Na Gangster Squad jsem se opravdu těšil. Speciálně poté, co mě (dá se říct) podobný snímek Lawless zklamal. Upřímně díky tomuto zklamání jsem se tohoto snímku i trochu bál, protože parametry to opravdu má podobné - hvězdný casting, gangsterka, podle skutečného příběhu… Naštěstí můžu napsat, že mě tento film nezklamal… až tak, jako Lawless. Ono totiž Gangster Squad je fajn, všichni herci se snaží, na to, že to má skoro dvě hodiny, to uteklo jako voda, ale některé scény (a nebylo jich málo) zkrátka a dobře neměli ten správný nádech gangsterky. Upřímně, nemyslel jsem si, že se tento film vyrovná klenotům od Scorseseho nebo De Palmy ale nenapadlo mě, kolikrát se sám sebe u filmu budu ptát, jak by tohle natočili právě tito pánové. Rubene, mám tě vcelku rád, ale drž se akčních komedií. 75 %.(6.7.2013)

• Jeremy.jk

Režiséra a především scénáristu pověsit za kou*e do průvanu. Totálně promrhaný potenciál hvězdného ansámblu. Až hanba. Z tohohle mohl ve správných rukou vzniknout kult - takhle je i označení prvoplánová "OK" slátanina moc. Co mě nejvíc děsí, je fakt, že jsem po prvních ohlasech ani nic moc nečekal, ale tohle.. 40%.(24.2.2013)

Ne, že by mě to vyloženě nasralo, to zase ne, ale po všech těch ohlasech tady jsem čekal přeci jenom něco víc než klišoidní řemeslnej průměr kde mě fakt žádná z postav nedokázala upoutat aby mi nebyli všichni úplně ukradený. Nehledě na to, že ty přestřelky jsou místy dost okoukaný nepřehledně natočený a stereotypní.50%(1.4.2014)

Svižná žánrová záležitost s perfektními akčními scénami, sympatickým hereckým obsazením a příjemně popcornovou atmosférou, v níž své místo najde napětí i humor. Zpočátku jsem se bál, aby Lovci mafie příliš nevykrádali Neúplatné, ale postupem času jsem na to úplně přestal myslet a jen jsem se prachsprostě bavil. A vlastně proč ne.__P.S. Jablonskyho hudba (tentokrát se mi líbila) zní trochu jako Zimmerův Sherlock Holmes a v závěrečné skladbě "Gangster Squad" cituje Morriconeho Neúplatné. Ne že by to vadilo.(5.7.2014)

Ještě větší chybou, než čekat od Gangster squad nové L. A. – Confidential, je pustit si dva dny předtím… L. A. – Confidential. Limonádová hra na gangstery, která šlape především na ‚sunny‘ notě mi ani tak nevadí, protože herci padnou do dobových obleků přesně, cigaret se vykouří nespočet a záminek pro to, aby se rozštěkaly Thompsony, se v ději najde přehršel. To vše zkousnu do momentu, než si Fleischer řekne, že by chtěl být novým DePalmou a z vtipného konverzačního humoru přepne do vážného módu, kde se nechytá ani omylem. Vlastně všechny akční scény jakoby do filmu narval někdo dodatečně, ze dvou ženských postav má ukotvení v ději jen jedna a samotnou policejní jednotku táhne Brolinovo charisma a Goslingův úsměv. Vše pak korunuje sbírka otravných hollywoodských klišé. Zasloužený fail.(31.1.2013)

• - Zpěvačka Slapsy Maxie (Lucy Davenport) zpívá do mikrofonu RCA 77-DX shora. Tento typ mikrofonu je však citlivý pouze na zvuk přicházející ze stran. (Dr Lizal)

• - Amy Adams a Kate Winslet boli zvažované do role manželky hlavného hrdinu. (Trip)

• - Postava Grace Faraday (Emma Stone) bola vymyslená. (Priso)