Je vidieť ten časový rozdiel 11 rokov medzi prvým a štvrtým dielom. Kým jednotka bola príjemne staromódne neohrabaná, štvorka už ide po zabehnutých hollywoodskych koľajách, no opäť pekelne vtipne. A k starej známej dvojke si pridajte ukecaného detektíva v podaní Chrisa Rocka a Jeta Liho. Podľa môjho názoru viac než dôstojné zakončenie mojej obľúbenej krimikomediálnej série.(1.6.2007)

Poslední díl této skvělé série neztrácí nic z laťky, kterou nastavily předchozí filmy. Hlavní hrdinové přirostli k srdci i s rodinami a je zde i spousta emotivních scén. Akce je zde skvělá a je jí opravdu hodně. Vtipných scén a hlášek, je zde taky jako máku. Hlavní záporák v podání Jeta-Li dává nejen hlavní dvojici parádně zabrat. Podle mě víc než důstojné zakončení luxusní 80.-90. akční podívané, která nemá jako celek konkurenci. Co díl to pro mě pecka. 100% :)(5.3.2015)

Vicemene uz trochu zbytecnej dil, kde po ctvrte koukame zase skoro na to same, i kdyz tady je ten pribeh precejen trochu komplikovanejsi. Co se tyce zaporaku, Jet Li sice umi serezat kazdyho ve filmu, jenze postrada nejaky charisma. No a nevim, kterej chytrak to teda vymyslel, ale mame tu urvanyho Glovera s Gibsonem, do toho obcas Pesciho a nekomu to zrejme bylo malo, takze pribil jeste ukecanej Rock, takze proste neustale nekdo rve a i kdyz to je vetsinou hodne zabavny, obcas uz to je trochu moc. Sice jasne nejslabsi dil, ale porad slusna zabava.(18.12.2009)

Skutočne prvý kvalitný americký film, ktorý skĺbil kung-fu bitky s "klasickou" akciou. A potom prišiel Matrix... Oproti prvým dvom filmom stráca na atmosfére, no je to napínavé a budete sa baviť o to viac ak si dopodrobna pamätáte predošlé filmy. LW4 je už však točená pre iného diváka, no akcie sú najlepšie natočené z celej série...(10.11.2005)

Úžasný návrat legendy.Stále vtipné,svižné a akční.Můj 2hý nejmilejší díl.Řiká se rejže,čuláku :-) Skvělý návrat a skvělé zakončení,v rodinném duchu,který je znát v každém záběru.Pár výtek by se našlo,určitě to nemuselo být tak moc komediální a dost nechápu že Riggs je tady jako unavený stařík,když ještě ve trojce lámal otočky a sprintoval jako maratonec a tohle je o pouhých 6let později,nic méně je to královská zábava a opravdu povedený a hlavně i dojemný konec nejlepší akční série všech dob.95%(6.3.2012)

• - Tržby v USA za první víkend přes 34 milionů dolarů. (BloodMax)

• - Richard Donner byl nucen požádat Jeta Li, aby zpomalil své pohyby, protože je kamera nebyla schopna zaznamenat. (HellFire)

• - Při natáčení se stále pracovalo na ukončení filmu. (HellFire)