od nich cekal. ()

Cesta k temné hlavě (2023) (S02E05)

Tohle bylo spravne mytologicke, ze jsem i ty YA temata rad prehlednul. ()

Bandité Golaku (2023) (S02E07)

Prijde mi, ze podobnych storek jsem v SW videli uz desitky. ()

Jáma (2023) (S02E08)

Tohle byl tedy hloupy dil, ani se na nej hezky nekoukalo. ()

Aau a její píseň (2023) (S02E09)

Kouka se na to moc hezky, ale uz me unavuje sledovat holku, ktera v sobe obevi silu, aby zachranila den. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023