poster

Flicka 2

 • USA

  Flicka 2

 • Slovensko

  Zvláštne puto 2

Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2010, 92 min

Režie:

Michael Damian

Scénář:

Jennifer Robinson

Kamera:

Ron Stannett

Hudba:

Mark Thomas

Producenti:

Connie Dolphin

Střih:

Michael Trent

Scénografie:

Troy Hansen

Kostýmy:

Lorraine Carson
(další profese)
 • Evinkanka
  ****

  Na první díl nic nemá. Flicka je prostě Flicka, ale i přesto to bylo fajn shlédnout si krásnou krajinu jako z pohádky a přenádherní koně, a já jako zastánce tohodle , už jen díky tomu hodnotím tak jak hodnotím. Ani mi nevadilo, že bylo do toho zapojeno i trochu té lásky. Čekala jsem o hodně víc, neměla jsem husinu jak u prvního dílu, ale nakonec to beru jako dobrý film, i přes všechno. :)(24.3.2013)

 • Alatiel
  **

  Sama se divím, co se stalo s režisérem, že se opravdu snaží vydávat tohle za pokračování Flicky. Původní Flicka je obsazena výbornými herci, storyline sice taky nic moc, ale v porovnání s tímto je původní Flicka špičkový film. Dvě hvězdičky jen a pouze za krásné koně a dobrou lokaci filmu. Dobrá rada na závěr: pokud jste viděli původní film, nekažte si ho touhle "rádoby" dvojkou.(9.7.2011)

 • borohub
  ***

  Jedničku jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat. Podobné filmy nevyhledávám, ale v televizi nic jiného nedávali. Řekl bych, že tenhle film by asi nejvíce potěšil milovníka koní(kterých tam bylo víc než dost), nebo náctiletou puberťačku. Ani jedno z toho nejsem takže jsem si film asi patřičně nevychutnal. Každopádně jako film to není nudné, děj pěkně odsejpá, není to jako většina podobných filmů stupidní. Prostě, co si více přát. K dokonalosti to má ale stejně daleko. takže za 3 hvězdy.. A asi bych si to teď nějaký čas znova nepustil..(23.5.2013)

 • vesper001
  **

  Skejťačka jezdkyní. Ukrutně moc městská holka odjede někam do banánie, aby zažila pohádku banální jak banán. Krásné záběry na stádo i mustangy, i když jeho bleskové znovuzdivočení mi bylo kapku podezřelé. Ale on je ten koník i v zajetí adept na Nobelovku. Zato při rodinných scénách v pozlátkovém rámečku, ověnčeném umělými kytičkami jsem měla pocit, jako by mi někdo nalil ovesnou kaši do bot.(26.5.2017)

 • Aileena
  ***

  Možná mám "výhodu", že jsem neviděla jedničku a tudíž nemůžu srovnávat... Když vezmu jako cílovou skupinu dospívající dívenky milující koně, tak na to docela šlo koukat. Nepřekvapilo, výrazně nezklamalo - v podstatě splnilo očekávání. Pěkná zvířata, krásný exteriér - do toho se dnes filmařům moc nechce, tak proč neocenit snahu... ;-)(31.12.2016)

 • - Ve scéně po příjezdu z projížďky do města, kdy Carrie (Tammin Sursok) vyvádí Flicku ven ze stáje, je možné si všimnout, že jde o hřebce. (Alatiel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace