Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Recenze uživatele Mistr119 k tomuto seriálu (29)

Prohozz (2009) (S01E25)

Zase skvělý díl! :) Ozzák se vrací ke svému křestnímu jménu, Lexa přestane být takový debil...jenom ta Marcelka dopadla zle. :) Dal bych plný počet, ale chybí mi tam nějaká podstatnější motivace, proč vracet zpátky Ozzáka... :) To, že nutí Tomáše uklízet je slabota. :) ()

Těžká hodina (2009) (S01E26)

Výborný díl a satyra na populární hudbu. :) Scény mladistvých taky super! :) Lexa se dočkal. :) ()

Pan Prase odchází (2009) (S01E27)

Kultovní díl, který spojuje příběh s antickou tragédií. :) Navíc počínaje tímto dílem jsem poznal kapelu Brutus a ne jen píseň Opijem se, ale Dlažební kostka, Indickej čaj a další hity!!! :))) ()

Absťák (2009) (S01E28)

Krásné metafory piva jako ženské a ctnostná oběť Ozzáka pro zachování metalu! 🤘😊 ()

Krev, pop a slzy (2009) (S01E29)

"Vsákneš se do mě jako déšť" si zpívám doteď..! :))) ()

Změna je pivo (2010) (S02E01)

Krásný vtipný díl o "moči bezmocných"... :) Lexa není zas tak blbý, když zná Havla.. :D ()

Děvečka z Lidečka (2010) (S02E02)

Celý díl jsem myslel, že se klávesákovi nevleze do keyboardu víc písniček, protože tam má celého Lohengrina (asi 4-hodinová opera :) ), ale i přesto zdařilý díl. :) Zejména o orientaci a "zažitých cestách", které nakonec vedou k pokoji duše, když rostou zoubky. :)) ()

Komu zvoní hrany (2010) (S02E03)

Další super díl!! :) Parodie na fastfoody a na bulvární dění v šoubyznysu. :) ()

Bejk (2010) (S02E08)

Taková sranda z mužského principu... 😇😊 ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý