Na venkově, v malém městečku The Cake Eaters, žijí dvě propojené rodiny, které se musí vyrovnat s láskou a ztrátou. Otec rodiny a místní řezník se musí vyrovnávat se ztrátou své manželky Ceci. Jeho nejmladší syn Beagle pracuje v místní střední škole v bufetu, nejstarší Guy byl několik let pryč na cestě za svým snem stát se rockovou hvězdou, kvůli tomu ale prošvihl matky pohřeb. Beagle touží po dívce jménem Georgia, která je ale smrtelně nemocná. (poz3n)

cocostorm

Příjemný koukatelný film s mou oblíbenou herečkou kristen Stewart. V tomto filmu byla úžasná. Velmi dobře zahrála postiženého člověka. Ostatní herci mi nepřipadali zase až tak úžasní, ale koukat se na ně dalo. ()

Matt2626

Malý film s veľkým srdcom. Kristen zahrala jednu z najlepších ženských rolí čo som kedy videl. Som divák, ktorý chce pri filme cítiť. A to sa mi splnilo. Trpký ťažký život, ale to čo nám ho vždy naplní šťastím je - LÁSKA. Určite som ho nevidel posledný krát... 95% ()

Welsiot

Citlivý, dojemný a nepřehánějící snímek vás vtáhne do děje od prvních minut. Výborná Kristen Stewart, které je Vám celý film líto, avšak uteče to hodně rychle a závěr by mohl být propracovanější - 9/10. ()

just a child

Nenápadná dejová línia. Nenápadný soundtrack. Nenápadný herci. Nenápadné životy a príbehy. Dojemné. Citlivé. Nenápadné. A práve preto ma to chytilo za srdce. ()

trinan_kop

Ten kto pri Twilight ságe tvrdil že Kristen Stewart nevie hrať, by si mal pozrieť tento film. Tak jednoduchý a zároveň taký krásny. Ani som sa nenazdal a bol koniec, ani neviem ako, a je mi to veľmi ľúto. ()

lumul

Kristen zase úžasná. Dospěla jsem do fáze, kdy mi stačí její jméno a film zkouknu, i když o něm víc nevím. Samozřejmě jsem si pobrečela, protože u takových příběhů si člověk uvědomí, že i když si myslí, že jeho život nestojí za nic, jsou i lidi, který jsou na tom hůř a stejně si z toho něčeho málo dokážou nasát svoji trošku štěstí... a navíc, film nemusí mít efekty za miliony a různý pozlátka a přesto vás chytne a nepustí až do konce a ještě dlouho potom ve vás doznívá... ()

maart

Ďalší s filmov, od ktorých som čakal menej a dostal som veľa. Všetko klapalo perfektne žiadne rozvlečené dramatické úvahy, skrývanie ničoty v prepalenej minutáži. Bolo to naservírované tak akurát. ()

Konstrukter

Tento film se mi velice líbil. Není přes příliš patetický ani sentimentální jako některé filmy s podobnou tématikou. Jednu hvězdičku přidávám za skvělý výkon Kristen Stewart, myslím že to byla její zatím nejlepší role. ()

BStone

Velmi milé překvapení. Střípky vztahů mezi dvěmi rodinami. Situace, které napsal sám život. V každém smutku je kousek smíchu, v každé radosti je kousek strasti. Příběh nám lehkou, přitažlivou formou připomíná, že ti opravdoví hrdinové nejsou žádní sportovci, reprezentanti, celebrity nebo kdoví kdo. Natočeno bez zbytečného patosu, bez příkras. Filmová lahůdka. Další film po Welcome To The Rileys, kde se mi Kristen moc líbila. Myslím, že v její herecké dráze ji rozhodně nečeká twilight, ale pouze beatiful sunrise... 75% ()

Kstew4ever

Výborný herecký obsazení. Je jasné že hlavní tahoun filmu je Kristen a opět byla skvělá. Ta holka má prostě talent! Umí zahrát snad všechno. ()

vixina

Priznám bez mučenia, že som dosiaľ filmom s podobným rázom na chuť žiaľ neprišla. Ak mám "Jedákov koláčov" porovnať so Speak a Welcome to the Rileys (by the way, both starring Kristen), tak mi z toho vychádza len odvar. Nehovorím, že v porovnaní s hocičím inými, by s prehľadom neobstál, ale stále z toho bola pre mňa len sledovačka hodiniek a odpočítavanie minúť do konca. Iste, takýto prístup sa dá pri človeku, ktorý nemá vzťah k podobným filmom očakávať, ale odvolávať sa na žáner je bohapustá výhovorka - pretože verím (a mám odskúšané), že aj citlivá dráma o psychológii postáv vie byť prístupnejšia. ()

zulvisek

Kristen opravdu předvedla herecký koncert.A za to ode mě 4 hvězdy. Co se filmu týče určitě jsme viděla daleko lepší,ale Kristen skutečně kralovala celému filmu.Klobouk dolů ()

saltigrade

Nenásilně zpracovaná témata, která se mohou v životě přihodit komukoliv. Vyzdvihla bych výkon Kristen Stewart, která potvrzuje své herecké kvality - tu nemoc neznám, ale hlas i pohyby opravdu přesvědčivě zahrané. Teď už jen, aby ji lidé neměli spojenou pouze s Twilight ságou:-) ()

Vilma007

Nuda, nuda a zase nuda. Asi největší vzrůšo bylo, když si Kristen Stewart nechala ostříhat vlasy nakrátko. Pořád jsem čekala, kdy se začne něco dít, až to nakonec skončilo - a to je všechno? Kristen opět mohla nahodit svůj tupý výraz a k tomu se ještě celý film podivně kolébat - což z ní ale v mých očích dobrou herečku opravdu nedělá. Za mě ztráta času zhlédnout tento snímek až do konce. ()

Zagger

sakra slo z toho udelat zatracene mnohem vic s takovym nametem, boze tak plytke jsem to nezvladl, rychle to sice uteklo, ale nic se tam nestalo... nejhorsi je, ze takove filmy mam opravdu rad a mam mnohem mensi kriticke oko nez ostatni, ale i tak me to uplne neoslovilo, respektive ano, ale tak plytke jsem to necekal. Aby jste me neosocili ze jsem plivac na lehci dej, The yellow hankerchief ma ode me 5* Skoda mohl to byt perfektni film. ()

Konev odpad!

Vážně nechápu, proč má ten film tak vysoké hodnocení? Nejsem žádný cynik, spíš romantik, ale tady bylo tak málo romantiky, žádný humor, napětí, sex ani drama...prostě nuda až do konce. Podle popisu se všichni vyrovnávají se ztrátou, ale je to tak chladně natočené a zahrané, že mě ta ztráta vůbec nezasáhla. ()