poster

Muž s posláním (TV seriál)

 • USA

  A Gifted Man

 • Slovensko

  Muž s poslaním

Drama / Fantasy

USA, 2011–2012, 11 h 5 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Susannah Grant

Kamera:

Tak Fujimoto

Hrají:

Patrick Wilson, Jennifer Ehle, Margo Martindale, Pablo Schreiber, Rachelle Lefevre, Rhys Coiro, Julie Benz, Eriq La Salle, Adrian Martinez, Peter Hermann, Liam Aiken, Gbenga Akinnagbe, Susie Abromeit, James McCaffrey, Sakina Jaffrey, Mamie Gummer, Gina Hernandez, Peter Scanavino, Marin Ireland, Becky Ann Baker, Bill Irwin, Cameron Ocasio, Diane Neal, Heléne Yorke, Samrat Chakrabarti, Santino Fontana, Necar Zadegan, José Zúñiga, Stephen Badalamenti, Raúl Esparza, Kelli Barrett, John Benjamin Hickey, Mike Doyle, Chivonne Michelle, Annaleigh Ashford, Christina Milian, Chris Sullivan, Darlene Tejeiro, Cara Buono, Paul Lazar, Charlie Semine, Amina Robinson, Paloma Guzmán, Afton Williamson, Dario Barosso, Tom Lipinski, Tituss Burgess, Samantha Futerman, Donnetta Lavinia Grays, Allan Louis, James Martinez, Faith Prince, Peter Maloney, Amirak Nallem Capozzollo, Michael Cullen, José Ramón Rosario, Rodney Roldan, Saidah Arrika Ekulona, Megan Ketch, Maggie Siff, Aaron Lazar, Chris Jackson, Dana Wheeler-Nicholson, Andrew Pang, David Wilson Barnes, Alexandra Socha, Donna Vivino, Desmin Borges, Jenna Stern, Mary B. McCann, Ursula Parker, Antoinette Robertson, Sol Miranda, Paula Devicq, Arthur French, Quincy Dunn-Baker, Stephen Reich, Roslyn Ruff, Robert LuPone, David H. Lawrence XVII, Brian Kerwin, Orlagh Cassidy, Eric Ruffin, David Mendenhall, Ritesh Rajan, Victoria Cartagena, K. Todd Freeman, Melissa Errico, Joel de la Fuente, Vondie Curtis-Hall, Aaron Dean Eisenberg, Tom Wopat, Ben Sinclair, Leland Orser, Britt Lower, Austin Lysy, John Doman, Fatima Ptacek, Robin Weigert, Michael Beach, Ylfa Edelstein, Lee Tergesen, Aya Cash, Tammy Blanchard, Frances Fisher, Marsha Stephanie Blake, Jillian Mueller, Armando Riesco, Purva Bedi, Tijuana Ricks, Ted Schneider
(další profese)
 • Spiker01
  ***

  Viděl jsem jen jeden díl a nemám potřebu vidět další. Jedná se o klasický, ničím nevynikající doktorskej seriál, který z podprůměru vytahuje pouze fantastický Patrick Wilson, můj oblíbenec. To je však málo. Raději si pustím nějaký film, ve kterém hraje. Ano, jistě, hodnotil seriál z jednoho dílu je prasárna, ovšem opravdu z předvedeného nemám pocit, že by se mělo v dalších dílech cokoliv měnit, jelikož jsem se díval na díl v již pokročilejší fázi....42%(4.3.2014)

 • 6thSun
  ***

  Svým způsobem obdivuju scénáristy, kteří mají natolik ambiciózní koule, aby přišli s dalším seriálem z doktorského prostředí, přestože souběžně běží nepřekonatelný Dr. House. Zde je to příjemně okořeněno duchařskou linií, jenže to samo o sobě nestačí a spoléhat se na to, že vše utáhne půvabná tvářička Patricka Wilsona, není zrovna moudrý tah. Snad kdybych měl rodidla... 65%(31.10.2011)

 • Faila
  ***

  Námět tohoto seriálu není nezajímavý, ale tvůrci jej téměř vůbec nevyužili a jeho smysl mi naprosto unikal. Příběhy byly dobré a postavy poměrně sympatické, i za těch pár dílů se k nim dal vytvořit vztah. Ale ta hra na velké drama povzbuzená především napínavou hudbou mi absolutně nesedla. A po celou dobu jsem přemýšlela, jestli je to hodně blbé, nebo alespoň trochu dobré. Nakonec se přikláním k tomu druhému, ale asi chápu (a jsem za to ráda), proč vznikla jen jedna série.(23.4.2019)

 • phoebess
  **

  Očekávala jsem duchařinu, něco ve stylu Tru Calling... Zklamání přišlo ve chvíli, kdy jsem (plná očekávání, jaký duch to bude tentokrát) zjistila, že je to ten samý duch děsně otravné exmanželky, která se stane jakýmsi rádcem exarogantního doktora. Vydržela jsem až do pátého dílu, ale když i tam se neobjevil žádný jiný, popř. další duch, ztratila pro mě ta duchařská linie smysl. A tak zůstala jen chabá náhražka House, kterou ani Patrick Wilson nezachrání... a proč se dívat na náhražku, když mám ještě možnost sledovat originál?(29.3.2012)

 • anderson
  ****

  ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 5.11.2013, réžia českého znenia (NOVA 2013) = IVANA MĚŘIČKOVÁ - Tvorcovia sa nedokázali rozhodnúť medzi serióznym lekárskym a didakticky mysterióznym žánrom. Epizódy však nenudia, hoci vo výsledku je to skôr priemer. Za túto scénu ale dávam vysoký počet. Je dokonalá. (16.1.2014)(16.1.2014)