Knight Rider - Legenda se vrací

• USA Knight Rider (více)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (více)

Epizody(17)

Knight Rider je späť! Mike Traceur bojuje proti silám zla s pomocou nezničiteľného automobilu KITT, obdareného umelou inteligenciou. (oficiální text distributora)

Hepy13

Myslel jsem si že mě to bude bavit stejně jako dřívější seriál, ale vůbec mě to neoslovilo. I když Davida Hasselhoffa nepovažuju ani tak za herce, spíše jako takovou figurku Showbyznysu, tak Justin Bruening mu nesahá ani po kotníky. Proboha to nemohli vybrat jiný auto. Mustang neni špatný, ale sem se jednoduše nehodí, na Pontiaca z původního seriálu prostě nemá. Ne že by původní seriál byl nějaký majstrštyk, ale své kouzlo to určitě mělo a na svojí dobu to docela šlo. Teď původní seriál vypadá úsměvně, ale vždy mě to bavilo. Není divu že tento remake museli v Americe radši stáhnout z vysílání. ()

zabro odpad!

Nejvis srackoidni serial co jsem videl. Puvodni serial je oproti tomuto skvost. Tady natocili asi jen jeden zaber jak vyjizdi z letadla a porad ho cely dil opakuji. Premena auta vypada udelane po domocku nekdy v "garazi". Hudba zvolena jako podton je otravna. Misto aby to tu dannou scenu poradne podkreslilo, tak misto toho se stane opak a z vazne sceny, kde jde lidem o zivot se stane komedialni scena. Nevim proc jsem na to koukal. Ted se za to mlatim do hlavy :-) ()

PDcz odpad!

odpad! Normálně to neděláme a seriály nekomentujeme, ale tohle mi ublížilo. [X] Minus 1* bod Dialogy.. PROBOHA!!!! [X] Minus 1* bod Ta drkající kytara nebo klavírní sóla mi lezla krkem [X] Minus 1* bod Proč tam nedali nějaké herce? [X] Minus 1* bod Ahoj, já jsem Majkl. Majkl Knight. Jsem tvůj otec.. Ahoj Majkle, já jsem Mike, tvůj syn...... Před 25 lety mi jeden muž řekl, že jeden muž může zmenit svět. [X] Minus 1* bod Píšu na noťasu, tak dnes nebudu vkládat odkazy, ale seriál "Zmije" s měncím Dodge Viperem byla originálnější než tato nanotechnologická kára. BOŽE!!! [X] Minus 1* bod Sakra, teď mi došlo, že už jdeme do mínusu.. proč tu nejde hodnotit záporně? Tohle VELEDÍLO mi zkazilo původní seriál, která jsem jak malej kluk hltal na německých TV kanálech. [X] Minus 2** body Chtěl jsem odejít po 10, 15, 20, 25 minutách.. dával jsem tomu šanci.. jakmile se ale objevil na scéně "Ahoj, já jsem Majkl, jsem tvůj otec..." tak to už jsem nevydržel a se smíchem jsem šel na záchod. A pak že na zácpu je nejlepší šaratice.. pche[X] Dnes bez komentáře.. není mi z toho dobře ()

inutihar

Toto je totální guilty pleasure. Špatné až je to krásné. Jako originál. Hejty nechápu, zas taková tragedie, jak geeci po internetu roztrubují to není. A i David se tam objeví. ()

Zaitsev odpad!

Dal jsem tomu dohromady 4 díly, jestli se to nerozjede aspoň na koukatelnou úroveň, ale bohužel...nevim, co všechno je špatně: toporný hlavní hrdina, plytký děj, či nelogičnosti a předimenzované akční scény. Opravdu špatný seriál... ()

char_t

Ehh... Co dodat, pilot vypadal slibně, ale hned v prvním díle dokázali autoři postavit na hlavu nejen fyzikální zákony, ale i veškerá pravidla, nastavená v pilotu. KITT snížil svoji teplotu, ale raketa se navádí na teplotu pasažéra? WTF? Mustang se umí změnit v nákladák... Otevřeme dveře do haly s vakuem, vzduch se ani nehne... Majk řídí auto a přitom sleduje přes celé čelní sklo několik různých videí... A to je jen prvních 10 minut. K tomu přidáme naprosto debilní postavy, dialogy (a vlastně celý scénář) zřejmě psalo pětileté dítě, nic nedává smysl. Jedna hvězda jen a pouze za cool mustanga a sexy herečky, nic víc tu k vidění není. ()

SidneyP

Skoro vždy, když měl někdo v seriálu problém, vytáhl KITT nějakou super věcičku z kapoty (nebo z jiné části auta) a všechny šťastně zachránil. Často jsem měl tím pádem pocit, že sami autoři nevědí, čím by měli KITTA ještě vylepšit, a proto do něj do každého dílu vecpali kdejakou blbost - jednou laserový zaměřovač, podruhé bomba, potřetí se napojil na kamerový systém na ministerstvu. Čím víc tam toho scénaristé dávali, tím víc mi to připadalo strašně dětinské a stupidní. Ovšem, proč bych nedal alespoň tři hvězdičky za ty vedlejší vztahové zápletky, krásné oči od Deanny Russo a hlavně za pěkně upraveného - ale sice totálně přemačkaného různýmy nesmysly - Mustanga? 50%. ()

Vakomlok odpad!

Pojďme udělat remake Knight Ridera! Když se studiem roznesla tahle věta, to opravdu nikdo nevěděl dopředu, že to bude hloupost? A on v tom navíc hraje Val Kilmer? Jak se to stalo?! ()

Luk Skywalker

Jako malej špunt, jsem se zatajeným dechem sledoval původního Knight Ridera (dokonce jsme se na seriál mohli dívat v mateřské škole). Takže jsem s nostalgií sledoval moderní pojetí a ono to funguje, jen u toho moc nepřemýšlet. ()

plk.Lukas

V prvním díle si tvůrci vzali moc věcí, které do něj chtěli dostat (nevím proč k tomuto nepoužili pilot). Dialogů je víc než v celovečerním dramatu. Rychlý střih a pohyb kamery jen dál prohlubuje celkovou chaotičnost děje. P.S.: těšil jsem se hodně, ale to co jsem viděl mě hodně překvapilo ( zlatej UWE u toho se to dá alespoň čakat... :-) ) ()

darkreider

Prenesiem sa cez to, že z KITTa urobili transformera a ani mi nevadí, že je to okate určené mladému publiku a tomu zodpovedá dej, ale tie postavy...Hlavný team pôsobí nechutne pubertálne. PS: Hlas Vala Kilmera je pre mňa najväčšie lákadlo. Vďaka za neho. ()

Johny M.

Stejnej případ jako Terminator: The Sarah Connor Chronicles. Tam byla krásná Summer Glau, tady pěkný auto, toť vše. 2,5* ()

Grimlok

Knight rider goes Viper. Ne, nejsem blázen, opravdu se z KR stává nová Zmije. V první sérii se zmije měnila podobně jako Kitt v piloťáku (nano-technologie), od druhý série se mění stejně jako Kitt od prvního dílu (trapný a blbě zpracovaný otáčení plechů). Jestli se autoři nechali unýst Transformers-mánií, tak na to průměrný efekty stačit nebudou. Nevim jestli se mi to jenom zdálo, nebo ne, ale přišlo mi, že i Attack mode vypadá jinak než v piloťáku. A jestli vypadá fakt jinak, tak to akorát pos*ali, protože ten z piloťáku byl cool. Jediný, co na tomhle seriálu zůstalo cool, je Val Kilmer a Mustang. Tomuhle seriálu nedávám moc dlouhou životnost, nebejt autoři úplný debilové, mohlo se na to dát i koukat. ()

Koška

Snaha pokračovat v legendárním televizním seriálu Knight rider se bohůžel nepovedla. Někdy až moc umělé scénky a celkově nereálný dojem. (co se týče akčních scén po celém světě, kam se Michael Tracer dostane ve svém Mustangu GT500). Jelikož jsem velký fanda Knight ridera je to pro mě velkým zklamáním. ()

Empire

Točit dřív takový seriál bylo in. Jelikož auta s takovou technikou fakt moc nebyly:) ale v dnešní moderní době, kdy s váma auta "komunikují" a to jak prostředníctvím navigace či jinými prostředky....vás tento seriál prostě ničím nezaujme....nehledě na katastrofální herce neherce ()

Skleni

Neni to zas tak strašné. Neni to ono samozrejme, lebo už je trochu blblé brať auto ako zbraň proti zločinnosti, keď všade sú už vyspelejšie, no prinajmenšom "poľudštenejšie" roboty. Aspoň čo sa týka tvaru:). Ale je to pozeratelné a niekedy aj dobré. Najmä taká Deanna Russo je velmi pozeratelná:) 55% ()