Dr. House - Série 3

(série)
Drama / Mysteriózní
USA, (2006–2007), 17 h 12 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

David Shore

Gale Tattersall

Deborah Lacey, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison, Jesse Spencer, Kathleen Quinlan, Carter Jenkins, (více)

Epizody(24)

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dojemné, chytlavé, vážné. Zatím nejlepší série seriálu. House dostal soupeře svých kvalit v podobě muže zákona a je to paráda. Závěr série, kde se začal rozpadat jeho tým, patří k tomu nejlepšímu, co seriál zatím nabídl. ()

Psycho.R

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Stále ještě výborná série, kde se autoři již více snaží o narušení daného schématu. Plus mě velmi baví události, které propojují v každé sérii cca. 6 dílů (umanutý policajt, který se snaží House dostat do basy). ()

• V epizodě se doktoři pacienta George (Pruitt Taylor Vince) ptají, jestli nemá něco s očima. George jim řekne, že od narození trpí Nystagmem, což je neustálé kmitání očí do stran. Touto poruchou trpí právě herec Pruitt Taylor Vince a často tato porucha dělá jeho postavy zajímavé. (Scelleton)
  • Během konfrontace House (Hugh Laurie) s Cuddyovou (Lisa Edelstein) ohledně koberce v jeho pracovně začne House vykřikovat: „Attica“, čímž odkazuje na krvavou vzpouru vězňů ve stejnojmenné americké věznici z roku 1971, kdy se přes 1 200 trestanců pomocí rebelie dožadovalo lepších životních podmínek a práv. Výsledkem byly desítky mrtvých, ale nakonec také vězeňské reformy. (ArsenalEagle)