palomir

Nebyl to takový průser, jak jsem od všech slýchával. Dobrá myšlenka na film byla ,ale zpracování bylo poněkud horší , zvláště nepřehledné bojové scény, takže 55% ()

BradleyT

Zajímavý nápad, rozpačité zpracování. Některé prvky shodné s "Rally smrti" - ale nemá na něj. Průměrné béčko, musím dát 3 hvězdy - dalo se na to koukat a dokážu si představit, že bych to viděl ještě jednou. ()

PeterMC

chapem ludi co sa im to nepacilo, tiez som cakal velmi zly film, toto bolo vsak prekvapenie, aj svojou neskryvanou brutalitou, ktoru dokazem ocenit, aj svojou farebnostou a psychopatiou :) .. naozaj zaujimave, ale bolo to blaznovstvo pustit sa do toho ()

gotham

Gamer je pro mě obrovské zklamání! Celkem zajímavý námět zavražděný ,,uměním" pánů Neveldina a Taylora, kteří se už předvedli filmem Zastav a nepřežiješ. Chudák Gerard Butler se tam tak snažil a jen díky němu se na Gamera dá dívat. A hlavní záporák Castle? No to bylo spíš takové přerostlé děcko. 40% ()

kenny79

Po počátečním zmatku, kdy jsem pořádně nevěděl ani o co go, se za přispění (hráče) teenagera dává hlavní postava (Buttler) na utěk do reality a hledání ztracené rodiny. ()

x_ander

Zajímavý námět utopený v nepřehledném akčním guláši. Tedy akce samotná je natočena poměrně slušně, ale zbytek se pánům režisérům rozpadá pod rukama. Na druhou stranu nejde o vyložený propadák. ()

CrazymanM

Čekal jsem teda větší sračku,přesto jsem zklamán.A to jako hráč i jako divák.Námět byl dobrý,ale zpracování hrozné,nepřehledné,zmatené,i když příběh není úplně dementní a Butler svého drsňáka zvládl dobře,přesto u mě film nezabodoval! ()

Umpa-loomp

Mega rýchly neprehľadný strih a mega roztrasená (prakticky nepozerateľná) kamera v akčných scénach... to je to jediné čo mi po dopozeraní tejto hlúposti zostalo v pamäti. ()

route60 odpad!

Jednoznačná hnusárna, režisérske duo Neveldine-Taylor ukázala že jsou magoři v tom nejhorším smyslu slova, Butler šlápl touto roli přímo do hovna a nemusel ani hrát protože neměl co, jednoduše odpad. ()

Darkslider

Občas trochu pomalu tekoucí děj, ale jinak akční scény jsou nářez. Škoda jen, že Michael C. Hall nedostal víc prostoru. Tak jako tak - dobrej průměr. ()

t.b.kat

Film byl naprosté zklamání, brutálně sestříhané a díky tomu nepřehledné, blbě uchopené a tím i k ničemu vedoucí. Ztráta času a peněz.1* ()

Gadamf

Škoda tej unáhlenosti, ktorá spôsobila potom aj neprehľadnosť. Film utiekol ako nič a ani som si ho nestihol vychutnať. Zaujímavá myšlienka skazeného ľudstva mohla byť vyšperkovaná do oveľa väčšej hĺbky. A celkovo, režijne sa mi to nepáčilo. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize