poster

Flicka 2

 • USA

  Flicka 2

 • Slovensko

  Zvláštne puto 2

Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2010, 92 min

Režie:

Michael Damian

Scénář:

Jennifer Robinson

Kamera:

Ron Stannett

Hudba:

Mark Thomas

Producenti:

Connie Dolphin

Střih:

Michael Trent

Scénografie:

Troy Hansen

Kostýmy:

Lorraine Carson
(další profese)
 • iwusha17
  *****

  Nieje to síce ako prvý diel ale aj napriek tomu je tam to hlavné čo bolo aj v provom dieli a väčšina z vás to tam zjavne nevidí. Je tam vzťah divokého koňa ktorý neznesie len tak niekoho znesie iba osobu ktorú si sám kôň zvolí. Bolo vtipné sledovať ako si mestské dievča zvyká na ranč a závidim jej. Ten kôň ukazuje to čo v sebe nesú kone,vznešenosť, krásu, inteligenciu. Keby sa ľudia nepozerali na hercov ale hlavne vnímali to čo ten príbeh ukazuje určite by hodnotenie bolo lepšie, ale žiaľ mnohý to nedokážu.(14.3.2015)

 • Alatiel
  **

  Sama se divím, co se stalo s režisérem, že se opravdu snaží vydávat tohle za pokračování Flicky. Původní Flicka je obsazena výbornými herci, storyline sice taky nic moc, ale v porovnání s tímto je původní Flicka špičkový film. Dvě hvězdičky jen a pouze za krásné koně a dobrou lokaci filmu. Dobrá rada na závěr: pokud jste viděli původní film, nekažte si ho touhle "rádoby" dvojkou.(9.7.2011)

 • vesper001
  **

  Skejťačka jezdkyní. Ukrutně moc městská holka odjede někam do banánie, aby zažila pohádku banální jak banán. Krásné záběry na stádo i mustangy, i když jeho bleskové znovuzdivočení mi bylo kapku podezřelé. Ale on je ten koník i v zajetí adept na Nobelovku. Zato při rodinných scénách v pozlátkovém rámečku, ověnčeném umělými kytičkami jsem měla pocit, jako by mi někdo nalil ovesnou kaši do bot.(26.5.2017)

 • Evinkanka
  ****

  Na první díl nic nemá. Flicka je prostě Flicka, ale i přesto to bylo fajn shlédnout si krásnou krajinu jako z pohádky a přenádherní koně, a já jako zastánce tohodle , už jen díky tomu hodnotím tak jak hodnotím. Ani mi nevadilo, že bylo do toho zapojeno i trochu té lásky. Čekala jsem o hodně víc, neměla jsem husinu jak u prvního dílu, ale nakonec to beru jako dobrý film, i přes všechno. :)(24.3.2013)

 • Ladull
  ***

  Myslím, že srovnávat dvojka s jedničkou nejde. Ani mi to nijak moc nepřišlo jako pokračování... Některé části mi přišly tak trochu přitažené za vlasy. I když to bylo hodně jednoduché, hezky se na to dívalo. S koňmi si tentokrát poradili nějak lépe. Jezdecké scény a vůbec všechny scény s koňmi už nebyly tak strašně nesmyslné jako v díle 1. Když se na to člověk tak celkově podívá, je to vlastně film téměř o ničem, nebylo tam tolik napjatých scén jako v jedničce, ale i tak se mi to líbilo. A možná i o něco málo víc, než první díl.(17.4.2013)

 • - Ve scéně po příjezdu z projížďky do města, kdy Carrie (Tammin Sursok) vyvádí Flicku ven ze stáje, je možné si všimnout, že jde o hřebce. (Alatiel)