• SHit4U
  *****

  Skvělý nápad, skvělá kamera, David Slade je tu hodně znát a samozřejmě všemi chválený Isaacs. Plus obrovská pochvala hudebním skladatelům Klimek&Heil (např. Parfém: Příbeh vraha). Obrovská škoda, že tenhle seriál musel skončit už po 13 dílech. Epizody, kde hlavní hrdina začíná blouznit a odkrývat spiknutí, jsou neskutečně atmosférické - drsná detektivka, až horové halucinace, úzkost, beznaděj.... Proto mi v závěru seriálu proběhlo hlavou: Co kdyby Slade a Isaacs spolu točili Max Paynea?(1.8.2012)

 • Melvej
  *****

  Upřímně řečeno se mi už hodně dlouho nestalo, aby mě nějaký seriál zaujal jenom trailerem natolik, abych se nadchnul nápadem. Nikdy před tím jsem nic podobného neviděl, a proto mě hodně mrzí, že už nebude další série - dokoukáno během dvou dnů, výborný seriál s excelentním Jasonem Isaacsem. Je mi opravdu hodně líto, že není vidět ve více filmech a že se seriál nedočkal větší sledovanosti, kterou si stoprocentně zasloužil. Velká škoda, ale přesto za pět.(26.6.2012)

 • aslavey
  ****

  Pilot: Velmi zdařilé. Skvělej nápad, herci na jedničku (a Laura je ještě k tomu krásná :) ). Sice neměl takovej spád, ale přesto se těším na další díly a to je podle mě to nejhlavnější :) Po 3 dílech: Víceméně pořád trvá nadšení. Možná i víc, než jen po pilotu. Přesto tak nějak sleduju ty pochody, jak to tam vlastně funguje a malinko by to chtělo dovysvětlit. Hlavně nevím, jestli je v jedné realitě stejný datum jako hned ten den v té další. A jestli se probudí do reality v noci hned když usne? To by měl být dost nevyspalej? A nebo žije 2 dny v jednom? Tím pádem má jeho den 48 hodin? Věřím ale, že se vše dovyjasní :-) Koukám dál :-)(7.4.2012)

 • Pajky3
  ****

  Dost možná byl tohle mnou nejočekávanější seriál sezóny 2011/12. Bohužel však u mě úplně nenaplnil očekávání. Hlavně ze začátku jsem měl problém, tak trochu jsem se ztrácel a tak trochu mi to přišlo jako obyčejná kriminálka. Prvních pár dílů na mě působilo vysloveně průměrně. Ale pak pro mě přišlo výrazné zlepšení a s přibývající díly konečně přišel ten pocit chuti: "chci koukat dál" a "jak tohle dopadne". Rozvinutí a pátrání po konspiraci bylo o moc lepší než obyčejný případy. Jsem rád, že seriál se smířil s koncem a je v podstatě uzavřen a důležité věci jsou vyřešeny. Jedno se musí seriálu nechat, a to, že má originální myšlenku.(29.5.2012)

 • anderson

  ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 23.11.2012, réžia českého znenia (PRIMA 2012) = FILIP JANČÍK - Námet seriálu je päťhviezdičkový. Jeho záverečná epizóda, ale prekonala aj LOST a PRISON BREAK dokopy. Teda čo sa odpadovej scenáristickej "invencie" týka. Tvorcovia zdeptaní nezáujmom producentov pokračovať, sa totiž zahrali na Lyncha a naservírovali divákom totálnu negáciu dovtedy pomerne príčetne sa tváriacej zápletky. Moje konečné hodnotenie je teda odpad, ale vzhľadom na pomerne nadpriemerné ostatné epizódy ho ponechám iba v tejto komentárovej forme. (17.11.2012)(17.11.2012)

 • - Seriál je zmíněn v osmém dílu čtvrté řady seriálu Community (od r. 2009) ve scéně, kdy Troy (Donald Glover) řekne Abedovi (Danny Pudi): "I když riskuju, že zjistím, že žiju dva paralerní životy jako ten chlápek z Awake, nemáš na ten ples už rande?" (UM3L3C)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace