Reklama

Reklama

Muž s posláním

(seriál)
Drama / Fantasy
USA, (2011–2012), 11 h 5 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Susannah Grant

Kamera:

Tak Fujimoto

Hrají:

Patrick Wilson, Jennifer Ehle, Margo Martindale, Pablo Schreiber, Rachelle Lefevre, Rhys Coiro, Julie Benz, Eriq La Salle, Adrian Martinez, Peter Hermann (více)
(další profese)

Epizody(16)

Recenze (24)

Faila 

všechny recenze uživatele

Námět tohoto seriálu není nezajímavý, ale tvůrci jej téměř vůbec nevyužili a jeho smysl mi naprosto unikal. Příběhy byly dobré a postavy poměrně sympatické, i za těch pár dílů se k nim dal vytvořit vztah. Ale ta hra na velké drama povzbuzená především napínavou hudbou mi absolutně nesedla. A po celou dobu jsem přemýšlela, jestli je to hodně blbé, nebo alespoň trochu dobré. Nakonec se přikláním k tomu druhému, ale asi chápu (a jsem za to ráda), proč vznikla jen jedna série. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem jen jeden díl a nemám potřebu vidět další. Jedná se o klasický, ničím nevynikající doktorskej seriál, který z podprůměru vytahuje pouze fantastický Patrick Wilson, můj oblíbenec. To je však málo. Raději si pustím nějaký film, ve kterém hraje. Ano, jistě, hodnotil seriál z jednoho dílu je prasárna, ovšem opravdu z předvedeného nemám pocit, že by se mělo v dalších dílech cokoliv měnit, jelikož jsem se díval na díl v již pokročilejší fázi....42% ()

Reklama

McClane 

všechny recenze uživatele

Hodnocení pilotu: House a antiHouse v jednom, což hodně skřípe. Na jedné straně povrchní a namyšlený doktor, na druhé zase schopný povídat si s duchem svojí mrtvé exmanželky a skoro celý se rozdat. Tenhle rozpor (a kdoví co ještě) se nelíbí ani divákům za mořem, a Gifted Man tak bude na 99% zrušen po první sérii. 40%. ()

KR4T4S 

všechny recenze uživatele

Po prvním díle: vypadá to lehce nadprůměrně, mám chuť vidět další díly, vyloženě oddechová věc, Martingale, Ehle, Benz a i Wilson jsou hodně ok. Uznávám, že hlavní plusové body jsou díky Demmeově režii pilotu (za to Starlingovsko/Lecterovské sestříhání a nasnímání rozhovorů :-) Zatím nejlepší z seriálových nováčků podzimu 2011/2012 - prvně považovaný mnou za outsidera. Pilot za 70% ()

Galerie (94)

Reklama

Reklama