• Jeremy.jk

Režiséra a především scénáristu pověsit za kou*e do průvanu. Totálně promrhaný potenciál hvězdného ansámblu. Až hanba. Z tohohle mohl ve správných rukou vzniknout kult - takhle je i označení prvoplánová "OK" slátanina moc. Co mě nejvíc děsí, je fakt, že jsem po prvních ohlasech ani nic moc nečekal, ale tohle.. 40%.(24.2.2013)

Gangster Squad je totálna oddychovka bez akýchkoľvek vyšších ambícií s tak lineárnym a absolútne neprekvapujúcim scenárom, že ani nie je možné ako sa im podarilo nalákať takú hereckú zostavu. Absolútne sa to nedá prirovnať k LA Confidential či nedávnemu Lawless. V momente odchodu z kina vyprchá z hlavy.(9.2.2013)

Ten moderní přístup tomu nesluší. Sean Penn to navíc herecky přehnal a z Cohena se stala taková divná karikatura. Díkybohu obsazení týmu co mu má zatopit je ukázkové. Brolin skvěle umanutý, Gosling předvádí svůj standard a kurťácký Robert Patrick jako poslední pistolník v L.A. Chyběla tomu propracovanost, chytrost a moderní zpomalovačky jsou občas zajímavé, ale po chvíli začnou rušit. Popkornovou gangsterku nenatočíš. Možná je i škoda, že zmizela tolik propíraná scéna v kině.(9.4.2013)

Nabušený přímočarý akčňák s testosteronovým vyvrcholením v podobě drsňáckého dua Penn vs. Brolin. Atmosféra 40. let působí věrohodně, charaktery mají koule a charisma typické archetypům, jež tak jasně ztvárňují. Příběh se line kupředu bez odpoček, film je veskrze jednoduchý, nepřekvapivý a triviální, ovšem přesto v žádném momentě nenudí. Speciálně od Rubena Fleischera se očekávalo víc. Nebýt sympatických hereckých es, nezbylo by z Lovců mafie v porovnání s Neúplatnými a L. A. - Přísně tajné téměř nic, a to je velká škoda. Takhle nějak bych si představoval béčkovou adaptaci PC hry Mafia... 7/10(5.5.2013)

...aneb Na hrubý pytel hrubá záplata. Připadal jsem si, jako bych hrál Mafii :-). Svěží hard-boiled gangsterka (či spíše akční film) s úžasným retro lookem, parádní akcí a perfektním obsazením (Josh Brolin je přímý pokračovatel Charlese Bronsona, Lee Marvina a dalších drsných týpků). Ačkoli nedokážu prakticky nic vytknout, dávám 80%. Tématicky velmi podobní Neúplatní jsou totiž po všech stránkách o třídu lepší.(26.7.2017)

• - Prvá veta Mickeyho Cohena (Sean Penn), "The children of the night, what music they make" je citátom z knihy "Dracula" spisovateľa Brama Stokera. (Trip)

• - Amy Adams a Kate Winslet boli zvažované do role manželky hlavného hrdinu. (Trip)

• - Jedním z managerů lokačního týmu byl i český rodák žijící v Los Angeles Pavel Štěrba. (violes)