poster

Jako pavouk

 • USA

  Along Came a Spider

 • Německo

  Im Netz der Spinne

 • Slovensko

  Ako pavúk

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Akční

USA / Německo / Kanada, 2001, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bratr_jezek
  ***

  Z celé řady knižní série je v podstatě tato kniha první. Díky filmu postavu Alexe Crosse známe už ze Sběratele polibků, a díky za něj. Jediný zachraňuje slabší detektivku (přece jen nelovíme maniaka, ale jen únosce, se kterým nás kamera seznámí celkem rychle), překvapivým zvratem je zde sice únos uneseného dítěte únosci - česky řečeno ho únosci "někdo" vyfoukne, ale to nedokáže detektivku zdvihnout nad průměr. Odhalení nového únosce nepůsobí tak překvapivým efektem jako následný "trest".(19.6.2012)

 • golfista
  **

  Tak tenhle film nezachránil ani Morgan Freeman, kterého mám sice moc rád, ale jeho chvilkový výkon v "clifhangrovské" scéně si nezadal se samotným Sly Stalonem :) Ostatně úvodní bouračka je asi nejstrašnější "digitální" efekt, jaký se dá v digitální éře ve filmu vidět. Myslel jsem že je to legrace, ale oni to fakt mysleli vážně ! Scénárista se o kousek dál inspiroval v Die Hard III - telefony na všech místech atd. atd. Z téhle vody se vážně nic kloudného uvařit nedalo.(30.3.2003)

 • Madison
  **

  Primitívny, dejovo rozporuplný thriler, ktorý sa komplikovaným scenárom a zbytočne prepletenými vzťahmi viacerých postáv snaží priblížiť k artovým psycháčom 90. rokov, ale na to mu chýba hutná atmosféra, charakterný zabijak, prepracovaný príbeh a najmä kvalitná zápletka. Najviac ma pobavilo, ako sa počiatočne navodený scenár (snaha o odhalenie psychickej identity vraha Morganom Freemanom) po čase uberie úplne iným smerom a táto rovina je nakoniec pre ďalšie pokračovanie nepodstatná. Freeman zachraňuje, čo sa dá, zaňho tie 2 hviezdičky.(13.6.2012)

 • Radiq
  **

  Morgan opět v roli hrozně chytrýho vyšetřovatele, kterej například umí uhodnout heslo s 11 písmenama na první pokus. Takovejch hemzů se tam najde víc, ale tohle bylo nejkrutější. Film stihne jednou překvapit, pokud za překvapení nepočítáte i ty nedomyšlenosti a náhody. Kromě Freemana se mi tam ještě jakž takž líbil Michael Wincott, ale děcka a ostatní byli blízko uškrcení, kdybych je měl po ruce...(9.2.2009)

 • shantim
  ***

  Jde o naprosto prumernou kriminalku-thriller. Freeman hraje sice dobre, na Monicu Potter se dobre diva, ale to nestaci. Scenar je jako opsany z nekolika jinych starsich filmu. Napriklad hra s telefony je naprosto presne okopirovana z Drsneho Harryho. Kdyby bylo alespon dostatecne silne citit napeti a clovek se bal. Ale kde nic tu nic. 55% hvezdicek(9.10.2009)

 • - Představitel hlavní role Morgan Freeman se podílel také na produkci. (109)

 • - Scéna hádzania výkupného cez okno idúceho vlaku pochádza z knihy Jamesa Pattersona "Roses Are Red". (elanius)

 • - Príbeh vo filme sa odohrá v priebehu pár dní, no v knižnej predlohe trvá približne dva roky. (elanius)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace