Assassin's Creed : Lineage

všechny plakáty

UBISOFT vydal tento úvodní film ke hře Assassin's Creed 2. Jde celkem o tři krátké filmy, které zachycují příběh Giovanniho Auditora - nájemného zabijáka. Filmy se zabývají tím, co se událo ještě před začátkem hry, v níž se poté jeho syn Ezio stane hlavním hrdinou. Filmy jsou točeny mixem živé akce a CGI, což jsou scény vygenerované počítačem. (Gerret)

GizmoD

Kto hral hru ... najde si tu priamo alebo v naznakoch vacsinu vychytavok z nej ... zaujimave dielko, hlavny hrdina zodpovedal hernemu, dokonca ukazal dvojtvarnost. Pacil sa mi tento minifilm - prequel k AC2. ()

tyjo

Hru jsem nehrál ale po shlédnutí tohoto filmečku se asi na ni vrhnu... Skoro lituju že není celovečerák... ()

3LMO

Výborná zápletka, kterou nabízí jak hra tak film naopak nesouhlasim, že výkony herců byly zas tak žalostný, ale mohlo to bejt větší drama. Výbornej námět na celovečerák stejně jako Prince of persia ()

Wlashack

Pokud by děj pokračoval dále podle AC2 a pokud by to vypadalo alespoň takto, máme na světě filmovou bombu a asi nejlepší převedení hry na filmové plátno. Ten film by to fakt chtělo, klucí, je vidět, že když se chce tak to jde! ()

Ware

Podarený prológ k AC 2, ktorý je pochopiteľne určený pre tých, ktorí hru hrali alebo ešte lepšie ju idú len hrať, ostatným nič nedá a je pre nich viac-menej stratou času. Podoba hercov na postavy v hre je celkom dobrá (až na Ezia, ktorý ale vo filme aj tak moc priestoru nedostane), prostredie a bojové scény obstojné, takže nemám dôvod neodporučiť všetkým fanúšikom AC... 70% ()

JaninaM

Hru jsem hrála, proto jsem se chtěla podívat co tomu předcházelo. Romano Orzari jako Giovanni je strašně nehezký, ale zase postava slizkého Confidantiera a Borgia je dokonale stejná jako ve hře. Prostředí Benátek, Říma, jejich budovy, uličky a detaily na střechách jsou perfektní. Chvilkami to vypadá stejně jako ve hře. Samozřejmě jako film je to otřesné. Ale dvojku Assassin´s mám ráda , tak proto tři hvězdičky. ()

bowow

Velmi prijemny pocin, ktery oceni zejmena hraci. Ale i nehraci mohou najit zalibeni - atmosfera, slowmo, italie... skoda, ze chybi Ezio v kapi :) ()