Reklama

Reklama

Její babičce diagnostikovali stařeckou demenci, a tak musí skatebordistka Carrie opustit ulice velkoměsta a přestěhovat se ke svému otci Hankovi na koňský ranč ve Wyomingu. Carrie si se svým skateboardem bez jediného metru betonu nebo rampy připadá osamělá a je odhodlaná udělat cokoli, aby se mohla vrátit zpět do města. Mezitím se však na ranči spřátelí s divokým koněm jménem Flicka, uhlově černou klisnou mustanga, která je stejně zatvrzelá a svobodomyslná jako ona. Mezi těmi dvěma se vyvine výjimečné pouto a Carrie brzy otevře své srdce nejen svému otci, ale i místnímu pohlednému mladíkovi. Jenže pak Flicku odvezou pryč a její život je v ohrožení, Carrie je však rozhodnutá ji zachránit a přivést domů. (HBO Europe)

(více)

Recenze (16)

borohub 

všechny recenze uživatele

Jedničku jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat. Podobné filmy nevyhledávám, ale v televizi nic jiného nedávali. Řekl bych, že tenhle film by asi nejvíce potěšil milovníka koní(kterých tam bylo víc než dost), nebo náctiletou puberťačku. Ani jedno z toho nejsem takže jsem si film asi patřičně nevychutnal. Každopádně jako film to není nudné, děj pěkně odsejpá, není to jako většina podobných filmů stupidní. Prostě, co si více přát. K dokonalosti to má ale stejně daleko. takže za 3 hvězdy.. A asi bych si to teď nějaký čas znova nepustil.. ()

iwusha17 

všechny recenze uživatele

Nieje to síce ako prvý diel ale aj napriek tomu je tam to hlavné čo bolo aj v provom dieli a väčšina z vás to tam zjavne nevidí. Je tam vzťah divokého koňa ktorý neznesie len tak niekoho znesie iba osobu ktorú si sám kôň zvolí. Bolo vtipné sledovať ako si mestské dievča zvyká na ranč a závidim jej. Ten kôň ukazuje to čo v sebe nesú kone,vznešenosť, krásu, inteligenciu. Keby sa ľudia nepozerali na hercov ale hlavne vnímali to čo ten príbeh ukazuje určite by hodnotenie bolo lepšie, ale žiaľ mnohý to nedokážu. ()

Reklama

vesper001 

všechny recenze uživatele

Skejťačka jezdkyní. Ukrutně moc městská holka odjede někam do banánie, aby zažila pohádku banální jak banán. Krásné záběry na stádo i mustangy, i když jeho bleskové znovuzdivočení mi bylo kapku podezřelé. Ale on je ten koník i v zajetí adept na Nobelovku. Zato při rodinných scénách v pozlátkovém rámečku, ověnčeném umělými kytičkami jsem měla pocit, jako by mi někdo nalil ovesnou kaši do bot. ()

Evinkanka 

všechny recenze uživatele

Na první díl nic nemá. Flicka je prostě Flicka, ale i přesto to bylo fajn shlédnout si krásnou krajinu jako z pohádky a přenádherní koně, a já jako zastánce tohodle , už jen díky tomu hodnotím tak jak hodnotím. Ani mi nevadilo, že bylo do toho zapojeno i trochu té lásky. Čekala jsem o hodně víc, neměla jsem husinu jak u prvního dílu, ale nakonec to beru jako dobrý film, i přes všechno. :) ()

Alatiel 

všechny recenze uživatele

Sama se divím, co se stalo s režisérem, že se opravdu snaží vydávat tohle za pokračování Flicky. Původní Flicka je obsazena výbornými herci, storyline sice taky nic moc, ale v porovnání s tímto je původní Flicka špičkový film. Dvě hvězdičky jen a pouze za krásné koně a dobrou lokaci filmu. Dobrá rada na závěr: pokud jste viděli původní film, nekažte si ho touhle "rádoby" dvojkou. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Ve scéně po příjezdu z projížďky do města, kdy Carrie (Tammin Sursok) vyvádí Flicku ven ze stáje, je možné si všimnout, že jde o hřebce. (Alatiel)

Reklama

Reklama