DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

KoRner

Taká somarinka, hodiaca sa skôr ako televízny seriál, než celovečerný film. Dej nedáva zmysel, hoci pri sledovaní mlátenia sa polonahých kočiek, si to všimne asi málokto. Niektoré bitky sú celkom slušne natočené, len tá ich "wuxia" ma raz zabije. Je to krátke, tupé, ale vizuálne pekné a dynamické. ()

iXtr3m3

Na jednej strane "chujovina" ako hrom. Na druhej strane odľahčená bezmozgová zábava a pokus napodobniť niekdajší úspech prvého Mortal Kombatu a to dokonca až do takej miery, že si to požičalo aj jeho ústrednú postavu Robina Shoua. Všetko by som na tomto filme bol bral, keďže sa nebral vážne, ani ja by som ho nebral vážne, ale... ALE dať ako hlavného záporáka Erica Robertsa? WTF? A jeho štýl boja ako z nepodarenej verzie Matrixu? WTF? No nič, za celok ako taký tie tri hviezdy dávam, ale len o vlások. ()

cab

Je tezke komentovat ceckovy film, kde se mezi sebou perou prevazne mlade krasavice ve stylu Street Fighter. Film mi zkazil naladu a pekne vytocil. Des bes. 15% ()

wosho

Díky Bohu, celý film se vůbec nebere vážně.-kdyby jo *** by šly pryč. Zábavná ptákoviny, s kun fu bitkami bez kapičky krve, spousta koček s minimem na sebe a svižná režie. To vše dělá z DOA "kvalitní" film pro cílovou skupinku paniců a fandů úmyslně blbých filmů. ()

DocBrown

5 minut mi staci k ohodnoceni teto hruzy. Sexy blondynka vykopne okvetni listky hromade ninju do oci a pak je vsechny premuze. Film delany ciste na efekt bez jakekoli snahy dodrzovat prirodni zakony, coz nesnasim (pokud je to bez jakekoli nadsazky). Pro hodnoceni odpadem bych musel videt vic, ale o to rozhodne nestojim. ()

LittleMonste

Jednoduchá akční věcička na oddechové odpoledne. Děj je sice až nezdravě prostý, ale bojové scény to vynahradí. Žádná z postav si cestu k srdci asi nenajde, ale i tak obdivuji film, jako celek, co si na nic nehraje. Stačí jen vypnout a bavit se (55%) ()

Crackonosc

Milá guilty pleasure, která nemůže urazit nikoho, kdo se chce jenom na půldruhý hodiny zabavit. Skoro nulovej příběh, tuny klišé, zajímavý vizuální zpracování a pěkný holky. ()

Piggsy odpad!

Nepovedený klon Mortal Kombat. Neoriginální, umělé a hloupé. Kdyby to natočil Uwe Boll, tak by zdejší hodnocení bylo kolem 10%.. ()

D.i.d.i.

Tak tohle je šílená blbost, ale taková, že se mi to prostě líbilo. Na herečky se opravdu dalo koukat a navíc mam docela rád bojovky na PC. Rozhodně příjemnej film na odpoledne, když se vám nechce nad ničím přemejšlet :) ()

Prochy38

3* a pro ně jen a pouze tři důvody. * ty holky jsou fakt sexy a seklo jim to snad v každém záběru! * celkem jsem koukal, že soubojeměli někdy i slušnou úroveň. Je vidět, že holky, a nejen ty, na sobě celkem dřely. Když pominu asiaty, kteří to mají v krvi, určitě v tom musí být kus práce. * solidní hudba a fakt dobré prostředí soubojů. Zvláště ten v dešti neměl chybu. Myslím samože esteticky. No a proč teda nedám víc hvězdiček? Dobře, řeknu to. Bude to znít dost nafoukaně. Ale tady na tom světě opravdu není moc holek, které složí 100kg chlapa. A můžou u toho skákat, jak chtějí. Ubohý podtext v čele s E. Robertsem, který se pokusil ze soubojové pc hry udělat nějaký příběh. Trapné. A co mi vadí asi nejvíc? DOA: Na život a na smrt??? A jaktože teda zápasy smrtí nekončily? Těchto několik faktorů dělí tento pokus od pro mě geniálního Mortal Kombatu (1995). ()

Hanes88

Tak tohle bylo pro mě velice milé překvapení. Bál jsem se, že to bude naprostá blbost, ale opravdu příjemná oddychovka. Plus ty holky, kterým to fakt seklo :-). ()

system

No tak debilita z tohodle filmu srsi na kazdem kroku, postavy jsou ploche az to pekne neni (tim nemyslim horni partie slicnych dam:-) a tak jedinym a alespon trochu vycnivajicim prvkem je akce. ()

Risolutore

Psychopatická jízda plná nedůvěryhodný choreografie. No a ten krátkej sestřih celýho filmu ve 30 vteřinách na závěr? Nemůžu jít pod kilo. ()

MkSallam

Nepopsatelně pitomý scénář vs. partička lepě oděných sexy bojovnic v bikinách? Hmm, o zábavu je díky neustálým bitkám postaráno, ale jakmile se přestane bojovat a začne se kecat, zábava klesá úměrně s nedostatkem zpomalených záběrů do výstřihů hlavních hrdinek. Na jedno použití příjemný béčkový úlet, samozřejmě za předpokladu, že vypnete mozek ještě před pohledem na obal DVD. 5/10 Recenze zde ()