Sean Penn hrající jako Mickey Cohen, který je slizký,nemilosrdný,psychopatický Mob-Boss, Má v rukou celé LA. Stovky politiků, soudců a policajtů. Pro mně je to jeden z Top záporaků za poslední dva roky ! Seržant John O'Mara (Josh Brolin) dostane svolení, aby po něm šel a zničil mu vše na čem mu záleží a tak musí sestavit Tým čestných policajtů- tihle gentlemani jsou všichni bojovníci, přeživší z Druhé Světové Války a unášeni proudem v městě, které z Ideálního Ráje se změnilo na Děsivé Peklo! A válka může začít! Herci jsou Perfektní ke každému jsem si vytvořil skvělý vztah a tudiž Empatizmus fungoval na Jedničku ! Gangster Squad nám nabízí Senzačně vzrušující Akci jako výtečné, krvavé Souboje pěstmi,zpomalené záběry, Over Topová automobilová Honička, éru specifických zbraní, zejména extrémní použití tommygunu, Tak jak jsem toužil vlastnit H&K MP5 po Die Hard, po tomhle toužím vlastnit svůj Thompson! Celé podtrženo sečteno Uspokojujícím Soundtrackem a okouzlujicími Dialogy! Nejlepší Gangsterka, co jsem kdy viděl .. Tohle mělo sakra Koule !! Viděno v kině! Rozhodně v blízké době zkouknu znova!10/10(1.2.2013)

|| Scenár: Will Beall / Predloha: Tales from the Gangster Squad by Pail Lieberman | Hudba: Steve Jablonovsky | Produkcia: Bruce Berman, Dan Lin, Ruben Fleischer, Kevin McCormick, Jon Silk, Michael Tadross | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: Village Roadshow Pictures, Lin Pictures | Rozpočet: 60 miliónov $ | Tržby: 99,403,415 $ || Zas až také očakávania som nemal, keď som pohladel na autorský tým mimo obsadenie. Podobne to aj dopadlo. Herci skvelý, scenár za pár šupov. Predstava, že Will Beall bude mať na svedomí Justice League ma úprimne desí. Každopádne, Gangster Squad je ešte aj cez to dobrou oddychovkou. Človeku vadí ale to, že mohol byť niečim výnimočným.(13.4.2013)

Do Gangster Squad jsem nevkládal příliš velké naděje, ale pevně jsem doufal, že uvidím něco ve stylu herní klasiky - Mafie. A co se nestalo, byl jsem příjemně překvapen. Na filmu není nic špatně, což potvrzuje i herecké obsazení. Co je ale hlavní, jsou samozřejmě přestřelky, kterých je naštěstí dostatek. Vše působí autenticky a je to prostě skvělá zábava...90%...[02.02.2013_Cinestar_Černý Most](3.2.2013)

Gangster Squad je totálna oddychovka bez akýchkoľvek vyšších ambícií s tak lineárnym a absolútne neprekvapujúcim scenárom, že ani nie je možné ako sa im podarilo nalákať takú hereckú zostavu. Absolútne sa to nedá prirovnať k LA Confidential či nedávnemu Lawless. V momente odchodu z kina vyprchá z hlavy.(9.2.2013)

Můj problém s filmem se jmenuje nedůvěra. Aboslutně jsem nechápal, proč Johnova parta Mickeyho zabijáky mlátí místo aby je pozabijela, když už drsnost tak pořádná a ne na půl. Tohle mě přišlo jako hodně umělý sladidlo na efekt. Další věc se kterou bohužel nemůžu zcela ztotožnit jsou scénarisitcké dírky, tady budu spoilerovat, tak kdo nechce tak at si teď na chvíli zakryje kukadla. Scéna kdy jde chlapík bránit Emmičku před Mickeym, by byla fajn, ale dost těžko se mě věří, že Mickey by chlápka zabil a nešel si prověřit přítomnost Emičky. V okamžiku kdy by mohla scéna pokračovat a gradovat je střih a situace se už vůbec neřeší. Další je ta závěrečná přestřelka, mě by zajímalo co dělala Johnova parta za těma autama tak dlouho, když po tom co Sean vylezl z hotýlku zlikvidovala zbylý hajzly před hotelem asi za 10 sekund. Já nejsem žádnej pitval obecnej a spousty věcí přecházím, ale tohle mě prostě mlátilo do očí. Co rozhodně nezklamalo je herecká enkláva, ostatně kvůli který jsem na film šel. Ze všech nejvíc se mě líbil Ryan Gosling, ten si toho policejního barovýho děvkaře rozehrál výborně. Emma Stone sice zahrála taky dobře, ale ona bohužel není můj typ a kdyby na jejím místě hrála jiná hollywoodská samička , tak by moje oči by měli lepší mejdámek .(5.3.2013)

• - Záhrada Allah Hotela skutočne existuje, je na 8152 Sunset Boulevard. (Spilvo)

• - Sean Penn, který ztvárnil Mickeyho Cohena, se částečně podílel jak na scénáři, tak na vzhledu své postavy a výsledném střihu filmu. (Brousitch)

• - Ryan Gosling (Jerry Wooters) súhlasil s účasťou na filme, výmenou za financovanie štúdia jeho režisérskej prvotiny Lost River (2014). (Trip)