Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Dever

Soundtrack Charlie Clouser: 1. In Ashes They Shall Reap ,2. The Last Goodbye ,3. Reckless Abandon ,4. Your Soul Is Mine ,5. Warpath ,6. Code of the Road ,7. Genocide / Saw VI Remix ,8. Ghost in the Mirror ,9. The Countdown Begins ,10. Still I Rise / Saw VI Remix ,11. Dead Again ,12. Dark Horse ,13. Cut Throat ,14. Never Known ,15. Roman Holiday ,16. The Sinatra ,17. Lethal Injection ,18. More Than a Sin , ()

Pumiiix

Super, skvělé. Návrat SAW opět na 5* z mého pohledu. Trefné flashbacky, na „pilu“ velice dobře podaný příběh, klasicky výborné gore a dobře obsazení herci do nelichotivých rolí obětí. Příběh se zase velice znatelně doplnil. Zasloužených 90%. A teď si zase rok kecejte ty vaše „kidy!!“ „a kolik bude SAW? 33,55,99,3600?, To už je sedmička? atd….já se můžu jen smát ;-). Pořadí: SAW 1,2,6,5,4,3. ()

Fiftis

SAW 6 by som odporučil len ozajstným fanúšikom žánru. Tí si prídu na svoje a vy ostatní, ak neuvidíte, o nič neprídete. ()

Pilda17

Tak čím bych začal. Asi tím, že Saw nikam neupadá a je to pořád dobře zpracovaný film a tento díl je důkazem. První scéna fakt luxusní a postupně celý film začíná nabírat obrátky. Mnoho vyjasnění v tomto díle a navíc překvapení jako blázen. Opravdu promyšlený jako každý díl! Nemohu vytknout absolutně nic, protože každý díl do sebe postupně zapadá a začíná být ještě zábavnější! Jen škoda, že už se to řítí k závěru a už to vypadá na konec fantastické série. Vypadá to bohužel už na jeden díl. Přál bych si ještě více dílů, protože tato série rozhodně neklesá ke dnu, ale stoupá spíše nahoru. Tak že dodávám jen to, že u mě naprostá spokojenost z tohoto dílu.. 9/10 = 92% ()

mzss1

Další perfektní díl série je tady. Film pod vedením nového režiséra má svižnější tempo než v předchozím filmu Saw V. Více se režie a technická stránka podobá režisérovi Darrenu Lynn Bousmanovi (Saw II, Saw III, Saw IV). Film klasicky začíná tam, kde skončil předchozí díl. Je zde dost kravavých pastí, nejkrvavější a nejlepší pastí je začátek, kdy si černoška uříznu ruku, aby přežila. Ostatní pasti jsou rovněž krvavé. Příběh jednoduchej, flashbacky tu jsou také, podobně jako v pátém dílu. Opět mě velmi baví herec Costas Mandylor hrající zrádného detektiva Hoffmana. Dostal mě naprosto konec, kdy jsem si už myslel, že Hoffman umře a on se z toho opět dostal. Pro mě další povedenej díl, který se dost vyrovnává dvojce. 96% = ***** ()

DJ Obelix

Bůh žehnej Kevinu Greutertovi! Sérii SAW už jsem od posledních dílů bral jako takový celkem příjemný seriál, který nám servíruje každý rok nový devadesátiminutový krvavý díl. Ale šestka je něco víc. Konečně je zpět napětí, příběh už není tak zmatečný jako u předchozího dílu a oproti němu se zlepšil i design pastí. Celkově bych v rámci hodnocení dal Saw VI krásné čtyři hvězdy, ale v povědomí toho, že se filmové série dokáže takto rapidně zvednout v !šestém! dílu, musím jít na hodnocení nejvyšší. Celkově se u mě "šestá pila" kvalitativně umístila hned mezi prvním a třetím dílem - tedy na stříbrné, krví zbrocené pozici. ()

virus10

Po pětce jsem si říkal, že už to asi lepší nebude, ale není to tak. Má to napětí, spád, povedené pastičky a všechno to do sebe dobře zapadá, takže se vracim k pěti hvězdičkám!! ()

ARI50

6 díl pily a jeho odkazu na bravurní film. Nesnáším to prase už od samého začátku. Každým novým dílem dostávám slušnou dávku adrenalinu krve a výborných vražedných nápadu. ()

JASON_X

Tleskám, povedlo se! Už jen ten excelentní začátek! Jsem divný, když mi přišel obrovsky vtipný? Ale on přece vtipný byl! Ta černá holka to zahrála výborně - jak se nejdřív podívala na toho špekouna a pak rozčarovaně na svoje štíhlé bříško, jak potom přidávala centimetry podle tlusťochových odřezků... a ten výraz při sekání... roztomilé. Snad jen málo chápavý jedinec mohl nepostřehnout, že toto je opravdu míněno s žertem a nadsázkou. A já miluju černý humor. Nicméně pár minut nato už jsme opět ve staré známé smrtelně vážné atmosféře. Chvílemi se mi sice zdálo, že tempo oproti ostatním dílům zpomaluje, ale o to lepší bylo potom dlouhé grandiózní finále. A kromě začátku musím vyzdvihnout ještě aspoň scénu s kolotočem pojišťováků. A s Lady Jigsaw aka Vengeance na konci. Nemám co vytknout, další prvotřídní večerníček pro trochu ujeté dospěláky. ()

IllIlIlIIl

Kevin Greutert se chopil své šance velmi zručně (také díky celému filmovému štábu, který se nachází za kamerou a jehož ustálené složení se podílí zásadním podílem na celé sérii) a pod jeho taktovkou došlo k viditelnému pozvednutí úrovně, kterou lehce srazil pátý díl D.Hackla. I když K.Greutert umně navazuje na klasický styl D.L.Bousmana, tak přesto se jen stěží někdo vyrovná režisérovi dvojky, trojky a čtyřky. Celý šestý díl je veden ve slušném tempu a v závěru nechybí ani závěrečný twister s podmanivou a tolik typickou melodíí pro všechny díly Saw. Divákům se dostane i několik zvratů v dějové linii, i když ne tolik zásadních, jako tomu bylo v prvních dílech série. Prim v tomto dílu tedy nehrály ani tak zvraty, jako spíše upřesnění a vysvětlení několika důležitých situací z dílů předchozích (nejedná se ale o našroubovaná vysvětlení, nýbrž o připravovaný scénář už např. od třetího dílu - dopis pro Amandu,...). Jako skalní fanoušek série Saw dávám neobjektivně za pět hvězdiček a připouštím, že několik výtek by se našlo. Je víc než logické, že scénáristé už nemůžou sypat nápady z rukávu jako v prvních dílech, jejich možnosti jsou v šestém dílu značně omezeny, a proto i z tohoto hlediska si tento díl zaslouží absolutorium. Nedostatkem se můžou jevit odhadnutelné zásadní momenty filmu (obsah bedny pro Jill, část závěru,...). Dalším negativem je odchýlení se od původní myšlenky, kdy do ,,hry" byly vybírány pouze oběti, které udělaly cosi opravdu špatného a které měly šanci se z pasti dostat a tak dospět ke své nápravě (i když toto nelze paušalizovat, protože ne všechny pasti připravoval pouze Jigsaw, jehož motivem byla idea napravení obětí). Celkově se jedná o příjemné překvapení, které rozhodně potěší skalní fanoušky a naopak ještě více pobouří nepřátele této série... ()

stration

Nemám co dodat. Perfektní, zběsilé, dokonalé. Dokonce i Mandylor mi připadal víc než snesitelný. O pár překvápek také není nouze a pastičky jsou dostatečně gore. Prostě SAW se vším všudy. ()

sedm.1

Po sice stále nadprůměrném,přesto trochu slabším 5 díle,se šestka stylem vrací k mému nejoblíbenějšímu 3 a 4 pokračování.Brutální,promyšlený,nekompromisní,chytrý thriller.Především mě nejvíce oslovila ,,hra" připravená pro postavu pojišťováka,která je vlastně kostrou šestého pokračování.Opravdu výborné pasti,kde se navíc vyskytuje i mnoho uvěřitelných emocí a závěr jeho cesty je pak opravdu strhující scénou.Tradičně se zde i vyskytuje úžasně temná,krví prosáklá atmosféra,která prostě dělá SAW tím,čím pro mě je,tedy mým miláčkem :).Jinak opravdová znalost předchozích dílu k pochopení veškerého dění je tradičně naprostou podmínkou a přítomnost mnoha dovysvětlujících flashbacků už také není novinkou.Dovolím si tvrdit,že SAW sice přestává mít tolik šokujících odhalení a překvapení,tím ovšem nechci naznačit,že by této dokonalé sérii docházel dech,nebo že by se snad začala opakovat.SAW má zkrátka svůj styl a směr a ten ho pořád bude držet ve špičce mezi ostatními thrillery. ()

Nons3nse

Šiesty diel zo série. Budem sa opakovať : znova skvelý príbeh,opäť tento príbeh odhaľuje spojitosti z minulosti- Nové pasce + opäť nečakaný zvrat . Určite SAW ako hororová séria patrí k najlepším hororom dnešnej doby . ()

vorry

Po té spletité čtyřce a trochu lepší pětce je tu už šesté pokračování a musím uznat, že překonává předešlé čtyři filmy.Ve filmu se od začátku až do konce nenudíte ani jednou a brutalita je zvýšena zase o laťku výš :-). Líbila se mi především scéna s kafem a samozřejmě závěrečná scéna díky které dávám za ***** 90% ()

arcticsky

Neuvěřitelně dobře vygradované pokračování serie, která kupodivu neztrácí na síle ani po takovém počtu dílů. Povinné pro všechny okrádané pojišťovnami, mobilními operátory, popřípadě poskytovateli Internetu. Budete alespoň virtuálně uspokojeni a pocit zadostiučinění prostoupí vaši mysl. Mé hodnocení: Saw 1 - ***** Saw 2 - *** Saw 3 - **** Saw 4 - **** Saw 5 - **** Saw 6 - ***** Dodejte další pokračování ! :-) ()