poster

Gotti

 • USA

  Gotti

 • USA

  The Life and Death of John Gotti

  (pracovní název)
 • USA

  Gotti: In the Shadow of My Father

  (pracovní název)
 • USA

  Gotti: Three Generations

  (pracovní název)
 • Nový Zéland

  Gotti

 • Velká Británie

  Gotti

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2018, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cpt.Lynch
  ***

  Tuctový mafiánský film, který jak do žánru, tak do příběhu o Gottim nepřináší nic nového. Vše bylo už natočeno v roce 96 a to asi lepším způsobem. V novém snímku je dán větší prostor vztahu Gottiho a Gottiho juniora. Ale na úkor jiných významných faktů z jeho života, které pokud ve filmu jsou zmíněny, tak jen okrajově a nedávají ani tolik smysl (například byt vdovy nad klubem). Ve dvouhodinovém formátu ale nejde víc nabídnout, vhodnější by byl asi seriál ale narcos…(19.11.2018)

 • SNCIS
  ***

  "Něco vám řeknu. New York je zkurvneně nejskvělejší město na světě. Moje město. Vyrostl jsem na ulici, začínal v podělanejch kanálech a dostal se až na vrchol. Tenhle styl života má jen dva konce. Smrt nebo kriminál. Já zvládnul oba." Životopisný film o ambiciózním a sebevědomém mafiánovi, kterého senzačně ztvárnil John Travolta. Nečekejte Cosa Nostru pěkně z vostra či přehnanou akci. Je to klidná brblací gangsterka, kterou táhne Travolta. "Něco vám povím. A poslouchejte mě dobře. Už nikdy nepotkáte člověka, jako jsem já. l kdybyste se dožili pěti tisíc let." - 50%.(24.12.2018)

 • verbal
  **

  No jako bych včera nekurvoval u Eskobara. A bác ho! Máme tu další naprostou zbytečnost, protože Goťťák byl už dříve vyčerpávajícím způsobem zpracovaný daleko lépe, svižněji, sysluplněji, záživněji, ostřeji, s lepšími a vhodnějšími herci a scénářem, který uplácal opravdový scénárista, a ne jako svou neumětelskou prvotinu a zároveň requiem Leoš Červený, od počátku své rádoby kariéry mrtvá nesympatická výplň podřadných vedlejších rolí v televizních mafiánských odpadech. Travič, který už zase pár let taky urputně šlape hovna v různých céčkových žumpách, se zřejmě domníval, že by si mohl opět napomádovat skráně nebo vyrazit s negrem na hambáč, a vysomrovat nějakou důstojnější roli pro sebe i svou vypláchlou sájentologickou starou, ale zase vedle, a asi bude muset při auditu poprosit taťku Habárda. Ono si jen narvat držku vatou a dělat huhňavého Vincka Vegu na to brutální vypatlané hovado z Naší kozy holt nestačí a Armán byl v té zmiňované povedené verzi mnohem přesvědčivější. Asi proto, že si nikdy nesahal do rozkroku kožených kalhot a nedělal „ú-ú-ú“ na pičoidní barbíny. Čili prostě jen další nic moc ždímání dávno suchého hadru se standardní plejádou škatulově proházených profláklých xichtů z céčkových taškařic o Smolíkovic kočce a přehrávajícím gogotanečníkem v hlavní roli.(30.7.2018)

 • vegetol.mp
  ***

  Tak se zase všichni uklidníme. Tak zlý to určitě není. Jde v podstatě o klasickej životopisnej film, co ničím nepřekvapí a kterých jsou desítky. Natočenej je kompetentně a po stránce výpravy je přibližně na úrovni gangsterky Sejmout zabijáka s Rayem Stevensonem. Travolta je jako Gotti velmi dobrej a solidně hraje i Stacy Keach jako jeho mentor. Co nicméně filmu vyloženě chybí, jsou dobový hity. Nevím, jestli to byl záměr nebo nebyly prachy, ale pořádnej stylovej hudební podkres složenej z nějakejch známejch fláků, by tomu filmu dodal větší drajv. Jinak pokud se tahle gangsterka něčímk trošku liší, pak pohledem na Gottiho. Ten je tu neprosto na férovku líčenej jako skvělej a čestnej chlápek, co pomáhá důchodkyním a zabíjí jen gangstery. Gotti si určitě zasloužil nějakej velkej film ve stylu Mafiánů nebo Kasína, což se nestalo. Na druhou stranu, tahle verze s Travoltou nenudí a solidně odsýpá. Pokud si tedy někdo pustí tuhle verzi Gottiho, tu s Assantem z roku 96 a Nejvyššího bosse s Chazem Palminterim, bude o mafii v New Yorku vědět všechno, co kdy potřeboval.(23.7.2018)

 • filokk
  *

  Tak tohle je parodie na Gottiho ten se bude asi obracet v hrobě, všechno špatně amatérská režie scénář hudba herci o ničem Travolta bída. Snad už v roce 2011 to měl točit mimo jiné i Barry Levinston, ale asi nebyli na něho love škoda. Jdu si spravit chuť a pustím si klasiku o Gottim 'Mafian' s absolutně skvělým Armandem Assantem(28.10.2018)

 • - Rolu mafiánskeho bossa Paula Castellana mal pôvodne stvárniť Chazz Palminteri. Túto úlohu si už predtým zahral vo filme Nejvyšší boss (2001). (Sufferer)

 • - Postavu Aniella Delacroceho - underbossa newyorskej rodiny Gambino, ktorý bol zároveň Gottiho mentorom - mal pôvodne stvárniť Al Pacino. (Santino7)

 • - Roli Angela Ruggiero měl původně hrát Joe Pesci. Kvůli ní přibral na váze 30 kilo, avšak producenti mu místo ní nabídli jinou roli, kterou odmítl a zažaloval je pro porušení smlouvy. (Sufferer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace