Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostného práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady. (oficiální text distributora)

Splasher

Zrcadlo Zrcadlo na stěně, řekni jim o mně a Jůlině: "Dobrá, dobrá můj pane, slyšte tvá slova důkladně. Jak dí klasici Stephen a Hugh: I hate You, I hate You and yet ... I hate You." A abych to vyvážil, tak budu předstírat, že u posledních 5ti minut filmu jsem nebyl přítomen. ()

Sabrewulf

Tahle pohádka má naprosto stejný problém jako Tři ořechy. Všechno stojí a padá na Sněhurce (co mi příroda ubrala na hrudníku, přidala na obočí) a princ je za totálního idiota. Kdo psal scénář, spolek feministek? ()

majo0007

Po 8 rokoch si z filmu pamätám akurát tak MEGA obrvy slečny Collinsovej, s ktorými by sa dal možno aj nejaký ten hmyz polapiť. ()

Šuplík

Tak toto je úlet jak má byť. Pieseň na konci je hodenou rukavicou doterajšiemu chápaniu pojmu film. Ale výkon Julie Robertsovej v úlohe zápornej kráľovny je famózny. ()

Doudis19

Neotřelý pohled na Sněhurkovskou látku v podání do vizuálu udělaného Inda, který na plátno dokonce převedl několik prvků vlastní Bollywoodské kultury. Je to sympaticky bláznivé, poměrně zábavné a indská píseň nakonec, podtrhávající fajn ujetost celého snímku, dává uvažovat i o možné čtvrté hvězdě. To by ovšem nesměl být tolik cítit nízký rozpočet, scény by na sebe musely plynuleji navazovat a hláškující zlá královna by potřebovala ještě o něco více prostoru. ()

Estrellita

Naprosto příšernej paskvil, absolutní ptákovina, kterou si Julia Roberts ukradla celou jen pro sebe. Ze začátku jsem si říkala, že takovou parodii na pohádku nikdy nezkousnu... Pak jsem se několikrát musela usmát... A když se na scéně objevil woodoo terminátor, bylo vystaráno. Roztomilé a uhlazené zpracování mi projednou nevadí, stejně tak i fakt, že tvůrcům zřejmě nepřipadá nic divného na tom, když uprostřed zimy přiletí oknem zpěvný pták... a protentokrát mě neštvalo ani předvídatelné finále. Akorát jednu věc si Miss husté obočí mohla odpustit - svůj "extra" výstup na konci. ()

Ak.žena

Obrovské, obrovské zklamání. To nejlepší z filmu je trailer. do dvou a půl minuty se vešly všechny dobré scény z filmu - a ty stejné scény jsou pak v necelých dvou hodinách doslova utopeny. tohle nepochopím a neodpusím. Jedna hvězdička za pár situací s Julií Roberts, druhá za trailer. ()

filmmovier

Jedno z nejlvětších překvapení tohoto roku. Od této adaptace klasického příběhu jsem nečekal vážně vůbec nic, ale tarsem Singh si po loňské Válce Bohů tímhle filmem ale sakra hodně napravil reputaci. V příběhu je několik změn, které z filmu dělají opravdovou zábavu, která pobaví. Trpaslíci jsou velmi dobře obsazení, Lilly Collins je fakt kočka, ovšem nejvíc si to užívala Julia Roberts, tahle role jí vážně sedla. Velmi mě potěšiliy také trikové sekvence, zejména podoba království a skutečně vkusné kostýmy. Tohle se vážně povedlo, výborný mix klasické pohádky, fantasy a neskutečně zábavné komedie s tím nejlepším obsazením, jaké mohlo být. Pár slabších scén se tu ovšem také najde a dokonce i konec stál za to. 80%, naprosto výborná podívaná pro celou rodinu. ()

Mirokukii

Herecky to táhne pouze Julia Roberts, která ač přes zápornou postavu je v tomto milém zpracování známé pohádky, spolu s trpaslíky, jednou z nejvtipnějších. Velice milé, zábavné, vizuálně zajímavé (pěkné). Co film sráží jsou akční, dramatické části a nadtrdlo princ. Lily Collins je jako Sněhurka krásná-radost pohledět, na vážnější role to ale zatím nevidím. ()

viperDavid

nenechte se odradit prumernym hodnocenim. Tento film obsahuje vsechno, co ma kvalita obsahovat. Zlo, vtip, krasu, boj a nahotu :) no to posledni spis s humorem. Kazdopadne velke prekvapeni a ja jsem nadsen 5* ()

Qitek

Vůbec né špatný pokus posunout Sněhurku alespoň kousek jinam. Ani zdaleka né takový průser, jako 80% kritik zde. ()

Dado

To, že film má s klasickým príbehom Snehulienky spoločné asi len niektoré postavy a veľmi hrubý náčrt deja, by vôbec nemuselo vadiť. To by však museli mať kompetentní nejaké vyššie ambície, ako len zabaviť úzku skupinu ľudí, ktorých dostávajú do varu tituly typu Twilight (nebudem konkretizovať) a takisto aj zručnejších scenáristov, ktorí by aspoň z trpaslíkov vytvorili sympatické, hláškujúce postavy a nie občas zábavné, no väčšinou len trápne charaktery neúspešne parodujúce svoje predlohy. A najmä sa mi nezdá práve najvhodnejšie obsadiť vedľa zvučného mena Julie Roberts do postavy Snehulienky úplne neznámu herečku. (40%) ()

JimmyII

Singhova Sněhurka je tu až příliš krutě podhodnocená. Jistě, není to žádný dokonalý film, ale svůj účel plní skvěle. Sněhurka v podání Singha je nápaditá, pestrá, originální a vtipná. Navíc jí kraluje neskutečně zábavná Julia Roberts a Lily Collins je po dlouhé době sympatickou hrdinkou pohádky, kde jsou většinou hlavní kladné postavy dost nesnesitelné. Rozhodně příjemná záležitost. ()

Ryuuhei

A tohle mělo být co? Komedie? Z milionu dalších adaptací Sněhurky jen další z nepochopitelné řady. Humor nulový, příšerná kamera... Kdyby alespoň samotná Sněhurka za něco stála, místo toho vypadala, jako vytažená ze Syrské pouště. A pak, že její pleť nikdy nespatřila sluneční svit... velice očividné. Blbost, nic jiného. ()

noriaki

Téma letošního jara je "tak trochu jiná Sněhurka". Tarsem Sing splnil zadání na chvalitebnou a stvořil slušně fungující hybrid všeho možného, aniž by ovšem původní příběh potupil či zesměšnil. Tolik imaginace může snad nabídnout jenom on. Obří trpaslíci, sarkastická křehká partyzánka, sympatická zlá královna, či neustále prohrávající hrdina. A to vše v ději, který je napínavý i pro ty, kteří znají tuhle klasickou pohádku i pozpátku. Škoda celkové nedotaženosti, což je zřejmě důsledek touhy zavděčit se úplně všem. Takhle snímek zůstal na půl cesty mezi dospělou komedií a dětským vyprávěním, přičemž každá poloha narušuje tu druhou. ()

Pavlínka9

Dobře jsem se pobavila :) Což si myslím, že Julia Roberts také :) Do své role královny se podle mého názoru vžila naplno a bylo to to nejlepší co se ve filmu objevilo :) Což mi připomíná Sněhurku a lovce, kde Charlize Theron také v postavě královny, zastínila všechny okolo :) U filmu jsem se zasmála, sem tam pokývala s vyděšeným pohledem hlavou, ale nejděsivější byl ten závěr :) :) Tu píseň nejspíš nikdo nečekal :D Bylo to poznat podle výrazů v obličeji okolo mě :D Ve filmu se také můžeme setkat s velkolepými, až šílenými kostými, které ale byli spíše pro pobavení a pro děti :) Pro mě velmi rušivým elementem byla samotná Sněhurka - obočí a celkově, Lily Collins nemůžu vystát :) ()

asirtes

Tarsem Singh je génius modernej obrazovej kompozície! A rozhodne sa teším, keď bude mať v rukách fakt dobrý scenár. Tentokrát sa zase nestalo. ()

Hnedoocko

Nemůžu si pomoct, ale poslední filmy s Julií Roberts jsou pro mě zklamáním. Ne, že by to zahrála nepřesvědčivě, ale spíš ani ten její talent scénáři moc nepomůže. Nesnažím se srovnávat Sněhurku se Sněhurkou a lovcem, ale tohle bylo opravdu tak nudné až otravující. ()

Ivuse

Pěkné a zábavné zpracování. Na Julii Roberts je vidět, že si tuto roli užívala. Ztvárnění trpaslíků nečekané. Myslím, že celkově pojaté dobře. Film nenadchne, ale nemůže nikoho ani urazit. ()

Pýcha, předsudek, zombíci a Sněhurka

25.02.2013

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

10.01.2013

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012