Ohnivý kuře (TV seriál)

(neoficiální název)

Ohnivé kura

Komedie

Česko, 2016 - 2017, 97 h 28 min

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová, Richard Tesařík, David Gránský, Zdeněk Mahdal, Lucie Polišenská, Barbora Seidlová, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Zdeněk Vencl, Luděk Sobota, Simona Prasková, Eva Čížkovská, Karolína Lipowská, Radim Novák, Filip Richtermoc, Kamila Sedlárová, Viet Anh Doan, Ivy Hoang, Josef Kubáník, Kateřina Jačková, Vladimír Škultéty, Leoš Juráček, Petr Štěpán, Míra Nosek, Jana Sováková, Ctirad Götz, Roman Zach, David Prachař, Žaneta Fuchsová, Slávek Bílský, Oldřich Vlach, Dana Batulková, Josef Vrána, Ondřej Kavan, Eva Reiterová, Jakub Žáček, Zdeněk Žák, Martin Bačkovský, Marcel Rošetzký, Tereza Vodochodská, Gustav Bubník, Magdaléna Bianka Ištoková, Evellyn Pacoláková, Alena Dlouhá, Josef Loučím, Alexandr Minajev, Malvína Pachlová, Alexandra Tomanová, Josef Zyka, Veronika Janků, Evelyna Kolenská, Eva Decastelo, Milan Enčev, Jindřich Kout, Irena Máchová, Ludmila Zábršová-Molínová, Ondřej Zach, Pavla Bečková, Jan Vyskočil, Kateřina Urbanová, Jindřich Hrdý, Martin Hruška, Lucie Kožinová, Simona Vrbická, Josef Hervert, Martin Matejka, Alena Štréblová, Zdeněk Pohlreich, Regina Řandová, Marek Tomažič, Kristýna Maléřová-Podzimková, Blanka Zdichyncová, Adam Ernest, Tereza Helšusová, Viktor Dvořák, Vladimír Hrabal, Vilém Udatný, Pavel Mareš, Ondřej Ruml, Anežka Rusevová, Jakub Slach, Pavel Trávníček, Martin Bohadlo, Roman Šebrle, Vasil Fridrich, Naděžda Husáková, Klára Kovaříková, Monika Timková, Petr Florián, Jana Radojčičová, Marek Svoboda, Petra Výtvarová, Jana Birgusová, Jan Jankovský, Miroslav Večerka, Zdeněk Velen, David Vobořil, Markéta Zehrerová, Vendula Hlásková, Jiří Paroubek, David Steigerwald, Anna Julie Slováčková, Josef Jan Kopecký, Lenka Zbranková, Milada Bednářová, Jarmila Vychodilová, Pavel Juřica, Braňo Holiček, Petr Motloch, Zdeněk Junák, Radomír Švec, Roman Štolpa, Halina Pawlowská, Regina Rázlová, Luboš Vrňata, Jan Krafka, Kateřina Pindejová, Zbygniew Kalina, Jakub Kropáček, Lucie Roznětínská, Dagmar Zázvůrková, Luděk Jiřík, Vojtěch Lavička, Jarmil Škvrna, František Nedbal, Petr Reidinger, Robin Sobek, Petr Vojnar, Jan Zadražil, Ivan Jiřík, Tomáš Petřík, Jan Novotný, Martin Charvát, Jaroslava Pokorná, Jakub Hajner, Miroslav Šimůnek, Tomáš Borůvka, Tereza Pachtová, Robert Sklenář, Jana Švandová, Zita Morávková, Pavel Vítek, Kateřina Kornová, Daniela Šinkorová, Stanislav Adámek, Ivan Herma, Hana Seidlová, Lukáš Kofroň, Bořek Slezáček, Barbora Mottlová, Elizaveta Maximová, Tereza Blažková, Radek Bár, Anna Beránková, Josef Jelínek, Denise Wich, Lukáš Buchar, Markéta Burešová, Vojtěch Vodochodský, Tereza Kaucká, Miluše Bittnerová, Martin Simandl, Jan Punčochář, Ivan Vodochodský, Daniela Byrtusová, Michal Milbauer, Václav Vašák, Jana Galinová, Michal Žižka, Jan Vápeník, Daniela Zbytovská, Nikola Zbytovská, Roman Mrázik, Dominik Zakl, Michal Novotný, Richard Genzer, Jana Altmannová, Vladimír T. Gottwald, Libor Hruška, Jan Szymik, Martin Dusbaba, Marie Štípková, Martin Hrubý, Martin Zahálka, Pavel Hromádka, Roman Vejdovec, Marcela Holubcová, Václav Krátký, Miroslav Babuský, Danica Jurčová, Justin Svoboda, Pavel Batěk, Otakar Brousek ml., Ondřej Lechnýř, Rudolf Slivka, Iva Janžurová, Hana Doulová - Krobotová, Radim Madeja, Erik Demko, Vojtěch Dvořák, Miroslav Hrabě, Josef Láska, Marta Falvey Sovová, Zuzana Kronerová, František Skopal, Eva Hráská-Blahýnková, Petr Gelnar, Vanda Vavrušková, Petr Vršek, Martin Vrtáček, Josef Horák, Petra Hobzová, Kristýna Frejová, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Renata Visnerová-Prokopová, Alena Mihulová, Duy Quang Nguyen, Alžbeta Stanková, Ladislav Hampl, Vlasta Peterková, Kateřina Lojdová, Václav Kopta, Anastásia Chocholatá, Eva Pilarová, Ondřej Pavelka, Saša Rašilov nejml., Barbora Jánová, Martin Svátek, Gustav Hašek, Tomáš Havlínek, Bára Vyskočilová, Karel Hynek, Helena Brabcová, Libuše Fanturová, Marek Pospíchal, Lubor Novotný, Rostislav Trtík, Daniel Margolius, Vojtěch Hájek, Tomáš Magnusek

Stupídny scenár, ináč by sa dalo.(31.7.2016)

Celkem povedený komediální seriál o dvojici dobrých kuchařů, kteří jsou švorc a chtějí poděděnou ruiny přetvořit na restauraci. Mezi nejlepší vedlejší postavu řadím vietnamského obchodníka Lia, který má obchůdek hned vedle budoucí restaurace. Liu má super hlášky a když nahodí svůj "vietnamský" přízvuk, tak je to úplně pecka. V seriálu se řeší i vztahy jednotlivých postav. Není to sice nic světoborného, ale vždy se u seriálu dobře odreaguji a pobavím. Mezi českými seriály je to lepší průměr, čili 3*. Hodnocení: 57/100.(24.5.2016)

• Céčko

Přijde mi, že vzali scénář, co byl původně na klasických cca 20 minut a roztáhli ho na dvojnásobek, což seriál výrazně poškodilo. Po pár dílech to vzdávám.(13.4.2016)

• Ba-jo

Ach, to je tak prosťoučké a pitomoučké...bohužel se dostavil ten nepříjemný pocit trapnosti, kdy jsem se jako divák styděl za to, co vidí na obrazovce...a tento pocit si asi dalším dílem uštědřit nehodlám...je mi těch herců, z nichž některé mám opravdu rád, docela líto...ale chápu, že peníze potřebují....(26.3.2016)

• playboxguest

Nevím, kam to povede s dalšími díly, představa osmdesáti je přeci jen poněkud děsivá, zatím každopádně těžká, sem tam v dobrém úsměvná, pohodovka, ideální na relax po celodenní dřině. Uznávám, že u většiny zúčastněných to nevypadá, že by někdy slyšeli o něčem jako je herectví, na děvčata se tu ale rozhodně moc pěkně kouká. Dobře vypadající jídla nejsou díky cukrářce a servírce z Grandu to jediné, nad čím při sledování slintám. Baví mě postava Rybové a její neustálé nucení vegetariánských jídel masožravcům, připomíná mi moje zaujetí pro zdravou výživu a jak to kdekoho prudí. Nejlepší díly prozatím úvod, e3 (No né, to je opravdu Balut!), e5 (Ano, šéfe parody), těším se na další. Edit... cca po deseti dílech seriál už ždíme z ničeho, končím sledování a stahuju hvězdu.(16.3.2016)

• - Interiér seriálu se natáčí v pražských ateliérech v Holešovicích. Ve stejných ateliérech, kde se od roku 2012 natáčel seriál Gympl s (r)učením omezeným (od r. 2012). Některé chodby a dekorace z Gymplu jsou použity i v seriálu Opilý kuře. Rovněž stený štáb i herci působili v obou seriálech. (kytka.patrik)

• - Prima původně seriál pojmenovala Opilý kuře a měl být uveden v lednu 2016. Poté ho přejmenovali na Ohnivý kuře a premiéru odsunuli na březen. (Peklop)

• - Herce zaučoval Zdeněk Pohlreich. (M.B)