poster

Ničitel Conan

 • český

  Conan ničitel

 • USA

  Conan the Destroyer

 • slovenský

  Conan ničiteľ

Akční / Fantasy / Dobrodružný

USA, 1984, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gimli
  ***

  Pokračování Conana je docela roztomilá fantasy s komediálními prvky. Opravdu jsem se několikrát od srdce zasmál a mám dojem, že to byl záměr tvůrců. Srovnání s Barbarem je zbytečné, Ničitel má hloupý scénář, horší herecké výkony i horší hudbu. Ale přesto zůstává filmem mého dětství, kdy jsem ho sledoval docela často.(12.1.2003)

 • CheGuevara
  **

  Richard Fleischer je tím nejsilnějším borcem, co znám. Přemohl samotného Conana, zašlapal ho do země a navíc mu vystavěl jeden z nejošklivějších pomníků, co mohl. Obdivuhodný výkon. Ten film má asi stejné kvality jako Howardovi (čti - autor předlohy) pohrobci, kteří svojí fantazií připomínají žáky mateřské školy. Čili mysl bujná, ale obsah nevalný.(21.6.2006)

 • B!shop
  ***

  Oproti prvnimu dilu znatelnej pokles kvality. Sice na prvni pohled vse vypada podobne, nabusenej Conan, par okolo se motajicich bojovniku a pribeh o ceste za diamantem, kterej hlida carodej. Potud by bylo vse v pohode, problem je, ze to cely tak trochu misty smrdi komedii a jednotlivy sceny proste nejsou buhvijak pusobivy. Ale i tak to je docela zabavny fantasy.(8.8.2010)

 • JASON_X
  ***

  Stejně jako u prvního Conana je i u druhého pohledná výprava, ale jeho scénář je mnohem chudší, nudnější, méně epický. Taky mi notně pije krev teplajznický zlodějíček a hlavně "panenská" husa Jehnna. Zčásti to sice vyvažuje úžasná postava núbijské amazonky, ale pokles kvality děje, jeho "vatovost", je v Destroyerovi oproti prvnímu dílu markantní.(24.5.2014)

 • Dudek
  ***

  Asi jsem jediný kdo si to myslí, ale Conan ničitel je mnohem povedenější film než první díl. Samotný příběh je mnohem zajímavější a též lépe uchopený. Režisér se tentokrát snaží divákovi dát to co chce, zábavu. Jenže je tu jedno velké ALE. Ten scénář je naprosto dememtní a kýčovitý snad v každém svém momentu. Celá ta akce v odehrávající se v ledovém paláci je sice zbavně podaná, ale to nic nemění na její naprostě zbytečnosti. A není v tom sama. Plno pasáží by potřebovalo odstranit, dialogy přepsat a odstranit tu příšernou kýčovitost jak situací, tak i obrazu. Mnohem více prostoru zde dostal humor a ze živočišné říše mág, který byl v prním díle zahalen tajemstvím a o jeho schopnostech se dalo jen spekulovat, zatímco zde kouzlí každých pár minut. [TOP 19/9 37%](7.4.2007)

 • - Film bol napriek násilným scénam a spornej nahote odvysielaný v klasifikácii PG pre USA a aj v iných krajinách bol prístupný maloletým divákom. (Piri)

 • - Některé scény byly natáčeny ve stejných lokacích a ve stejné době jako film Dune. (PußyMagnet)

 • - Grace Jones trénovala na film 18 měsíců. [Zdroj: kniha Total Recall: Můj neuvěřitelný životní příběh – Arnold Schwarzenegger, Peter Petre] (asdfasdf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace