Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

Gerret

Pro mě zklamání roku! Těžko se mi na tom hledají klady, jediný byl asi ta bitva na konci. Všechno ostatní mi přišlo špatně, tzn. hlavní zápletka nudná a předvídatelná, pouze jako vycpávka mezi akcema. V první polovině filmu jsem skoro usnul. Škoda, fakt jsem tomu věřil, že pokračování nezklame. Jak jsem psal u jedničky, teprve Hněv Titánů ukáže jestli má tato série šanci dále uspět, když byl Souboj Titánů vlastně jen remake. Takže myslím, že pokračování už se nedočkáme. Hodnocení 50%. ()

J-o-k-e-r

Jsou to spíše slabší 3*. Jsem velkým fanouškem 30 let starého eposu, proto se po prvním díle jisté rozpaky dostavily. Od pokračování už jsem (narozdíl od prvotiny) nic extra neočekával, a to se myslím vyplatilo. Sestava prodělala pár změn (chyběl Mads). Příběh se mi i celkem líbil, efekty a vše co se týká mytologie (tu mám rád) se podle mě povedlo. Ale jako celek, mi to prostě přišlo děsně nemastné neslané. Vypnout, lehnout, pustit...nepřemýšlet, a pohoda film. Nemůžu si pomoct, nehodí se mi tam S. Worthington. A ten jeho syn (proč?)....U mě to zachraňuje duo ze Schindlerova seznamu. ()

Lukyn007

Po prvním díle jsem čekal, že dvojka bude ještě větší propadák, ale není. I když ta zápletka a špatně napsaná postava Háda jsou velký průšvih, tak to docela šlape. Jsem hodnej a dávám 50%. ()

V.Silver

Psaní komentářů je dobrá věc. Původně jsem chtěl dát 4* a když jsem potom začal psát komentář, zjistil jsem, že to přece jenom mělo trošku víc míst, který mi vadily - jako třeba předvídatelná love story s dost trapným koncem. Ale co už, vizuál byl velice, velice povedený a v pár okamžicích to bylo tak epické, že se mi dokonce vehnaly slzy do očí. Fiennes a Neeson byli skvělá dvojka, na ně byla radost se koukat, taky Nighy byl skvělej - as always. Se Samíkem Worthingtonovic to nebylo úplně jakože nejvíc mocinky nejlepčejší zábavička, ale ušel. Vidět to na plátně by bylo lepší, ale i na domácím kině si to svoji epiku uchovalo a zase to není tak skvělej film, abych se na to šel podívat znova do kina :) 65%. ()

R1CH1E

Hodina a půl přecpaná hromadou počítačových efektů a ušmudlaných chlapů. Jo a taky tolik vyznání bratrské lásky, až mi z toho bylo mírně nevolno. ()

Dreadd

Sameček si nechal narůst kudrlinky a místo toho, aby někde kosil hlavy hydrám nebo pařil na Olympu, tak smrdí rybinou a vychovává děcko. Dius se pořád neusmířil se svým bratrem Hadem a ten to běží vyklopit tatíkovi. Tam bohužel narazí, protože fotřík nemá rád ani jeho, ani Zeuse, doslova vře vztekem. Příběh je doslova o ničem, dal by se lehce shrnout do jedné věty a napsání scénáře asi taky dlouho nezabralo. Jsem rád alespoň za cameo Buba a samozřejmě královnu Andromedu v podání Rosamund Pike. Ani mi nepřišlo vhodné zasazení Agenora do děje jako nějakého komického elementu, jestliže to byl záměr, tak to moc nevyšlo. A že by mě nějak nadchla vizuální stránka (kromě již zmíněné Andromedy) nebo snad akce, které sice bylo dost, ale v rukou špatného režiséra, to se říct nedá, spíš jsem často kroutil hlavou, například nad tím jak proletěl mezi tou lávou. ()

Kurikmoon

Tupý príbeh, nezaujimavé hranie, umelé emócie a hrdina, ktorého nespáli ani božský oheň. Hrdina, ktorý vždy najskôr dostane na prdel a potom z posledných síl pár ranami zabije protivníka. Uspávanka plná veľkých a ešte väčších výbuchov. Viac mnou otriasli už len tie "duchaplné" dialógy. Takže dávam hviezdu, ktorej ani sám neverím. ()

Ev.D.

První díl byl přece jenom lepší ,ale musím dát 4****. I když občas to bylo takové divné ten děj. Kronos mi nepřipadal nijak nebezpečně a myslím ,že z jeho postavy by měl být děsnej strach. Zeus na to ,že mu šlo o život mi připadal takový v pohodě a když Hádes s Árem spadli s té skály tak nahodil takový výraz ,,Idioti, a kdo mě ted zachrání" Sam Worthington, Rosamund Pike a samozdřejmě také Liam Neeson dobré výkony ,ale pořád mohli být lepší :) ()

Eoin

Ďaľšia božská sračička. Tvorcovia sa môžu vykašlať na všetky zákonitosti a tvoriť nezmysly, ktorých je tento film plný, a nazvať ich dielami bohov. Ešte väčšia býkovina ako jednotka. škoda mien ako Neeson alebo Fiennes, že sa špinia takýmito pátosmi. ()

Ravi

Že je Hněv Titánů o mnoho povedenější, než Souboj, poznáte už po několika minutách a i když si film občas zavzpomíná na staré blbé časy, stále si úroveň drží, téměř až do konce. Naštěstí se tvůrci tentokrát soustředili na příběh, a tak schovali téměř všechny jiné nedostatky. Všemi deklarovaná popkornovka mě v tomto případě až tolik neurazila. Spíše překvapila svými světlými momenty. Měl jsem například dojem, že hlavní hrdina zestárl a zmoudřel asi tak o 20 let. 65% = 3/5 ()

Madlene

...nevím, co s tím všichni mají a děsně intelektuálně to hodnotí? Předně to tedy bylo rozhodně lepší než "přepis" Souboje titánů. A hlavně, na takový druh filmu se prostě chodí za zážitkem do Imaxu....a o zážitky tedy rozhodně nouze nebyla... a hlavně, prosím, netahjete kvůli tomu Petišku z hrobu, tomu je to fakt putýnka... ()

Luksa

Skoro stejně stupidní a vyprázdněný produkt jako jednička, ale aspoň to slušně šlape jako přímočará akční jízda plná triků a epiky. Třeba podzemní labyrint mě bavil moc. Nevidím jediný důvod koukat na to znova, každopádně neštvalo mě to. 55% ()

JančiBači

Už prvý diel bol dosť vlažný ale v celku pozerateľný nakoľko išlo o remake dej sa mal od čoho odpichnúť. Dvojka bohužiaľ kríva o dosť viac najväčšou slabinou je práve dej.Nad vodou film drží zopár efektov. Potencial veľkých hercov Fiennes, Nighty, Neeson absolútne nevyužitý. Ak by sa uvažovalo o pokračovaní poprosím si aj nejaký príbeh. ()

Fony

Jsem překvapen, tohle je ještě debilnější než jednička a to je co říct. I když se skřípajícími zuby, koukat se na to pořád dá. ()

Styxos

Ještě větší debilita než jednička, plné wtf momentů, v nichž zejména triumfuje pusa a obrat záporáka do role klaďase, aby si mohl zablnout se starším bratříčkem. Na druhé straně na vymytí mozku a odpočinek je to to pravé ořechové. Doufám, že když jsou bohové mrtví a Andromeda s Perseem tvoří ten pár, už nechají tohle univerzum jednou pro vždy na pokoji. ()

Pecival

Ten scénář je ještě dementnější než jsem čekal a to jsem čekal velký věci. Akce je někdy lepší, někdy horší, ale jakž takž šlape, dialogy je bolest poslouchat a to na začátku, uprostřed nebo nakonci. Worthington je nulovej jako vždycky, nad Neesonem nebo Fiennesem se člověk akorát smutně usměje (ale Fiennes to tahá aspoň svým pekelným šarmem). Jestli to vydělalo a vypotí třetí, tak teda Bůh s náma. ()

zolo23

Nech si ktokoľvek čo hovorí, pokračovanie Titanov je omnoho grandióznejšie a hlavne lepšie zrežírované ako totálne dojebaný "Súboj" Titánov. Ešte raz...môžete si dodrbávať Liebesmana koľko chcete ale ja na jeho tvorbu dopustiť nedám. Akciu, resp. akčné scény má zmáknuté na jedničku a bohužiaľ nemôže za to ,že má po ruke vždy priblblý scenár. Po vizuálnej a akčnej stránke je Hnev Titánov 100x pôsopivejší ako Remake "Súboja" a mrzí ma už spomínaný fakt, že Liebesman nedosáva šancu ukázať sa v lepšom svetlo, čiže s kvalitným scenárom v rukáve. Sere ma len to, že mnoho ľudí mu nevie prísť na chuť (totálne neprávom) a sere ma to takým spôsobom, že si ho s trucu dávam do mojem Top 10 obľúbených režisérov. ....len rozmýšľam koho vyhodím....Tim Burton asi.... ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)