Na venkově, v malém městečku The Cake Eaters, žijí dvě propojené rodiny, které se musí vyrovnat s láskou a ztrátou. Otec rodiny a místní řezník se musí vyrovnávat se ztrátou své manželky Ceci. Jeho nejmladší syn Beagle pracuje v místní střední škole v bufetu, nejstarší Guy byl několik let pryč na cestě za svým snem stát se rockovou hvězdou, kvůli tomu ale prošvihl matky pohřeb. Beagle touží po dívce jménem Georgia, která je ale smrtelně nemocná. (poz3n)

Lum3n

Kristen Stewart. To je to jediné co potřebujete vědět pukud se rozhodujete zda se na Cake Eaters podívat. Její ztvárnění nemocné Georgii je famózní, stejně tak rozvíjející se vztah mezi ní a Aaronem Stanfordem ční vysoko na ostatními dějovými liniemi. ()

ABLABLABLA

Asi poprvé, co mi přišlo, že se Kristen opravdu ale opravdu snaží hrát, ale stejně jí to nejde. Ano sice dokázala hrát tělem, jak měla, ale co se týče obličeje, tak v podstatě ten stekný výraz ve tváři můžeme vidět úplně ve všech jejích filmech. Naučí ona se někdy zavřít ty ústa, když mlčí? Tohle je sice zajímavý film, ale není nějak úchvatný, nedostal mě prostě, nesympatičtí herci a ačkoliv se jednalo o intimní téma, nepřišlo mi to vůbec intimní, takže 3* a víc ani ň. ()

italka63

Moc hezký film s úžasnou Kristen Stewart, která dokonale vystihla těžce nemocnou dívku, která ví, že už jí nezbývá moc času a chtěla by stihnout zažít lásku. Jenže na malém městečku každý každého zná a tak se tu tak trochu náhodou propletou osudy dvou rodin, které už se velmi dlouho znají. Mají svá malá i velká tajemství, sny, ale i životní nezdary.Nádherné drama, po kterém si třeba řeknete, že na tom sami vlastně nejste tak špatně. ()

Reesam

Budu se opakoval, ale opět, Kristen předvedla úžasný výkon! Film je sám o sobě milý a chytne za srdce. Film skončil a já si říkala, že chci ještě! Víc takových filmů! ()

Marqta

Originální příběh, který vás možná rozpláče, protože je život nefér a možná potěší, protože jak se říká " nikdy není tak zle a vždycky se dá něco dělat....".Musím ale podotknout, že bez Kristen by to asi nebylo zdaleka ono. ()

Langy10

Tento film mi byl doporučen, ale i tak bych ho jednou ze zákona musel vidět :D ... Díky tomu, že zde hraje super roli Kristen Stewart. Úžasně natočený film , super příběh.. Bál jsem se, protože jsem viděl v ukázkách, že Kristen má ostříhaný vlasy, ale, co jsem teď dokoukal tento film, tak je mi jedno jaký měla vlasy, byla nádherná i tak! Jediný, co mě mrzelo bylo, že Kristen měla nějákou chorobu, takže to mě moc mrzelo :/((( , ale je to život a je to hlavně jenom film, takže v pohodě:) ...Normálně bych dal asi 4 hvězdy za příběh, kristen a jinak i celkové obsazení se mi moc líbilo . Přišlo mi to jako podle skutečné událostin, takový reálný :) ... Fakt super.. Ale jelikož na filmy s Kristen uplně ujíždim, tak dávám 5 hvězd!... :)) ()

Matrinx

Z daného tématu by šlo určitě vytěžit i mnohem víc. Příliš mi tam nesedla ta druhá linka - vztah seniorů, až moc odváděla pozornost od hlavní linky. Docela bych bral, kdyby film byl podán více emocionálně - třeba kdyby v něm nakonec Kristen zemřela, myslel jsem si, že to tak i bude, ale bohužel. Takhle tenhle film působí jenom jako lehký větříček, na který nezapomenu díky své vyjímečnosti, ale pouze díky Kristen Stewart, které mi bylo vážně líto... ()

Pajky3

Hledal jsem další film ve kterém by hrála Kristen Stewart a který by byl dobře hodnocen. Našel jsem film ve kterém hrála (dobře to je pravda) a ve kterém se naučila ten útrpný výraz, kterého se nedokázala zbavit pro další filmy. Pro mě nic extra, na druhou stranu to rychle uteklo. ()

papaJA21

Jsem nadšený. Tak to se mi opravdu dlouho nestalo, aby mě všechny postavy připadaly tak dobře napsané a výborně zahrané. Přestože je jedna z hlavních postav postižena smrtelnou nemocí, neutápí se film v beznadějném smutku a patosu. Tempo je příjemně rychlé, vše se děje přirozeně. To z tohoto snímku dělá jeden z mých TOP TEN ()

sir-dave

Nadprůměrný film, ale zdejší hodnocení asi trošku nadzvednuto díky Kristen Stewart. Samozřejmě, hrála tady perfektně postiženou dívku, její zvláštní výraz jsem neustále sledoval, protože ji mám taky hodně v oblibě, ale komplexně trochu "obyčejné". Něco tomu chybělo, něco většího, nějak to lépe zakončit. Měl jsem z filmu dobrý dojem a dobře odvedená práce vzhledem k nízkému rozpočtu, jenže zůstávám u silných 3* 65% ()

hans500

Mistrovský scénář ve skvšlém minimalistickém režijním zpracován, podpořený fantastickými hereckými výkony v čele s Kristen Stewart. Po všech stránkách vynikající film. ()

Chasm

Začátek mě silně chytil suchým (v dobrém slova smyslu) scénářem. Ty krátké dialogy jsou super. Civilní režie a skvělé herecké výkony dotvořily originální atmosféru, která mě naprosto uchopila. 85% ()

terunka003

Životní, smutné, i úsměvné, krátké a stručné. Důvodem pro tento film byla Kristen Stewart, která hlavní roli postižené dívčiny zahrála velmi věrohodně. Děj je více méně smutný, po smrti maminky se vrací po třech letech syn z NY, nejmladší syn se dozvídá o dlouhodobém poměru otce a babičky jeho slečny Georgie, který začal ještě za maminčina života. V závěru dojde ke smíření a urovnání vztahů mezi bratry a syny. Sice obyčejné téma, ale nebylo nabobtnalé, přehnané, neslazené. ()

strelenaL

Pokud vím, tak film u nás nevyšel. Jinak jsem byla úplně hotová. Je to opravdu dobrý film. Kristen hraje skvěle.Celý příběh je zajímavý, má svou hloubku. ()

Autogram

Téma umierania a zároveň chuti žiť a nielen žiť, ale ŽIŤ so všetkým, čo k tomu patrí, je vo filme večná. V Cake Eaters sa to podarilo natočiť na výbornú a Kristen Stewart tu podáva jeden zo svojich najlepších výkonov. Osudy jednotlivých postáv sú akoby samostatné a spájajú sa veľmi pomaly, niektoré sa takmer nespoja vôbec. Citové vydieranie diváka je na únosnej miere a našťastie film nesleduje osud hrdinky až do úplného konca. ()

iantomasik

Film se bohužel neobejde bez několika klišé (stříhání vlasů, rozpažení na motorce, úvodní a závěrečné sekvence "domácího videa") a v principu se v něm vlastně nic neděje, ale právě tahle civilnost a přízemnost působí velmi uvěřitelně a blízce. Potěšující je i fakt, že se jedná prakticky o jedinou roli Kristen Stewart, v níž je nucena opravdu hrát a vcelku ji to jde (dívím se, že nemá našlápnuto k ceně akademie, když hraje postiženou - satira). Je to jeden z těch filmů, co vás nenásilně ponoukne k tomu nestěžovat si nad vlastními útrapami a brát život jaký je, pokud tohle vyhledáváte přidejte si hvězdu. ()

Ralna

Tohle se mnou opravdu nehnulo. Naopak, měla jsem co dělat, abych to vydržela do konce. Doufám, že předchozí režisérský počin M. S. Masterson (On the Edge) bude záživnější. ()