Reklama

Reklama

Star Wars: Vize

(seriál)
  • USA Star Wars: Visions (více)
Trailer 1
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA / Japonsko / Španělsko / Velká Británie / Indie / Irsko / Jihoafrická republika / Jižní Korea / Francie, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Hrají:

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(18)

Táto antológia krátkych animovaných filmov z celého sveta oslavuje svet Star Wars jedinečnými objektívmi rozmanitých kultúr. (Disney+)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (43)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

první epizoda mě nadchla a kdyby v tomhle duchu byl i zbytek,pak by tenhle SW experiment opravdu stál za to.Bohužel ale další díly už nejsou takové a pohybují se od dobrých,přes průměrné až k vyloženě slabým.A to jak příběhově,tak animací.Vzhledem k tomu,že jednotlivé epizody mají v průměru kolem patnácti minut,není to úplná ztráta času a dají se přežít i ty slabší kusy,ale případné pokračovaní bych si s klidem nechal utéct...60% ()

moviefreak 

všechny recenze uživatele

Ešte pred chvíľkou pre mňa svet SW zomrel a našťastie prišiel Mandalorian. Potom druhá séria a teraz Visions. A rozmýšľam čo majú spoločné, že nás to všetkých baví. Áno je to hlavne tým, že tvorcovia miluje samotný svet SW, rešpektujú ho a nenakrúcajú nič iba kvôli peniazom. Ak ste fanúšikom anime, tak si nebudete nič iné priať, ako aby sa Disney rozhodol dať týmto japonským tvorcom rovno celé série, nie iba jednotlivé príbehy. Svet SW nie je iba o Skywalkerovcoch, a preto som rád, že Disney dal šancu aj tomuto projektu. ()

Reklama

Knowho 

všechny recenze uživatele

Jediné za mě kvalitní epizody byli 1. A 7., jinak zbytek mi přišel nesmyslný, a jsem rád, že se nejedná o canon do SW světa. Ne, jako vážně?? Podělanej super-anime droid nakope prdel (asi) inkvizitorovi!! Já osobně anime rád nemám (Nemám nic proti tomu, kdo ano), a nebráním se tomu se na nějaké jednou za X let podívat, ale tohle...tohle bylo moc. Takže za mě seriál dostává (možná že až moc.) 4/10 ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Na půdorysu samurajských (nebo třeba "gundam") příběhů vystavěné kraťasy, střípky z předaleké galaxie v japonském duchu a anime tvaru… Těžko říct, jestli mají co nabídnout největším fanouškům SW ságy, jelikož stojí mimo kánon. Těm průměrným (= mně) příliš ne, na to jsou moc krátké, moc roztříštěné, přitom paradoxně moc svázané zadáním. Málokterý nudí, zároveň málokterý nadchne – což platí i o různorodé animaci a vizuálním stylu. ()

Lexonka97 

všechny recenze uživatele

Star Wars Visions moc nedokážu hodnotit celkově jako seriál, jelikož je každá epizoda nezávisle na sobě odlišná a originální. Na to, že moc nemusím východní japonský styl animace, tak mi spousta z nich krásně zapadla do příběhu a nedokážu si představit, kdyby byl třeba hned první díl první série tvořen pod jiným studiem s jinou animací. Asi až na tři díly mi u obou sérií vyhovuje každý styl a jsem rád, že Star Wars dává šanci spoustě kreativním studiím, kteří dokážou samotnou animaci zahrnout do příběhu (krásným příkladem je první epizoda druhé série). Spousta dílů pracuje se zajímavými tématy a hezky vybočuje od toho, na co jsou fanoušci zvyklí. A u pár zajímavých příběhů bych si opravdu přál pokračování.  Jsem moc rád, že něco jako Visions vzniklo/vzniká a je to příjemné zpestření tohoto obrovského světa. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (13)

  • Hoci sa nejedná o kánonické dielo, tento príbeh sa odohráva po Pomste Sithov (2005). V závere epizódy sa napríklad objaví loď Z-95 Headhunter, predchodca X-wingov. (ČSFD)
  • Tato epizoda byla animována japonským studiem Kinema Citrus. (Shr1nK)
  • Tato epizoda byla animována japonským studiem „Studio Trigger“. (Shr1nK)

Reklama

Reklama