Na venkově, v malém městečku The Cake Eaters, žijí dvě propojené rodiny, které se musí vyrovnat s láskou a ztrátou. Otec rodiny a místní řezník se musí vyrovnávat se ztrátou své manželky Ceci. Jeho nejmladší syn Beagle pracuje v místní střední škole v bufetu, nejstarší Guy byl několik let pryč na cestě za svým snem stát se rockovou hvězdou, kvůli tomu ale prošvihl matky pohřeb. Beagle touží po dívce jménem Georgia, která je ale smrtelně nemocná. (poz3n)

Linfe

Mám ráda Kristen jako herečku. Vlastně, kvůli tomu jsem na tenhle film koukala. Ale ten film už pro mě ode dneška nemá kouzlo jenom v tom, že tam hraje ona. Je to příběhem, který je v něm ztvárněný. Uvěřitelným scénářem, perfektním hereckým výkonem všech zůčastněných. Aaron byl opravdu ůžasný, kéž by takových bylo víc. Líbil se mi i sekundární příběh mezi Georginou babičkou a jeho tátou. Ráda se na to podívám znovu a opět mi klidně i ukápne slza. Stojí to za to. Raději takovéhle filmy než tisíc blockbusterů. Vřele doporučuji. ()

Jerris008

Ano, výkon Kristen je výjimečný, jenže film je bohužel celkově o ničem. Nehraje si to sice na srdcervoucí drama, ale celkem bych ocenila větší nával emocí, takhle jsem po shlédnutí necítila vůbec nic. ()

Apoxyomenos

vyborne vykony hercov na cele s uchvatnou kristen stewart, s citom a miernostou natocene, nic nebolo prehnane a vsetkeho bolo prave akurat tak dost, aby si tento film zasluzil vysoke hodnotenie ()

dudo24

Jediná chyba tohto filmu je, že je príliš krátky a nevydal zo seba svoj plný potenciál. Skončilo to akurát vtedy keď som bol pripravený prijať plnú dávku emócií, romantiky a drámy. Inak ale plná spokojnosť. Všetko mi tam sedelo, všetko fungovalo. Kristen úžasná ako vždy. ()

JessicaJet

Vynikajúci snímok, v ktorom je všetko tak ako naozaj býva. Očakávala som drámu ústiacu do krajností, ale skutočne som milo prekvapená, ako dej plynul s oblohou. Všetko počiarkli herecké výkony, obzvlášť v podaní Chris Stewart, ktorá posunula svoje herecké hranice zas o krok ďalej. ()

Leyla

Další film, co jsem se na něj podívala jen kvůli Kristen. A musím říct že pro ni to byl opravdu herecký koncert, neuvěřitelný, co ta holka dokáže. Dostává mě pořád víc. Ne tak ale tenhle film. Jistě je to takove dojemné téma, ale mimo Kristen mi všichni ostatní herci byli zoufale nesympatičtí a nebylo tu vlastně nic, co by mě opravdu chytlo za srdce. Jako vždycky jedna hvězdička za úžasnou Kristen, film...nicmoc:/ Po zdejším hodnocení jsem tedy čekala víc... PS: tý kadeřnici co si vzala Kristen do parády bych dala pár facek:-D ()

ElKamil

Když jsem si četl úvod k tomuto filmu, vypadalo to na něco depresivního se špatným koncem. Nicméně smrtelná nemoc Georgie, ačkoli je obsažena v každé vteřině, zde nehraje hlavní roli. Georgia si jen chce užít ten čas, který jí ještě zbývá, a poznat to, na co ostatní mají mnohem víc času. Kristen svou roli zahrála opět skvěle. ()

kedluben

velmi střídmě natočené, citlivé, uvěřitelné... jenom ta nemoc hlavní představitelky mi přišla trochu "navíc" 70/100 ()

Dana1926

Zase jednou krásný upřímný film. Celý děj se zabývá hlavně Georginou a Beaglem a jejich postupně rozvíjejícím se vztahem. Kristen Stewart svou roli postižené dívky zahrála absolutně skvěle. Na nic si to nehraje prostě citlivý film o životě takovém jaký je. S koncem, který mě nechal s hřejivým pocitem, že těm dvěma snad osud alespoň na chvíli přál. ()

Phlame

Milý malý film, který mohl být daleko větším milým filmem. Škoda, že se příběh nezaměřil více na Georgii a Beagla, místo těch vedlejších linii Beaglova otce a jeho bratra, které tam byly naprosto zbytečně. Příběh se dal daleko více rozvést, až mě mrzí, že film trval jen 86 minut, protože měl vskutku velký potenciál. Opět zopakuju to, co tu už padlo mnohokrát - Kristen je výborná herečka a já jen čekám, až konečně skončí ta upíří kravina a ona se bude moct naplno věnovat jiným rolím. //75%. Váhám mezi 3* a 4*, nemyslím si, že je to na 4* páč mně ten příběh moc nenadchnul.. ale budiž, kvůli Kristen.// ()

Ioanne

O těžkostech, ale i o radostech každodenního života, který všichni dobře známe. Komorní drama je doplněné o neobvyklé charaktery postav. Jsou skvěle zahrané a dokonale uvěřitelné. Všichni máme své problémy, tady jsou jen více viditelné. Jednotlivé osoby je totiž nechtějí/neumějí/nemohou skrývat a člověk se tak může na hodinu a půl vnořit do života někoho jiného a zapomenout na svoje vlastní trable. Zároveň si to pěkně pohraje s jeho emocemi. A nakonec, abych se nezapomněla zmínit, Kristen je herečka borka - škoda, že ji většina lidí zná jen ze Stmívání... ()

jessic

Civilně natočený příběh otce s dvěma syny a rodící se lásce k postižené dívce, kterou pěkně zahrála Kristen Stewart, z amerického zapadákova. Výhodou takových snímků je, že se u nich udělá spoustu práce, můžete libovolně odcházet a o nic zásadního nepřijdete. Dva a půl. ()

buchannon

Jedno z mála dramat, které se mi docela líbilo, jednoduše proto, že mělo nějaký děj. Téma bylo vážné, opravdové a ze života. 75% ()

HenryLuner

Neokázale syrový ponor k několika uvěřitelným obyvatelům amerického maloměsta. Krásně smutné jako oči Kristen Stewart. Zásah. ()

frenkie

Milý malý filmík režírující herečky Mary Stuart Mastersonové o rodinných a mezilidských vztazích, o nenaplněných snech, o tvrdé životní realitě a také o tom, že když chce člověk něco udělat, neměl by s tím příliš otálet, neboť by za chvíli už mohlo být pozdě. Velmi dobrá (a moc hezká) Kristen Stewart a také Bruce Dern, kterého si pamatuju v rolích ultradrsných padouchů v béčkách 80.let. ()