Reklama

Reklama

Gangster Squad – Lovci mafie

  • USA Gangster Squad (více)
Trailer 4
USA, 2013, 113 min

Mafián Mickey Cohen platil v polovině 20. století za nejmocnějšího a také nejbrutálnějšího bosse na západním pobřeží Spojených států. Učil se od Al Capona a v Los Angeles kontroloval kšefty s drogami, prostituci i odbory. Město se tak ocitá pod jeho nadvládou. Má pod palcem skoro všechny, včetně policie a soudů. Jedinou výjimku tvoří policejní náčelník, který pověří seržanty O'Maru a Wooterse sestavením speciálního týmu pěti nebo šesti mužů, kteří se pokusí zničit Cohenovo impérium, aniž by měli oficiálně něco společného s policií. (TV Nova)

(více)

Videa (28)

Trailer 4

Recenze (1 213)

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Will Beall / Predloha: Tales from the Gangster Squad by Pail Lieberman | Hudba: Steve Jablonovsky | Produkcia: Bruce Berman, Dan Lin, Ruben Fleischer, Kevin McCormick, Jon Silk, Michael Tadross | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: Village Roadshow Pictures, Lin Pictures | Rozpočet: 60 miliónov $ | Tržby: 99,403,415 $ || Zas až také očakávania som nemal, keď som pohladel na autorský tým mimo obsadenie. Podobne to aj dopadlo. Herci skvelý, scenár za pár šupov. Predstava, že Will Beall bude mať na svedomí Justice League ma úprimne desí. Každopádne, Gangster Squad je ešte aj cez to dobrou oddychovkou. Človeku vadí ale to, že mohol byť niečim výnimočným. ()

lamps 

všechny recenze uživatele

Po prvních negativních reakcích jsem čekal nějaký průšvih, ale ono je to jen natočeno úplně jinak, než se asi očekávalo. Žádný Scorsese a jeho typická preciznost, žádný De Palma a skvělá psychologie všech postav. To jenom žánrový fanda Ruben Fleischer si nakreslil na papír místo scénáře thompsona, vrazil ho do ruky partě prvotřídních herců a skoro dvě hodiny je nechal vydovádět v takovém stylu, jakému mohou z poslední doby konkurovat jen druzí Postradatelní. A to všechno ještě na pozadí velmi autentické retro atmosféry a chytlavého Jablonskyho soundtracku, který dává akčním scénám větší šmrnc. Klišé střídá klišé, všichni herci s výjimkou extrémně přehrávajícího Penna si vystačí se dvěma výrazy a Emma Stone už je jen takový bonbónek, bez kterého bychom se tentokráte docela dobře obešli. Ale, a to je z mého pohledu u produktu filmové ZÁBAVY dost důležité, člověk se u toho nenudí takřka ani na chvíli. Zde je to sice ten druh provinilejší zábavy, kdy si dobře uvědomujeme, že jsme svědky přeblýskaného, přestylizovaného a převelice hloupého hollywoodského byznysu, ale jeho negativní dopad na mou skromnou diváckou inteligenci nebyl nakonec až tak přemrštěný, jak jsem se obával... 65% ()

Reklama

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Hm. A co teď? Mám předstírat, že jsem nikdy žádnou gangsterku neviděl a tak nevím, jak to ve správné gangsterce chodí? Mám jásat nad vypálenými kulkami, které minuly cíl? Nebo mám snad slintat jen proto, že se tu Emča Kamenová promenuje v červených šatech s rozparkem až k žebrům? Dobře, to poslední fakt můžu, protože Emička zase jednou vylepšila reputaci svého jména, které tak děsivě ničí pes mojí tety. No ale zbytek si strčte za klobouk, tohle bylo jako souboj dvou malých kluků v kašně s vodními pistolkami. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Do Gangster Squad jsem nevkládal příliš velké naděje, ale pevně jsem doufal, že uvidím něco ve stylu herní klasiky - Mafie. A co se nestalo, byl jsem příjemně překvapen. Na filmu není nic špatně, což potvrzuje i herecké obsazení. Co je ale hlavní, jsou samozřejmě přestřelky, kterých je naštěstí dostatek. Vše působí autenticky a je to prostě skvělá zábava...90%...[02.02.2013_Cinestar_Černý Most] ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Sean Penn hrající jako Mickey Cohen, který je slizký,nemilosrdný,psychopatický Mob-Boss, Má v rukou celé LA. Stovky politiků, soudců a policajtů. Pro mně je to jeden z Top záporaků za poslední dva roky ! Seržant John O'Mara (Josh Brolin) dostane svolení, aby po něm šel a zničil mu vše na čem mu záleží a tak musí sestavit Tým čestných policajtů- tihle gentlemani jsou všichni bojovníci, přeživší z Druhé Světové Války a unášeni proudem v městě, které z Ideálního Ráje se změnilo na Děsivé Peklo! A válka může začít! Herci jsou Perfektní ke každému jsem si vytvořil skvělý vztah a tudiž Empatizmus fungoval na Jedničku ! Gangster Squad nám nabízí Senzačně vzrušující Akci jako výtečné, krvavé Souboje pěstmi,zpomalené záběry, Over Topová automobilová Honička, éru specifických zbraní, zejména extrémní použití tommygunu, Tak jak jsem toužil vlastnit H&K MP5 po Die Hard, po tomhle toužím vlastnit svůj Thompson! Celé podtrženo sečteno Uspokojujícím Soundtrackem a okouzlujicími Dialogy! Nejlepší Gangsterka, co jsem kdy viděl .. Tohle mělo sakra Koule !! Viděno v kině! Rozhodně v blízké době zkouknu znova!10/10 ()

Galerie (68)

Zajímavosti (32)

  • Josh Brolin (John O'Mara) se v této gangsterce opět potkává se svým rivalem ze staršího filmu Milk (2008) Seanem Pennem (Mickey Cohen). Jejich "morální příslušnost" je ale prohozena: v Milkovi hrál Brolin záporáka, tím je nyní Penn. (hippyman)
  • Po masakru na promítání filmu Temný rytíř povstal (2012) ve městě Aurora v Coloradu, při kterém padlo šílenému střelci za oběť 12 lidí, byl z kin stažen původní trailer, jehož součástí byla scéna, v níž skupina gangsterů v kině zahájí palbu skrze promítací plátno. Kvůli incidentu byla rovněž o rok odložena samotná premiéra filmu a byly provedeny úpravy některých scén, obsahujících právě střelbu v kině. Nahradily je scény s nákladním vozem v Čínské čtvrti. (Fancipal)
  • Robert Patrick schudol pre rolu kovboja Kennarda 30 libier čo je v prepočte cez 13 a pol kilogramu. (Trip)

Související novinky

Justice League? Možná za deset let!

Justice League? Možná za deset let!

14.02.2013

Starý scénář se opakuje. Pokusů o zfilmování týmovky Justice League of America (Superman, Batman, Green Lantern, Wonder Woman a spol.) už tu bylo několik, třeba digitálně animovaný film v režii… (více)

Sean Penn jako „agent s povolením zabíjet“?

Sean Penn jako „agent s povolením zabíjet“?

30.01.2013

A bude na to dohlížet Pierre Morel, který se v 96 hodinách postaral o definitivní vstup Liama Neesona do síně slávy největších bad-ass borců? Vypadá to, že Penn potřebuje vydělat na nájem, protože si… (více)

I duchům se líbí Emma Stone

I duchům se líbí Emma Stone

21.01.2013

Guillermo del Toro pilně pracuje na postprodukci své novinky Pacific Rim (to víte, do filmu o souboji obrovských robotů s obrovskými monstry je potřeba dodělat „pár“ triků), ale už se pozvolna… (více)

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

27.09.2012

Ten totiž zřejmě vyrazí na lov démonů. Ale popořadě. Studio Warner Bros. se už několikrát pokoušelo rozjet filmovou adaptaci stařičké videohry Spy Hunter. O režii se zajímali třeba John Woo či Paul W… (více)

Reklama

Reklama