Reklama

Reklama

Strážce spravedlnosti

(seriál)
  • Kanada Southern Justice (více)
Kanada / USA, (2011–2012), 19 h 30 min (Minutáž: 45–90 min)

Hrají:

Steven Seagal, J. Anthony Pena, Meghan Ory, Gil Bellows, Philip Cabrita, Byron Mann, Sarah Lind, Warren Christie, Adrian Holmes (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(15)

Elijah Kane (Steven Seagal) vedie tajnú policajnú jednotku, ktorá pôsobí v okolí Seattlu. Spoločne so svojou zástupkyňou Juliet a ďalšími troma členmi tímu – Masonom, Sarah, a Radnerom sa vydávajú do severozápadnej časti Spojených Štátov, aby sa stretli s nebezpečným zločincom. Bojujú s akoukoľvek kriminálnou aktivitou, ktorá sa v ich okolí objaví. Ich cieľ je jasný – dostať zločinca do rúk spravodlivosti. (TV Markíza)

(více)

Recenze (40)

Jizni Tlapa 

všechny recenze uživatele

Steve neřekl ještě poslední slovo. Bojuje za divákovu pozornost a nedělá to uplně blbě. Vynechal se z krkolomného stříhu, sundal "teplý" kožeňáček a přijde mi,že kromě kabátu shodil i nějaké to kilko navíc. K tomu zůstává lehce v pozadí všech příběhů a promlouvá, jen ve chvíli nejnutnější. K lehce nadprůměrnému hodnocení přispívá i zajímavá kamera, né-úplně přihlouplé dějové linky jednotlivých dílů a podmanivá muzika.. ()

korbitch22 odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl sem 40 minut úvodního pilotu s podtitulem Deadly Crossing a už od prvního dialogu se mi protáčeli panenky.Seagal je dobrej scénárista asi jako já pilot F-16ctky.Dialogy jako ty jo Elijahu,to je hrozný ta práce,co jaká práce?No ta naše práce,hmm hmmm.Seagal se snažil okoukat styl Kriminálek Miami atd.jenže všechno je příšerně laciné,nemá to žádnou výpravu ani gradaci děje,tuny zbytečných záběrů a stroboskopických střihů na lidi,místa a události,jenž mají pro příběh nulový význam,vepřoknedlo zelovej výprdek s cejchou smrti blije z huby příšerný sračky,nechá se zastoupit kaskadérem v každý scéně,kde je potřeba byť jen zvednout ruku a usmívá se jak sjetej medvídek panda.Dost možná nejpříšerněji natočený kriminální seriál všech dob,dokonce i německý kriminálky jako Policie Hamburk,Wolf,nebo Šiška maj nějakou výpravu a systematický děj vyšetřování,tady se vůbec nic neděje a vypraveč s režisérem by se měli jít dobrovolně přihlásit na pracák se zájmem vo sbírání psích výkalů v parcích Seatlu.Pokusim se ten díl dokoukat ale dost možná si z nudy upletu z chlupů na prdeli dredy.Tak ne,to se fakt nedá,herecká plejáda co ó velkýmu Big Macoj sekunduje je opravdu prvotřídní a skládá se z herečky co jí nechtěli ani v televiznim soft pornu a Segalův tým detektivů je banda gay porno herců,co lítá z natáčení gay gang bang volume 10 na natáčení True Justice.Tmavej hošan s náušnící,mexickej hošan s podvíživou a drsnej bílej hošan s problémy se sebe kontrolou.Nejlepší je nechat jen tak ladem připoutaný drogový dealery v klubu a utíkat za bodyguardem co si dovolil sundat namachrovaný fízla.Ze svejch skoro 4 tisíc hodnocení jsem všechno viděl,ale tohle je teprve snad třetí věc v životě,kterou už jen z principu odmítám dokoukat do konce,jelikož mě nejen každej záběr strašně nudí,ale přímo nepříčetně vytáčí a to už mluví samo za sebe,jedna z nejprimitivnějších věcí která může běžet snad fakt jen na H@vně.10% ()

Reklama

darkreider odpad!

všechny recenze uživatele

Hrúza! V čase môjho hodnotenia má tento crap 62 percent. 62!!! Neskutočné. Chcel som dať aspoň jednu hviezdu za Seagalov obojručný skill držania zbrane, ale ten film si to fakt nezaslúži. Herecké drevo na každej strane a to aj za kamerou. Akcia je stelesnenie tragédie a strih je už len posledný klinec do rakvy. Seagal nevyzerá dobre, jeho baculatosť je snáď ešte monstróznejšia než bola. Aspoň sa dá dívať na tie dve modelky, ktoré prvý krát držia v ruke kvér a je úžasné sledovať ako kĺbia beh so streľbou a pritom ešte čučia cez mieridlá. To už hraničí s paródiou, ale inak sa na tomto filme ani zasmiať nedá. Tri krát hrôza a kartón Ultra Fit and Slim pre Seagala! ()

m.a.t.o. odpad!

všechny recenze uživatele

Steven Seagal sa rozhodol po účinkovaní vo videofilmoch skúsiť šťastie na televíznych obrazovkách s vlastným krimiseriálom. Po úvodnom dvojdiele musím povedať, bohužiaľ! Základnou chybou je dĺžka trvania jedného príbehu - cca 80 minút. Keďže máme dočinenia s vyslovene blbým scenárom s množstovm logických chýb a dialógmi tak trápnymi akoby ich písalo 8-ročné dieťa, je jasné, že divák už po pätnástich minútach zaspáva. Rozhodne to nezachráni ani režisér - Stevenov dvorný direktor posledných rokov Keoni Waxman nato jednoducho nemá a aj keby mal, tak s takým scenárom v rukách by veľa vody nenamútil. Od nudy diváka veru nezachráni ani akcia (Steven sa opäť raz "zapotil") či nebodaj herci. Walker forever! ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už si z toho moc nepamatuju. Dva jednotlivé díly tohohle seriálu tu mají dokonce samostatný profil, ale ty ostatní kupodivu ne. Každopádně z toho co si vybavuji a co jsem viděl to úplně na odpad není i když třeba díly jako Dark Vengeance nebo Blood Aley nic moc. Naproti tomu celkem ušel díl Death Riders který tu profil nemá. No vezmeme to jako celek a tak vyjde tenhle Seagal seroš na tu finální jednu hvězdici.15% ()

Galerie (110)

Zajímavosti (4)

  • Seriál byl původně vydán jen na DVD a svou premiéru si dříve odbyl na českých stanicích než v USA, kde později seriál koupila stanice ReelzChannel. Tam se poté stal nejsledovanějším pořadem televizní stanice, která později následně požadovala natočení druhé série. [Zdroj: Gorilla.cz] (ČSFD)
  • Pracovní název seriálu byl "True Justice". (ssfan)

Reklama

Reklama