Tak tohle je hodně zajímavý seriálový počin. Propracovaná hlavní myšlenka, která už jen v pilotu perfektně vše zamotává. Líbí se mi originalita, jedná se zkrátka o něco, co tu ještě nebylo. Opravdu příjemné překvapení, narozdíl od ostatních televizních novinek, tohle by mělo obrovský potenciál, škoda jen, že byla zamítnuta další řada, a tutíž se musíme spokojit jen se 13 díly. Asi to nesedne každému, ale každopádně má cenu se na to podívat!(21.5.2012)

Tak jsem si udělala Awake maratón a jsem nadšená. Strašně jsem se bála posledního dílů, který není moc dobře hodnocený, v nejhorším případě jsem totiž očekávala vysvětlení pomocí mimozemšťanů. Seriál ale skončil přesně tak, jak jsem si přála, aby skončil a to se moc často nestává. I když celou dobu jsem se bála přesnýho opaku. Seriál má skvělou psychologii, ta mě na tom bavila snad nejvíc. Hlavního představitele mám ráda ze spousty filmů, takže mě jeho excelentní výkon nepřekvapil. Propletení případů i samotné případy byly hodně zajímavé, nenudilo mě to ani chvíli. Super seriál se skvělou myšlenkou a výborným obsazením. Doporučuju. 8/10(12.9.2014)

Skončilo to otvorene alebo sa to uzavrelo? Toť otázka čo ma bude trápiť ešte dlho, teda aspoň do ďalšej seriálovej sezóny kedy na to zabudnem pod nátlakom nových chuťoviek a starých veteránov. K tomu- Nie je to totálne skvostné a nemôžem ani povedať že je to tohtoročné prekvapenie (ešte stále si šetrím Touch), ale je to oproti iným skvostom prudko pozeratelná detektívka ktorá po príbehovej stránke posúva pojem originalita... no dobre neposúva ale nieje to ani cesta dozadu. Kvalitatívne sa seriál rovná akémukoľvek filmu, herecké obsadenie jednoducho nejde nenávidieť (až na bradatého Little Frienda) a Jasona Isaacsa si zamilujete od prvého okamžiku. Otázka je: je toto moc na konzumného diváka ktorý je oblbnutý kriminálkami a teen chujovinami? Očividne hej, pretože inak by tomu neklesala každým dielom sledovanosť a nemuseli by ho zrušiť. Hold žijeme v dobe kde sa povznáša kvantita nad kvalitu a ostávajú na obrazovkách upíri a miznú veci pri ktorých musíš rozmýšľať. Poznámka: viem že Awake a upíri chodia na konkurenčných televiziach ale predstava že zrušia 30 Rock alebo Community pre novinku je dosť bláznivá. Zas ale nemusel pokračovať Grimm ktorý je podla mojeho gusta príliš... iný, netelevízny. Škoda. 7/10(28.5.2012)

Obsahuje malej SPOILEŘÍČEK :) Nemá smysl hledat v tom logiku. Nemůžete tvrdit, že jeho den má 30 hodin. Nedělejte tady ze sebe chytráky. 80% veškerý filmový a seriálový produkce jsou vlastně neskutečný. Seriál si zahrává s podvědomím a, s prominutím, žádnej uživatel ČSFD není odborník na slovo vzatý, aby to odsoudil jako nemožný. Seriál má svýho ducha a je prostě něčím zvlástní a "přitažlivej". Celou dobu sledování jsem si říkal jak to asi skončí. A řeknu vám, že jediný zklamání je pro mě konec. Po tom originálním seriálu, po každý epizodě, která byla něčím zvláštní, přijde vlastně obyčejný klišé. Přesto...až do poslední chvíle mě to děsně bavilo. A o to jde :)(30.5.2012)

Tak konečně viděno a musím říct, že to je přesně co jsem čekal .. koncept dvou realit se mi moc zamlouvá, to barevné odlišení taky a příslib většího chaosu v budoucnu mě nutí se těšit na další díl .. jen ty detektivky jsou už trochu ohraný, proto jsem trochu zklamaný, že nevybrali trochu víc cool job - anyway, těch 4,5 hvězdy tomu po Pilotu dám, now go and bring me more.(29.2.2012)

• - Seriál je zmíněn v osmém dílu čtvrté řady seriálu Community (od r. 2009) ve scéně, kdy Troy (Donald Glover) řekne Abedovi (Danny Pudi): "I když riskuju, že zjistím, že žiju dva paralerní životy jako ten chlápek z Awake, nemáš na ten ples už rande?" (UM3L3C)