Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostného práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady. (oficiální text distributora)

katmandzoo

celkom dobre som sa bavil, hlavne hlášky trpaslíkov boli coolové..vzhľadom na hodnotenia som tomu nedával veľké nádeje, moje očakávania neboli vysoké a práve preto ma to príjemne prekvapilo..dal by som 5*, no záver mi prišiel trochu pobabraný a tak dávam 4*..celkový dojem však dobrý.. ()

dakarin

Film není nijak důvěryhodný, nevtáhne do příběhu, nemá tuto ambici, pouze předvádí, jak umí s barvičkama a co všechno umí napodobit a převzít - není přece prostý. Tedy 106 minut barevných obrázků, kouzlo filmu se ani neřeší, na to se nehraje. 3 hvězdy za kvalitní rutinu... ()

zuzzzh

zjavne nemali prachy (alebo sily) na ewana mcgregora tak si nasli podobneho a nastajlovali ho ako ewna?! no a inak nic extra, mi to dako vobec nesadlo. v kazdom pripade si toto julia roberts podla mna pusta doma kazdy den a masturbuje (viete a vykrikuje pritom meeee, me, meeeeeeeee) :) ()

phoenixer

Jako sněhurku bych si představil opravdu krásnou mladou holčinu a né Collins co vypadá jako kluk a má takřka srostlé obočí. Roberts mě nikdy nebyla sympatická, možná i proto jsem jí opravdu uvěřil, že je tak proradná a zlá. Jinak je to v podstatě klasický příběh, který nemá co nového nabídnout. ()

parabellum

Ááááááááchjo tak zase nic. Docela jsem se těšil na nové zpracování Sněhurky ,ale nové zpracování se mi vůbec netrefilo do mého očka. Plno lidí vychvaluje zajímavou vizualitu tohoto snímku, ale asi zase patřím k menšině, mě se dané kostýmy a až studiové exteriéry vůbec nelíbily. J. Roberts mě přišla až zbytečně příliš "praštěná" a Sněhurka mě taky nepřesvědčila. No jednu hvězdu dávám za přepadení svatby trpaslíky (tam jsme se aspoň trošku zasmál) a druhou za celkem sypmatického rádce (švába) královny. ()

kersten

Sakra....veď zlá královna bola omnoho krajšia a ako tá sněhura. Aspoň to obočie jej mali preriediť keď už nič iné z nej. Fandila som zlu. Júlia je proste stále božská. ()

joker30

Hodnotiím bez toho záverečného tanca, to by som musel dať odpad. Inak to bolo v celku fajn, Až na to že kráľovná bola krajšia ko Snehulienka :) ()

redwik

Po dopozeraní tohto filmu som bol sklamaný. 57 percent pre mňa znamená, že film je celkom dobrý, síce ničím neočaril, ale nič nepokazil. Skutočnosť je ale iná: miestami vtipné (mnohokrát ale až príliš nútený humor), ale miestami som zaspával. Zopár scén by sa dalo vynechať, pretože do príbehu vôbec nezapadali. Hudba tiež nič moc, najmä pesnička na konci filmu sa mi vôbec ale vôbec do príbehu nehodila. Neviem, možno som tomu filmu nepochopil (alebo som po úvodnej polhodinke ani nechcel pochopiť), ale nedá sa zaradiť inak ako niekde medzi 1 až 2 hviezdičky, o malý kúsok bližšie k 2. ()

rainman93

Při sledování filmu se u mě objevil takový ten pocit bolení břicha, jako když se přejíte slakostí a pak zjistíte, že Vám kvůli cukrovce musí uřezat nohy. Osobně jsem si měl uříznout hlavu za ten nápad, jít na to do kina. ()

Haide

Po druhém shlédnutí musím říct, že jsem to na poprvé asi úplně neocenila. Opravdu je to krásně ironické a vtipné. ()

IPajule

Slabší průměrný fantasy jaký známe z pohádek. Tahle verze Sněhurky o zlé babizně, krásné princezně, princi, který jej zachrání, a 7 trpaslících, kteří mají dobré srdce je dobrou volbou. ()

Philipus

Celým příběhem Vás provází obočí princezny, kterému neuniknete. Pohádka trochu přitažená za vlasy, řekněme jiný styl, budiž. Úžasné a překrásné kostýmy, které člověka uchvátí. Režisérem je Ind a ta průprava indickému stylu odpovídá - barvy, budovy a nakonec ta závěrečná píseň :-D. ()

siloalampa

Tak už som rozhodne videl kadečo, ale aby mi Snehulienka pripomínala čím si Leonida Iljiča Brežneva, to som doposiaľ nezažil. Neviem ako sa mám potom sústrediť na detaily... Vivat Mrázik. ()

Bollek

Doteď nechápu, jestli to bylo celé myšleno vážně. Mám pocit, jakoby se někdo zbláznil. Ne, že by Sněhurka byla tak ošklivá, ale to obočí! Není to tak ošklivá holka, ale mohli ji trochu víc upravit. Takhle Julii Roberts prostě nemůže ani vzdáleně konkurovat. Celý film jsem se smál spíše nad trapností vtipů, které se zde objevovaly, a ani po filmařské stránce se mi to nezdálo nikterak dobré. Vadilo mi například přílišné množství střihů v některých scénách. Tenhle film mnou zůstává naprosto nepochopen. ()

shereen odpad!

Když někdo veškerou pozornost věnuje kostýmům, nezbyde už žádná energie na pořádný scénář. Nevkusná trapná slátanina která upadne okamžitě v zapomnění. Zvládla jsem 15 minut a pak už jsem to jen přeskákala, protože to fakt nešlo. ()

anitae

Ale jo, vtipný to bylo, Sněhurka byla hezká, princ bez kalhot taky, ale nevím proč furt jsem fandila královně "Pretty women" a taky se mi moc líbila její zkrášlovací kůra, a ten taneček na konci :) ()

Pýcha, předsudek, zombíci a Sněhurka

25.02.2013

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

10.01.2013

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012