The Last Exorcism Part II

• USA The Last Exorcism 2 (pracovní název) (více)

Film je The Last Exorcism 2 je pokračovaním hrozivého príbehu mladého dievčaťa. Nell Sweetzerovú (Ashley Bell) našli samú a vydesenú v lese. Hoci sa po čase vracia späť do civilizácie, nemôže si spomenúť, čo sa s ňou vlastne stalo. Uvedomí si však, že je poslednou žijúcou členkou svojej rodiny. Začína nový život, avšak s jej návratom sa prebudí aj silné zlo, ktoré má s Nell nepredstaviteľne desivé plány. Tie ju môžu opäť doviesť až na pokraj pekla, kde jedinou šancou na záchranu môže byť už iba rituál vyháňania diabla. (DJ Rocco iNc)

helraiser

O proti předchozímu dílu kvalitativní šepup jak hrom. Atmosféra prakticky žádná, nejhorší je ovšem ta nuda která doprovází celý film a to ani těch pár scén které se celkem povedli nezachrání a o naprosto špatném konci ani nemluvím. Celkem hodně nepovedený vymítačský horor, škoda, tak někdy příště. ()

srncek

Ashley Bell sa mi ako herečka naozaj pozdáva! Len škoda,že tu bola skôr za frigidnú ustráchanú trubku,ktorá každú chvíľu videla aj 5 minútové scény,ktoré sa vlastne ani nestali a bla bla..proste uťahané pokračovanie,ktoré malo perfektnú úvodnú 5 minútovku a ako také gule mala tá záverečná,ktorá je robená akoby mala po nej prísť trojka,ale ak by chceli v hentom pokračovať,tak to by už chcelo ozajstný rozpočet,čiže PART II je celkom určite posledný.Škoda,jednotka sa mi páčila ! 48% ()

Aywes odpad!

Celý film byla skutečně srajda, ale ten konec. Panebože, ten konec to celé překonal. Převrátit vše, na čem si srajda zakládá a být ještě horší. To je fakt výkon. Přesto herectví Ashley Bell má nečekaně podle mě dobrou budoucnost. Snad se ta holka neupíše nějakému kreténovi bez nápadu. Budu jí držet palce. ()

jkpj22

Ačkoliv film jede podle zaběhnutých klišé, které se v podobných filmech objevují, nenabízí žádnou naději, má temný povedený konec a zaslouží si tak alespoň ty symbolické dvě hvězdy. Možná dvě a půl, kdyby to šlo. ()

vodkasesemte

Pustil jsem to s pulnocí. Třikrát mi to předtím spadlo při kopírování, musel jsem restartovat PC - Abalam - He will kill us all - The END is near - 9.30 (666) - I will make sure your room is ready - I dont believe in demons. But I do believe in evil - Its done by ppl, not by ghosts and whatnot (řekni, že todle slovo, který slyším poprvý v životě, jsem slyšel podruhý v tejdnu) - Whatever you are running from, wont find you here (a to je ta chyba, dáblovi se musíš postavit) - Ten jí těžko pomuže - You get to decide who you are - We all have PASTs. Its just a part of who we are. You cant change it or run from it - I have decided you are not real (podruhý, špatnej směr – ale snaží se na to upozornit) - Připomíná mi to Matrix - But I like being productive, I like having something to do (me too) - There was a darkness, but its done (nízkorozpočtový, ale dobrý) - None of it was real (Satan je pánem tohoto světa) - Nemužeš od něho utect, pouze být vykoupen - Zrcadla jsou bránou do jinejch světu a v tom odrazu se skrývá/odráží její pravá tvář (Zach 11/17) - Hle, vzbudím totiž v zemi pastýře, který se nebude starat o ztracené, nebude hledat maličké, nebude hojit zraněné, ba ani zdravé krmit nebude. Ty vypasené však bude jíst; bude je rvát i s kopýtky - Thats why you are wiggy over Chris - Nejhorší na tom snímku je, jak je to rasově vyvážený. Ty dvě černý opice po boku bílejch holek. Ještě že už tadle zvrácená doba brzy skončí - GIRLS TALKING INDISTINCTLY - Otázka je, proč si vybral ji. Proč Satan nechce, aby se zabydlela v jeho světě jako ostatní ovečky. Proč, když je to jeho největší klam a ona s tím nemá problém. Třeba nám na to odpoví film sám - Pokud by znala jeho lži, dalo by se pochopit, proč je terčem jeho utoku. Jeho a jeho poskoku - Blbá moucha, hmyz, mind hive (nemají na výběr) - Ted jsem to dopsal, a jeden měl zrovna epileptickej záchvat - WOMAN MOANING - Just cant seem to run no more - Seem like the hell hound is. I dont know which way to go (hell is real) - Dont be peeking in doors. You will find something freaky - Ten vysavač zní jak polnice - Can you hear me now - He knows where you are - To je přesný. Škoda, že to nebylo slepený z ruzných programu - Together we can do such wondereful, terribe things - Tendle kluk ti taky nepomuže, potřebuješ kněze - Is it tru that you have never had a boyfriend (co to je za otázku, patří k nim) - Its none of anyones business (pokud nebyla vdaná, tak na tom není nic divného) - I told you I was nuts - Hraje dobře - 3.58 (na hodinách) - If he can seduce you, he will be free - WOMAN MOANING THROUGH THE WALL - Tak todle by mi nevadilo - TAPPING ON WINDOW - If he seduces you, all hope is lost - The fade of the world hangs in the balance (cože) - Krásná lancasterka - Jak ho mohla praštit, když tam není - V Jeníčkovi a Mařence měl taky pěknou - No one can have you but him (roar like a lion) - Zlí lidé se nikdy nedozví pravdu - It happened - What happened? - If you keep this up, I will be left with no choice - In a week, you are gonna look back at this with a little perspective (potřebuješ sám rozhled) - 4.49 (na hodinách) - FLY BUZZING - And I say, put on the whole armor of God (včera), that may be able to stand the wiles of the devil. For while we are wrestle not against flesh and blood, but against spiritual wickedness - She was my best friend (aha, byla zneužívaná a napakoval se do ní demon) - We all have pasts, we wish we could undo - Only your actions define you - Fighting a losing battle. Day after day. When you know you cant win. You are just putting off the inevitable (mluv o sobě) - What good comes from resistance? When all you have to do is ask for his love. Let him into your heart. See, all that fighting and resistance just seems so wasteful now - Hes patient (dochází mu čas). And you cant run from him (vem pizzu) - Theres no place you can go. Theres no place he wont follow you - BANG ON GLASS - After the fall, comes the rise - And he has great plans for you - He will set you free. Let him into your heart (připomnělo DeadSpace) - Zkurvení ptáci - The Order of the Right Hand (cože), they have been trying to protect you from a dark presence. They have an old prophecy about the END time. They will be brought about when a demon takes an inocent. Not by force, but by her own free will. And our destruction will follow - Darkness is not the only power in this world. There are also forces for protection (jistě, které tě mají odvést od jediné záchrany, stejně jako všechny východní náboženství, Ježíše Krista) - Hegeluv dialoct? - Tvl, deset vteřin trvalo, než řekla pět. Pýča zasraná - You not need to hold back - By the divine in all, on the count of five, you will release her (naser si) - A ted to pýča dala do dvou… možná i nějaký číslo přeskočila - REPENT - The prophecy is coming true. We have less time than I thought - Demon loves you. Hes too powerful, knows everything about you - 7120 - Stejně jste se k sobě nehodili - Začíná to bejt nuda - Devils root. It will help prepare you (svině černá, jdi už do prdele s těma bylinkama) - Zase, černej a bílej - Je jich tady víc než na plantáži v roce 1821 - Vymítat lze jen skrze JK - Tvl, pentagramy v okolí - Dont worry, I gonna be keeping an eye on you (tak toho jsem se právě bál) - Salt the floor - Miraculous mother (snažej se magii vyhnat jinou magií, respektive demona demonem) - I dont like needles - Its JUST salt water, thats been blessed - In a moment we will summon him.we will sever his hold on you and binf him to that animal (slepice, to ho myslim nasere) - Dont worry, chicken wont feel a thing - Few minutes of bravery (stačí ležet na stole) and this will all be done (no už se nemužu dočkat, padá mi hlava) - You are a TIGER raised by lambs (ted se mi líbí). You were born to be magnificent. You are the vessel of a god (bohužel s malým) - Unto this animal, we thee bind (no, snad ho ta slepice pojme) - Tak si ještě počkám na závěrečnou vyvraždovačku. Je to o malinko lepší než Exorcista - Embrace who you are - I know who I am now. And I know who I was meant to be - Prášky jí chtěl dát, svině - 3.13 (na hodinách) - Pustil bych si hned trojku () (méně) (více)

Kalidor

Pro mě hlavním problémem bylo, že tvurci upustily od found footage formy. Bez toho to je nudný, nezajímavý a utahaný film bez jedíné známky napětí či atmosfery. ()

WoodoX

Najviac ma dostal ten záber, keď čierny chlapík s vystretými rukami akože zapol a vypol svetlá na tej úchvatnej štruktúre. ()

wick

Průměrný kousek...který v daném tématu nepřekvapí ale nenudí, jen nedává důvod, proč jej vidět více než jednou. ()

Jenn

Jednička pro mě absolutní nuda, zívačka, debilita. Dvojka oproti tomu mě bavila od začátku do konce, pěkný záběry kamery, Nell mi tady byla sympatická (narozdíl v jedničce), už jenom tím parádním koncem. Jsem spokojená. ()

brasek odpad!

Z "jedničky" ako pseudo-dokumentu sa stáva "dvojka" ako bolehlav obecný. Príšerný, nezaujímavý až nudný príbeh, naozaj iba zlátanina. Jedničku som nazval najhorším filmom o exorcizme... dvojka je iba nechutný mozgový výplach. ()

andrej2000

Uchvátila mě hlavní hrdinka....proto 3*...Potkat tuhle slečnu v noci v té noční košilce, vezmu nohy na ramena a zdráááám....:-) Děj poněkud zdlouhavý, pár výjimečných okamžiků....Nepotěší, neurazí... ()

p3g odpad!

Toto snáď nemyslia vážne.. Chcel som tu dať len jednoslovné hodnotenie, ale obávam sa, že za "Píčovinu" by som dostal ban. Ale pozerať sa skoro hodinu a pol na starú pannu, ktorej z toho, že ešte nevidela kládu preplo v bedni a je nadržaná tak že až lieta nad posteľou, tak to teda nie. V tridsiatej ôsmej minúte mal otec hlavnej hrdinky skvelý nápad, mali ho nechať odstreliť ju a bol by pokoj, kľud a krásny večer za nami.. Tento koment píšem v 47 minúte filmu. Po odoslaní komentu vypínam prehrávač a vyhadzujem BluRay. ()

Patrix000

Mě se to líbilo hodně sem se lekal a má to dobrý sice ano známý děj ale konec je svím způsobem jedinečný!Tento film doporučuju na večer!!! ()

lineker

K filmu jsem vzhledem k nepříliš kladnému hodnocení přistupoval spíše z nostalgie vůči vcelku povedené jedničce. No a nostalgie se také stala nosným piliřem toho malá pozitivního, které jsem na tomto snímku shledal. Za velmi slušné je možné označit mystické herectví Ashley Bell, které za part one nikterak nezaostává. No a to je tak asi vše co lze vyzdvihnout. Zbytek lze označit za značně nedošeného bratříčka svého prvního dílu. ()