Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostného práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady. (oficiální text distributora)

metztlimoon

Chcela som dať viac, ale tá záverečná indická vec to celé pokazila, jak sa dalo. Anyway, film bol docela prijateľne modifikovaný a prerobený podľa potrieb filmárov, ale na klasiku sa to aj tak nechytá. Oceňujem vizuály a kostýmy. Julia bola skvelá, Sean ma na konci milo prekvapil (neumrel:D), trpaslíci v pohode, princ bol feši a Snehulienka krásna (až na to centimetrové obočie). Dávam za tri, viac to nenaškriabe. A žili šťastne, až kým neumreli (vrátane Beana;)). ()

Brodequin

Tak tohle se teda fakt nepovedlo :-\ Nuda, nuda...žádný nápady, žádné drama, žádné dějové eskapády... prostě.... žádné body :-) Oproti minulým filmům velký rozdíl. I kritizovaná válka bohů se mi líbila...ale tady není fakt na co koukat. Film na něděli večer na v TV. Jo a ten konec!! :-D Ten to uplně odrovnal... to už jsem se musel i smát... ()

moviefilms odpad!

teda ne že bych čekala něco úžasnýho, ale tohle už je trochu moc... nuda, nuda a zase nuda + žádnej zajímavej děj ()

Venceslao90

Nechápu tak nízké hodnocení, já jsem si film maximálně užil a výborně jsem se u něj pobavil. Julia Roberts je v roli Zlé královny prostě skvělá :-D ()

burton-ka

Nevím jestli Tarsem Singh něco bere ale bude toho asi dost. Takhle zmrvenou Sněhurku jsem fakt nečekala. Přitom si myslim, že Tarsem má navíc, občasné hlášky, triler nebo Julia Roberst, Sean Bean, Nathan Lane to je docela záruka dobrého filmu. Je mi líto, že to musím napsat ale je to totální odpad a závěrečnou písní, kterou jsem ani nepochopila proč tam vůbec je, to opravdu vytáhl na zlatou malinu a nepomůže tomu ani krásná dcera Phila Collinse - Lily! Alah je při Tobě Tarseme! ()

Abalzo

Podle mého názoru film natočený s naprostou nadsázkou a nadhledem. Sem tam jsem postřehl různé narážky na jiné filmy, či na veleznámou pohádku jako takovou. Opravdu autoři filmu vzali Sněhurku za trochu jiný konec a natočili to po svém, což se jistě nemusí každému líbit. Ale já se bavil a byl jsem mile překvapen. ()

Destiny65

Tak tohle se Sněhurkou nemá ani zbla nic společného, trpaslíci na chůdách hrající si na Robina Hooda, princ který tam neustále pobíhá v trenkách a ve finále Sněhurka, které evidentně maskérky nestihli před začátkem natáčení upravit obočí, a její bollywoodský konec, tak ta to zabila úplně. Julia v roli zlé královny celkem obstojná, snad jediný světlý bod na celém filmu. ()

VLADEK

Už dlouho se mi nestalo, že jsem z pocitu trapna odvracel zrak, ale díky ženě to šlo celé, tak si dovolím hlasovat a dát *, ale ani vlastně nevím za co.. ()

Cvachetka

Trochu mě mrzí, že má tenhle film tak nízké hodnocení, ale co dá dělat. Každopádně mě se film moc líbíl, nesouhlasím s názorem, že Lily Collins byla špatně vybrána pro roli Sněhurky jak jsem se tady někde dočetl. Podle mě je to naopak výborná volba. Když už jsme u toho, přijde mi divné, že ve filmu Sněhurka a lovec hraje Sněhurku Kristen Stewart, která vypadá jako kdyby si zovna šlehla a rozhodně to není hezké děvče. Zrcadlo bylo asi taky vypatlané, když to o ní prohlásí. Nebudu to dál protahovat, mě se film nadmíru líbil, 85 %. ()

Nicole32

Bolo to vtipné, aj keď občas prestrelené. V podstate je to neškodná oddychovka pri ktorej sa zasmeje takmer každý. Mňa osobne dostala scéna s vylepšovaním Julie Roberts. Zopár bláznivých celebrít sa možno inšpiruje a niektoré z procedúr vyskúša. ()

da.rk odpad!

Takhle spatlat legendární příběh, to už se musí umět. Tyhle novátorské přístupy ne vždy vyjdou. Přišel vám alespoň někdo v tomhle filmu sympatický ? Mě tedy ne. ()

Evbad

Taková veselá, rozhopsaná Sněhurka, která s přehledem strčí do kapsy nafoukanou Sněhurku i s lovcem. Příjemná oddychovka, u které je si potřeba jen trochu zvyknout na brežněvovské obočí Lily Collins. ()

LilDevil

Prerobit nieco tak notoricke zname je veeeelka chyba. Cely film clovek len rozmysla - To je zle, to tiez. To tak nebolo. A tie kulisy :/ ()

Ioanne

Občas je to vtipné, na konci je pěkná písička (záleží na vkusu), ale ve výsledku to je hrozný kýč. Potěšil mě neobvykle pojatý charakter Sněhurky, originální zrdcadlo a zklamal mě herecký výkon Julie Roberts - dostala moc málo prostoru... Pozládko bylo občas stylové, ale většinou rušilo. Ze dvou Sněhurek jara 2012 vyhrává ta se Stewart. ()

Tredi

zajímavé, celkem osobité pojetí jinak známé klasiky s netradičními prvky. musím uznat, že chvílemi jsem se zakoukala do děje natolik, že jsem ztrácela pojem o čase. Julia Roberts je výborná královna... ale jedním dechem musím dodat, že ten závěr mě totálně rozsekal !!! pro někoho třešnička na dortu, pro mě totální bota, která se tam snad ani nehodila. 3* s přimhouřeným očkem. (plus jedna výborná za kostýmy) ()

JFlower

Zábavné netradiční moderní pojetí, občasné vtipné hlášky a grimacy a úžasné kostýmy a kulisy... a příšerná svatební píseň na závěr. ()

ludovit14

Zlá správa je,že Tarsem Singh sa zapredal Hollywoodu!Alebo musel mať veľmi zlé tvorivé obdobie. Lebo po filme Fall, The si jeho počin neviem vysvetliť- po tomto filme z roku 2006 sa zaradil medzi top režisérov,kde tu bol naozaj majstrovsky zvládnutý, ako príbeh. spracovaním, tak aj farbami a výberom miest kde sa dej odohráva(dokonalé prepracovaný fantasy-film). A ten istý režisér z 80-tich percent doriadil tradične krásnu rozprávku--nepodarilo sa mu posunúť príbeh vyššie, ale znetvoriť a zakopať ho.A k tomuto všetkému sa pridala Júlia(ktorú ale že nemusím),dozrievajúca ikona film plátna- rolu zlej Kráľovnej maximálne nezvládla a poriadne ju odflákla !.Jediné milé prekvapenie,bol herecký výkon LILY.HOD:35,07%(to je iba za Collinsovú dcerú).PS: bude zaujímavé sledovať čo sa vykluje so simpošky Lily Jane Collins! ()

black8

Prekvapujúco vynikajúca Julia Roberts a fajn trpaslíci, pekné kostými a vizuálna stránka. Zo všetkého ostatného som mala pocit trápnosti. A ako čerešnička na konci ten spev a tanec. To snáď nemysleli tvorcovia filmu vážne. ()

gpx odpad!

Další nechutný militantní výplach mozku v americkém stylu. Píšu si poznámku: "Rozhodně nepouštět dětem." ()

Pýcha, předsudek, zombíci a Sněhurka

25.02.2013

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

10.01.2013

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012