Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad)

• český

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Francie, 1990, 57-136 min

Paul Koulak

Účinkují:

Olivier Minne (mod.), Jean-Pierre Castaldi (mod.), Sophie Davant (mod.), Patrice Laffont (mod.), Tomer Sisley, André Bouchet, Yves Marchesseau, Monique Angeon, Alain Prévost, Anthony Laborde, Adriana Sklenaříková-Karembeu, Ingrid Chauvin, Olivier Sitruk, Delphine Chanéac, Arié Elmaleh, Ľudovít Cittel, Michel Scourneau, Fred Testot, Omar Sy, Vincent Moscato, Jennifer Lauret, Angela Stockbridge, Lorie Pester, Eva Longoria, Adeline Blondieau, Babsie Steger, Thierry Redler, Jean-Pierre Michael, Danièle Evenou, Alysson Paradis, Cécile Bois, Emmanuelle Boidron, Alexandre Thibault, Mouni Farro, David Tournay, Nassim Boutelis, Laurent Kerusore, Aurélie Vaneck, Joséphine Jobert, Charles Templon, Bruno Putzulu, Yvon Back, Bernard Yerlès, Nicolas Gob, Arnaud Tsamère, Emmanuelle Devos, Jean-Luc Lemoine, Cédric Chevalme, Marthe Villalonga, Sören Prévost, Arnaud Gidoin, Arthur Jugnot, Émilie Dequenne, Lucien Jean-Baptiste, Jérôme Commandeur, Laetitia Milot, Fauve Hautot, Maxime Dereymez, Grégoire Lyonnet, Félix Moati, Jérémy Kapone, Marion Chabassol, Franck Esposito, Raymond Khamvene, Virginie Lemoine, Sophie Vouzelaud, Georges Beller, Rebecca Hampton, Hélène Rolles, Patrick Puydebat, François Viette, Juliette Chappey, Nadège Lacroix, Catherine Laborde, Fabrice Deville, Bram van der Vlugt, Cyril Hanouna, Christophe Jallet, Gérard Vivès, Dounia Coesens, Natalia Dontcheva, Stéphan Guérin-Tillié, Marie Guillard, François Vincentelli, Reem Kherici, Tarek Boudali, Marie Vincent, Jean-Luc Reichmann, Franck Sémonin, Anne Decis, Philippe Lelièvre, Valérie Damidot, M. Pokora, Guillaume Carcaud, Laury Thilleman, Princess Erika, Francis Lalanne, Daniela Lumbroso, Stéphanie Bataille, Gérard Holtz, Anne-Sophie Girard, Dida Diafat, Rayane Bensetti, Gil Alma, Laurent Baffie, Christophe Beaugrand, Julie Taton, Leila Ben Khalifa, Benjamin Castaldi, Anaïs Delva, Matthieu Gonet, Mickaël Miro, David Douillet, Waly Dia, Willy Rovelli, Faudel, Marc-Olivier Fogiel, Patrick Pelloux, Denis Maréchal, Audrey Chauveau, Dieudonné, Noémie Elbaz, Baptiste Giabiconi, Fabienne Carat, Léa François, Thibault Vaneck, Franck Borde, Priscilla Betti, Sophie Thalmann, Pamela Soo, Tom Villa, Inna Modja, Igor Bogdanoff, Jérôme Niel, Thierry Samitier, Roselyne Bachelot, Florent Manaudou, Tal, Sylvie Tellier, Jodie Penfold, Vincent Dedienne, Géraldine Lapalus, Vianney, Richard Virenque, Jean-Pascal Lacoste, Jean-Christophe Fraiscinet, Michel Cymès

Komentáře uživatelů k TV pořadu (410)

Boyard mala všetko čo má súťažná relácia mať. Znelku akú Ste si pohmkávali, aká navodila do správnej nálady. Odohrávala sa v dokonalom prostredí, pevnosti obklopenej morom (zaujímavá zaujímavosť s plošinou, na druhej strane pevnosti), s účinkujúcimi, ktorí sa neboja zapojiť hlavu tiež telo, koľko razy premôcť pud sebazáchovy a za získaním indície / kľúča sa prebrodiť pavúkmi, skonzumovať hmyz, alebo len uhádnuť hádanku čo bývalo niekedy najťažšou úlohou. Vždy ich so zväzkom kľúčov sprevádzal taký malý zamlklý liliput a z okna veže sledoval múdry Panoramix s nejedným esom v rukáve. Prečo potom tri hviezdy ? Súťaže ma nikdy nebrali.(2.9.2016)

Jako malej jsem na to děsně rád koukal :)(9.5.2010)

No bez hudby Paula Koulaka by hodnocení (i nostalgie) bylo poloviční, ta tomu dodává správnou šťávu (L'Homme De La Tour...mňam). Hodnotím původní série s Patricem Laffontem (můj idol z dětství^_^), jiný neznám. Úkoly v zatopeném sklepení, Ariadnina nit, kluzká stěna nebo umělohmotná roura...a pamatujete si piráta, kterýho hrál šermíř Jan "Žába" Lukeš? Staré díly jsou k nenalezení, tak aspoň dneska okoštnu britskou verzi, o které jsem se právě dozvěděla.(2.2.2012)

Další ze starších soutěží, kterou jsem miloval jako díťě. Co víc dodat !?(27.11.2007)

Jako malej kluk jsem to žral, bylo to hrozně napínavý. Nejlpeší byla místnost s hadama. A jak už tu psal někdo, i souboje žen v bahně :).(15.6.2008)

Paklíč a Pačes byli moji oblíbenci:-)(26.6.2008)

Tohle byla verze, která nás doma hodně bavila. Dokonce tak, že jsme koukali i na reprízy. Jsem ráda, že se k ní Prima Cool vrátila, protože se mi při ní krásně překládá. :^)(7.2.2012)

Dobrá soutěž, ale proč se hodnotí na ČSFD? místnost s nakloněnou hladkou stěnou s několika úchyty.. super..(20.12.2006)

Po tzv."revoluci" jsem tuhle soutěž hltal plnými doušky, když se na ní ale nějakým nedopatřením podívám dnes, přijde mi hodně suchopárná, nezáživná a mizerně zrežírovaná. A soutěžící mi většinou svým afektovaným herectvím kazí náladu. Ale nostalgie je to veliká, to jo...(15.2.2014)

Hodně zábavná podívaná. Některé úkoly byly docela šílené a pro mě nepředstavitelné. Prostředí bylo zajímavé, stará pevnost uprostřed vody. Nezapomenutelná je postava otce Fura, který do světa skrze televizní obrazovky šířil svá denní moudra. Vždycky jsem se těšila na chvíli, kdy tým splnil všechny úkoly a měl všechny indicie a šel do místnosti s pokladem. Musel poskládat heslo, o kterém si mysleli, že je správné a pak nastala chvíle nekonečného ticha. Pak to přišlo. Začaly se sypat zlaťáky. Ale také se začala zavírat brána, proto se snažili urvat, co nejvíce z pokladu. Myslím, že potom to věnovali na nějakou charitu.(2.3.2009)

Tak tohle byla bomba hra.(17.7.2010)

Zlatá trojce reality show. Pago Pago, Pevnost Boyard, Po stopách Xapatanu. Ostatní je odpad.:-)(21.7.2010)

U téhle soutěže jsem strávil mnoho hezkých chvil. Je tam kus té nostalgie, ale když od ní odhlédnete a podíváte se na soutěž objektivním okem, tak musíte říct, že se jedná o blábol. Neustálé plnění jedněch a týchž úkolů, senilní, špatně namaskovaný dědek a jeho moudra, dva trpaslíci... Ale má to spád a je to zábavné, takže tři hvězdy. (358.)(25.4.2008)

Já jsem si to jako málá neuvěřitelně užívala, přála jsem si prohledat celou pevnost.. A hvězdičku navíc za pěkné hlavní téma!(23.2.2009)

Vždycky jsem tam chtěl...(10.1.2008)

Velice povedena soutez. A kdyz tak premyslim ktera soutez byla kdy lepsi, nic me nenapada. Stejne to u me vyhral Paklíč(23.6.2008)

Úchylné otázky otce Fura, pořád ty samé místnosti, odporní pavouci. Hltal jsem každé pokračování. Nejlepší byla Ariadna.(7.11.2008)

Žádám o dovolení tvářit se samolibě. Pevnost Boyard jsem totiž kostku po kostce (kostka = 1x1m), celou postavil ve světě Minecraftu. Raketa server v dimenzi théta, ptejte se na Alfonse (ba ne, ptejte se prostě na Boyard od Petroffa)...(17.6.2011)

Co dodat, oblíbená zábava mého mládí. :-)(15.1.2013)

Pořad, který v televizi běžel, když jsem byla hodně malá. V dnešní době asi nic překvapující, když pořadu konkuruje Faktor strachu, Top Gear a jiné. Avšak Pevnost Boyard má něco do sebe. Je to zcela originální pořad s napětím. Není to pořad, na který bychom mohli zapomenout a snad každý, kdo uslyší tu úžasnou znělku, si vzpomene na to dobrodružství a lovení klíčů.(17.3.2013)

cez den futcik, bike ala BMX, nahanacky, vybijana, amiga ala SuperMarioBros...ale vecer sme uz vsetci sedeli za telkou, kde diktoval Pevnost Boyard a celebrity z telky:))))...jojo,zrali sme to vsetci, a husto mi to ted pripomenulo detstvo !!! :),nazdar(1.7.2008)

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21