Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

wendelin9

Parádní seriál, který mě totálně rozsekal. Pět skvělých charakterů, hromada zabijáckých hlášek, černý humor a průser za průserem. U toho se prosě člověk nemůže nebavit :)... Menším zklamáním je pro mě závěr druhé série - cestování v čase mi do tohoto seriálu zkrátka nesedí. Uvidíme jak si seriál povede ve třetí řadě bez Nathana... ()

Madlenka26

Ani nevím jak začit, protože ten kdo viděl mi dá zapravdu, že to tu ještě nebylo.Nikdy jsem nebyla zastáncem britského humoru ale v MISFITS jsem si ho opravdu zamilovala a to díky Nathanovi a Kelly, to jsou pro mě i nejlepší postavy z celého seriálu. Nathan to je prostě magor bez servítek, ty jeho kecy PANE BOŽE :-DDD a ta scéna jak se v*sere na to povlečení , to prostě nemá chybu, nebo jeho opalovací etýda, po dlouhé době mě fakt seriálova postava pobavila s každým slovem i když je to občas fakt humor bez servítek a podávanej tak jak to prostě v tomhle světě teeneagerů je, tady mi to prostě nevadí a beru to. Kelly a její suprovej přízvuk tomu dodává takovou zvláštní atmosféru. První sérii hodnotím 100% 2. sérii 90% a 3.sérii 75% a to jen díky Rudymu, kterej MISFITS takoé jaké jsem je měla ráda zkazil, jeho vtipy nejsou vůbec vtipné a snaží se jít ve stopách Nathana, ale Nathan je jen jeden a aji mi příjde Rudy na tyhle vtipy už moc starý a i celkově 3série byla taková poslabší, už mě jejich shopnosti nepřišly tak super a tím to ztratilo to veškeré kouzlo, ale celkově hodnotím seriál mezi 85-90% , protože to tu ještě nebylo, škoda jen , že bylo tak málo dílů, ale zase na druhou stránku taky dobře, člověk nemusel čekat 50dílů(jak to bývá) jak to všechno dopadne. ()

URBAN

Jak by řekl Nathan : Je to boží , je to boží prostě to cítím v koulích xDD Britové zase jako obvykle jedou bomby možná se o nich říká že jsou stydliví , ale když dojde na seriály tak ti neberou žádné servítky a nejen to tenhle seriál je prostě dokonalý pokud tedy nejste intelektuál s IQ kdo ví na jaké výši tak si tenhle seriál užijete a nebudete se ani chtít odtrhnout od sedačky protože tihle týpci vytvořili neohrané postavy s vlastními charaktery a fakt zvláštními schopnostmi které by i Superman záviděl. ( 1série/***** 2série/***** 3série/ ) ()

Pilgrimka

Mysfits se mi tak decentně dostali do hlavy. Ale určitě by tomu tak tomu nebylo kdyby to měla na svědomí US. Rozdíl mezi US a UK tvorbou je velký, obzvlášť u tohohle druhu seriálu to jde dost vidět. Sci-fi v takovém stylu natočí jenom Evropa. Není to sice žádné ultradémonsky super sci-fi, ale být to US, nepůsobilo by to tak skromně, a právě to se mi na tom tak líbilo. Postavy a herci se mi zamlouvali hned od začátku. Především ta hlavní pětka. Lauren má šílený akcent, někdy jsem měla nemalý problém jí rozumět, ale její výslovnost některých slov, mě fakt pobavila. Pro mě to jsou takoví herci, kteří se mi líbí, když je zažiju hrát jenom jednu postavu, a pak ať jdou do divadla(jako Rheon), když na to mají, ale do filmu ať už nechodí. Vývoj postav se mi dost zamlouval, konkrétně postava Alishy, Simona a Kelly, ti prošli asi největšími změnami. Romantika, která se tu později objeví je v přijatelné míře, takovou co ještě snesu. Je to taktak, ale těch 5* si to zaslouží. Mé hodnocení se ale týká pouze prvních tří řad. Čtvrtá byla zbytečná chyba. Jediné co mě donutilo se na ní podívat byl Gilgun, ten mě dostal, jeho hlas, gesta, výrazy obličeje a celkový jeho projev mě prostě bavil. On a Rheon na mě nejvíc zapůsobili. A na soundtrack si taky nestěžuju. A taky je jisté, že se na to někdy ještě jednou a ráda podívám. ()

TomStall

Po pilotu Bravo!!!! Najednou, po několika velkých seriálových zklamáních (Fringe, Flashforward, V..) se z čistého nebe objeví taková svěží, skvěle napsaná, přesvědčivě zahraná, vtipná!!! a audiovizuálně atraktivní pecka. Takhle má prostě vypadat pilotní díl. Postavy jsou i přes první dojem sympatické a mile všední už tím, že nechtějí spasit svět. Napjatě očekávám další díly a konečně je tu další seriál na který se budu určitě každý týden těšit. I když to nemám ve zvyku, hodnotím už po prvním díle, Misfits si zkrátka zaslouží být před již zmíněnými seriálovými propadáky. P.S: Díky titulkářům i za výborný nápad překládat ten pekelný akcent do slovenštiny, potěšilo! ()

matezzz

1.série: 90% Heroes smíchaní s Californication na britský způsob. Soundtrack 95% Oprava: Soundtrack 100% Videl jsem vsechny dily, ktere momentalne vysly, jako posledni S02e04 a ikdyz kvalitativne to trochu kleslo, nechavam pet hvezd. Nejlepsi dil pro me porad zustava s01e02 ()

Laerry

Heroes vs. Misfits? 0:2 (za dvě super série) Pure mindless vandalism!!!!! Pokud se vám líbí realistický přístup k dnešní mládeži jako u Skins, Misfits si nemůžete nechat ujít. A pokud vás zklamali Heroes, tahle parta delikventů vám plně vrátí víru v "hrdinské příběhy", aniž by se vám dělalo zle z mravokárných pouček - tady se jede na sto procent bez cenzury, a můžeme tedy jen doufat, že nedojde k americkému vykastrovanému remaku. ()

filmmovier

Tak tohle se velmi povedlo, další seriálová hitovka britských filmařů. Už po prvních dvouch dílech musím dát plné hodnocení, protože mě tam nechybělo naprosto nic. Seriál je naprosto výborně obsazen, má zajímavý námět a je skvěle natočen. Nejen, že je tu napětí a akce, ale dočkáme se i klasického britského humoru. Jsou tu i moc sympatičtí hlavní hrdinové a třeba Iwan Rheon to hraje dobře... Vím jedno: seriál mě absolutně chytil a hodlám se dívat dál. 90%. ()

Khumbac

Seriál stojí na jasných faktech.Rozdílné charaktery postav. Nathanův ostrý humor(viz . potrojčil :o) ). Scifi žůžo dobrodrůžo. Hudba. Nesmím samozřejmě opomenout sakrastické poznámky a povahu vedoucího veřejně prospěšných prací :) ()

Vecko99

1.série naprosto geniální odpověď na americké Heroes, v druhé a zvlášť třetí serii je vidět, že scénaristům už docházejí nápady a dělají si seriálem co chtějí, ale i tak je to skvělá podívaná, kterou mohu všem vřele doporučit. ()

Mr.Ripley

1. série: "I have feelings... and so does my cock!" Fuck you, Heroes! 85% /// 2. série: "Can we please stop killing our probation works." Legend begins! 100% /// 3. série: "I'm a fucking rocket scientist!" Times Are Changing! 90% /// 4. série: New Beginning! ...or Hellgate? 45% /// 5. série: Finale: "Finally" recovery. 70% ()

Doudis19

Po první sérii musím říct, že nadšení které se dostavilo po první dvou dílech v důsledku slabších dvou závěrečných dílů mírně opadlo. To nebraní si servítek naprosto s čímkoli je osvěžující, stejně tak postava Nathana. Ale odnikud nikam směřující děj mi brání naplno se ponořit do postav a jejich charakterů. Snad na tom druhá série zapracuje a konečně naplno prodá ten vysoký potenciál, který je při podobných tématech všudypřítomný. ()

Blacks

Normálně bych nehodnotil po 4 shlédnutých dílech, v tomto případě mi ale nic jiného nezbývá, protože nehodlám v nejbližší době pokračovat. Seriál jde mimo mě, neustále očekávám nějakou změnu, či že alespoň pochopím, co chce autor divákovi sdělit. Bohužel nic takového nepříchází. ()

Mrkvič

Po jednom dílu nebudu hodnotit, ale zase ten problém. Britské mládežnické osazenstvo se má vyvražďovat jako v Jezeru smrti. Takovýmhle existencím prostě fandit nemůžu. Ale uvidíme, co se z nich vyklube, i když nějaký potenciál tam moc postav nemá. Aspoň ne pro mé mirkodušínovské já. Po 4. dílu se obávám, že možná ani nedokoukám první řadu. Celý dil flashbacků, který za každou cenu do jednoho baru nacpe všechny hrdiny ze současnosti, ve mě až bolestně moc vzbuzoval vzpomínky na Ztracené. Sledovat natahovaný seriál, kde se stejně nic nedozvím, a který kvůli nezájmu třeba ani nedoběhne do konce? Už nám s tím hamižní producenti dejte pokoj!!! Stejně tak si nechte od cesty tu rozklepanou kameru, která je tu už fakt extrémní. Po 5. dílu už nemůžu z těch logických kolapsů. Vlasy dorostou za pár týdnů, neviditelný týpek se chová, jak zrovna potřebuje kamera, a potom ten konec? To měl při psaní někdo hodně slabou chvilku. ()

LordSnape

Viděl jsem jen první sérii, na druhou už dle doporučení radši koukat nebudu, když vyhodí tu nejzajímavější postavu a vše zamotají jen výměnami superschopností... ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V