Filmové zklamání roku. Protivné zmatení žánrů. Místo očekávané gangsterky primitivně přímočarý akční snímek maskovaný stylovými mimikry retro krimi filmu. Nevím, proč režisér Ruben Fleischer v případě tak slibného námětu zvolil tolik přímočarosti a proč akceptoval scénář tak prostoduše očekávatelný a průhledný, proč použil všechny ty zpomalovačky, efekty, výbuchy, patos, klišé, exponoval nezranitelnou pětici (respektive trojici, dva to museli odskákat, aby se bylo za co mstít) superpolicistů, prostě všechno to, co do gangsterky rozhodně nepatří. Ten film je vlastně stejně tak blbý, jako jeho český distribuční název...(31.5.2013)

• Jeremy.jk

Režiséra a především scénáristu pověsit za kou*e do průvanu. Totálně promrhaný potenciál hvězdného ansámblu. Až hanba. Z tohohle mohl ve správných rukou vzniknout kult - takhle je i označení prvoplánová "OK" slátanina moc. Co mě nejvíc děsí, je fakt, že jsem po prvních ohlasech ani nic moc nečekal, ale tohle.. 40%.(24.2.2013)

Rutinní věc, ale určitě to není totální průser. Překvapí fakt, že pod velmi průměrným filmem je podepsána spousta jinak excelentnich a velmi nápaditých tvůrců a herců. Radost mi udělaly syrové rvačky a slušné přestřelky, megadrsný Penn a sympatický Brolin, ačkoliv ten umí mnohem lépe na opačné straně zákona (American Gangster). Není to ani náhodou tak košaté, scénaristicky zdatné a technicky precizní, jako například tento opus Ridleyho Scotta, ale jednou vidět se to dá.(22.6.2014)

Drsné a štýlové s luxusným obsadením, presne taký sú Lovci gangstrov. Gangster Squad hrajú na rovnakú notu ako ostatné gangsterské filmy, no čo sa týka príbehu, tak to nie je žiadny zázrak, jediný a výrazný rozdiel medzi gangsterkami je Fleischerov štýl. Cool zábery, ktoré pasujú aj mladšiemu publiku, no čo sa týka samotného filmu, tak tomu chýba väčší kaliber. Trochu by chcelo pritlačiť na pílu a prihodiť tam nejakú zaujímavú odbočku, ktorá by príbeh výrazne posnula ďalej. Na druhú stranu je plus, že film od hlavných hrdinov skoro ani neodbieha a drží stále na rovnakej pôde. S jednej strany je to fajn, film nie je zbytočne naťahovaný a ide sa rovno na vec, ale je to v podstate len obyčajný akčňák, ktorý je prezlečený za gangsterku. Povedzme si pravdu, bez toho hereckého obsadenie by nikoho tento príbeh nezaujal. 80% - 4*(13.5.2013)

Nemám čas po večerech oslabovat mafii tím, že jí kulišácky schovám kuličku od rulety, ale dost se mi líbil snímek o poldech, kteří si na to čas našli. Takže si beru ponaučení, rychle se stavím do pravého gardu, abych mohl lépe reagovat na dávky ze samopalu, které sice nijak zvlášť neublíží, ale asi by je štvalo, kdybych si jich vůbec nevšímal. Do příběhu se zkrátka tu a tam zatoulal lehce dezorientovaný logický nesmysl, ale to mi tentokrát nevadí, protože střílecí pohádky mám rád a lovci mafie ho trumfli svým černobílým bojem spravňáckého dobra s bohatým zlem.(31.8.2013)

• - Jerry Wooters hovorí, že jediný slávny Mickey, ktorého pozná, je Mickey Mouse. Ako dieťa hral Ryan Gosling v MMC (Klub Mickeyho Mousa). (Spilvo)

• - Jedným z alternatívnych názvov filmu bolo aj označenie L.A. Gang Story. (MikaelSVK)

• - Jedním z managerů lokačního týmu byl i český rodák žijící v Los Angeles Pavel Štěrba. (violes)